Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2018. szeptember 19., szerda 16:35

Hozzászólás a témához  [ 23 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3  Következő
 Hasznos dolgok az 1.8-ban? :o 
Szerző Üzenet

Hozzászólás Re: Hasznos dolgok az 1.8-ban? :o
Engem spec csak ezek érdekelnek. Új biome új block és új mob.

2014. június 9., hétfő 21:20

Nem értem, miért csak ennyivel tudják megdobni az új verziókat. Szavanna töküres, sehol zebra, zsiráf etc... Dark oakban nincs se ambient mob se másmilyen... Nagyon kevés a mob, túl sok technika és kevés túlélés. A lovak nagyon jók lettek volna mondjuk 5-6 másik easy-to-code állat mellé, a denevér is, az első ambient mob már mennyi ideje az első és egyetlen...
Huncraftot is nagyon megdobná egy új mobréteg. A tengeri mobbal jól kezdték és remélem többet is kapunk: egyfajta ürességet érzek a mostani szavannákon, a dark oak biomeban, néha még az erdőbn is.
A generátor finomhangolása nagyon tetszik és kiváló parasztvakítás a Mojang részéről. Tapasztaltabbaknak jól jöhet. Másnak nem. Ezt egy új állatállománnyal kombinálva... nos, szerintem túl szép álom ahhoz, hogy igaz lehessen. Slime block, új kőfajták... ha lehetne velük kezdeni is valamit, crafting tool és hasonlók. PE-ben van egy "stonecutter" ami szükséges a kő megmunkálásához - minden adott, hogy itt is bevezessék.
Typokért elnézést, mobilról írtam.

2014. június 9., hétfő 23:13

• Tessék, ambient mob... :mmmhmm:
  • A vízi mob meg valami vízi dungeonban lesz, tehát ott is lesz valami. Egyetlen gond ugye, hogy ehhez a többi ilyenhez hasonlóan nyújtani kell majd a mapot.
  • A stonecutter bevezetésének egyetlen oka az volt, hogy a PE által használt MATTIS craft rendszerű munkapadba nem fért be az összes cucc, ezért a kőcucoknak külön blokkot meg menüt adtak. PC verzióhoz való hozzáadása felesleges, csak kevés/semmi hozzáadott értékkel bonyolítaná feleslegesen a játékmenetet. (pl. egy végletes eset ebben a témában GregTech mod)
  • Úgy tűnik, imádom a pontba szedett válaszokat. :D

2014. június 10., kedd 13:25

Hozzászólás Közel se hasznos dologok az 1.8-ban. T_T"
Ééés ím, megjött az 1.8 eddigi első bosszantó újítása is:
A kőtömbök mai használata úgy ahogy van, kivégezve. Bár a világban megmaradnak és nem is változnak át semmivé, a ládákból és a játékos-inventorykból el fognak tűnni, és többet nem is lehet majd oda berakni őket. (teszteltem snapshotban) Olyan, hogy félkőtömb, meg már azóta nincs, hogy berakták a fejjel lefele járdákat.
:aurevoirmonami:
/setblock paranccsal viszont változatlanul letehetők, azaz lehetne valami alternatív módot kitalálni a lerakásukra... én nekem aranykardos jobbklikk sima duplajárdára, ami az eszembe jutott.

2014. június 22., vasárnap 14:20

- Breaking update hírek -
Imáink meghallgatásra találtak, a void köd nincs többé! :sortofanimeish:

Ezen kívül a héten jöhet az 1.8 prerelease, azaz talán még ebben a hónapban az 1.8! Ez azt jelenti, hogy karácsonyra már talán a szerver is frissítve lesz... :D

2014. augusztus 20., szerda 12:20

Hozzászólás HIPERSZUPER BREAKING UPDATE HÍREK!!!4!!44NÉGY4! :o
Íme mire ébredtünk ma reggel, ha valaki lemaradt volna:

2014. augusztus 21., csütörtök 12:01

Tehát az 1.8 lesz az utolsó Bukkit.

2014. augusztus 21., csütörtök 18:33

Igen, nagy eséllyel. Az 1.9-re már azért igazán illene kihozni ezt a Plugin API micsodájukat... ha meg addigra se tudják akkor remélhetőleg a Spigot átveszi a Bukkit helyét, mint a Bukkit a hModét. (Ha a Mojang mégegyszer nem akarná frissíteni)

Nagyon vicces amúgy, hogy ezek szerint már kb 2 éve az övék a Bukkit, és csak most hajlandóak vele foglalkozni, amikor az önkéntes csapat feladta. Nagyon sokat használt volna szerintem a Minecraftnak, ha hamarabb rájönnek, hogy ez a projekt sok ideje szíve-lelke a játék fennmaradásának, és ennek megfelelően legalább segítenek csóri önkénteseknek frissíteni, ha már maguk nem szánják rá azt az 1-2 napot, amibe telne nekik, akik ismerik az updatet amit írtak.

EDIT: A fórumokon azt olvasom inkább, hogy a pluignAPI kijöveteléig Mojang által frissített Bukkit a valószínűbb forgatókönyv. :)

2014. augusztus 21., csütörtök 19:30

A gond az, hogy a Minecraft hanyatlását már akkor elkönyveltem, amikor bejelentették az EULA változtatását. A MC játékosok száma már nem fog növekedni, hiszen szinte mindenki ismeri már, viszont sokan, mint ahogy a Facebookról a személyi jogok túlzott használata miatt, a Minecraftot a kedvenc minigame szervereik változtatásai miatt vagy a prémium előnyeinek elvesztése okán hagyták ott (vannak ilyenek, igen, sokan). Remélem, nem fogják nagyon tovább variálni. Változtatni azon kell, ami rossz, és nem azon, ami működik... és az egyetlen dolog, ami eddig rossz volt, az a Pay-to-win szerverek sokasága. Ja, és a Mojang haszontalan frissítései (lásd 1.6-os Horse Update.
Erről mit gondoltok?
(gondolsz, Eriaror, tekintve, hogy te vagy az EGYETLEN aktív ember a fórumon, aki témát is ír. Én csak naponta nézem).

Bocsi a typókért, mobilról írtam.

2014. augusztus 21., csütörtök 21:02

Mivel a mai napig egyetlen minigame szerverre nem léptem fel, különösebben nem tudom átérezni a bánatukat, de roppant kár, hogy amiatt a néhány pénzéhes, csak az agyatlan nyolcévesek lehúzására elindított szerver miatt, ahol tízezer pénzekért árulják a gyémántkardot meg a godmodeot (sikerrel), most a Mojang kénytelen kárt tenni az egyébként nem feltétlenül pay-to-win nagy minigame networkökben, és a profitot nem hajhászó szerverek tízezreiben is. Mert az említett nyolcévesek (szülei), amikor rájönnek hogy szépen lehúzták őket, hova mennek panaszkodni? Még szép hogy a Mojang supporthoz, akik meg csak annyit tudnak mondani, hogy ez nem rájuk tartozik. És egyszer csak elszakadt a cérna.
Akik emiatt itt hagyják a játékot, azok vagy nagyon sértődősek, vagy már amúgy is unták és csak az okot keresték hogy itthagyják... Nem hiszem, hogy olyan nagyon sokan lennének, meg egyébként is a többségük olyan player lehet, ami a HCn a bosszantó kategórát is csak alulról súrolná... :)

A másik dolog meg, hogy a fórumokon mostanában már minden 3. poszt ilyen ügyekben a Nagy Összeesküvéselmélet, hogy a Mojang direkt kicsinálja a multiplayert, hogy csak a Realms lehessen. Baromság. Akármilyen idióta tud lenni a Mojang, azt csak látják, mi tartja a felszínen a játékukat: a multiplayer és a közösség. Nem a random update-ek, amikbe lassan nem tudnak mit kitalálni. Másrészt meg a Realms egy faék egyszerűségű multiplayer szolgáltatás olyanoknak, akik távolról se értenek a szerverfuttatáshoz, semmi köze a nagyobb szerverek leváltásához.

Bukkit ügyben pedig érdekes lesz látni, hogy mennyire viseli majd Dinnerbone és/vagy az egész Mojang a szívén a sorsát, így, hogy most már teljesen rájuk tartozik. Dinnerbone volt az egész Bukkit projekt elindítója és mondhatni főembere, amíg nem vette fel a Mojang fejlesztőnek, úgyhogy megfelelő ember az van a frissítgetéshez.
Továbbá, a közösségi teammel ellentétben ők ismerik az updatet amit írtak... úgyhogy meglehet, hogy ezzel a váratlan csavarral rögtön a frissítéskor lesz Bukkit is... :iiam:

2014. augusztus 21., csütörtök 22:50
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 23 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3  Következő