Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2018. szeptember 20., csütörtök 7:33

Hozzászólás a témához  [ 8 hozzászólás ] 
 Spawn IV Város 
Szerző Üzenet

Hozzászólás Spawn IV Város
Sziasztok!

Ugye mostanában nem szoktam sokat játszani, ennek több oka is van amiket nem nagyon akarok leírni.
Kezdeném azzal, hogy milyen baró lenne, ha a Spawn IV közelében lenne egy város, ahova az újoncok letudnak telepedni, meg a szerver öregebbjei is. Ez a Város azért is lenne jó, mert akinek még nincs /haza parancsja, annak kicsit kell sétálnia és máris ott van megint a házánál. Átgondondoltam eléggé, ehhez lenne kedvem, és precízen kiépítenénk mindent, NAGY telkeket csinálnánk, hogy legyen hely mindenre (pl.: kiskert, ház stb...) , és ebben szeretnék engedélyt, illetve segítséget kérni (ha adminok megengedik akkor jöhet a sok segítség :) de csak akkor), meg hogy ki eggyezne bele, illetve ki segítene a várost kiépíteni, megtervezni (építőanyagokkal, munkáskezekkel lehet segíteni). Ennyit szerettem volna, ha nem akkor nem, nem fogok hisztizni.

Üdvözlettel: Franklin17

2013. május 25., szombat 12:36

Hozzászólás Re: Spawn IV Város
Nem rossz ötlet,de ez inkább a Projekt alfórumba illene.

2013. május 25., szombat 16:16
Profil Honlap

Frank, lehet röhögni fogsz, de Eriarorral oda tervezzük építeni Neo Citadell-t az új spawn közelébe, konkrétan oda, ahova a dyn alapállásból néz... Ha érdekel szólj, és megosztunk veled pár részletet :)

2013. május 25., szombat 23:36
Profil Honlap

Sziasztok. A 0-0-nál van egy terület amit az első nap ki tábláztunk hogy lefoglalva el kezdtünk rá építeni egy templomot.. Majd Hund panza levédette a területűnek erről tudtok valamit? (jó tudom ott van Neo citadell city a közelben és arról volt szó hogy majd megbeszéljük a terület elosztást na ez nem történt meg...) :argh:

2013. augusztus 15., csütörtök 21:37

Teljes történet:
<kisregény>
  • A projektvezető, HunD_Panza még a Spawn 4 építésének idejében kinézte magának az online térkép alapállásában látható területet és környékét. A területre való igényt a fórumon többször is jelezte, azonban hivatalos foglalást nem tudott tenni, mert a map nem volt megnyitva.
  • Weleios és berci122 az új map nyitásakor kb. 5-6 "lefoglalva" feliratú táblával jelezte az igényét a területre.
  • Eriaror (vagyis jómagam) észrevette a "lefoglalva" táblákat mikor felmérte a terepet. Mivel nem tudta, ki is tart igényt a területre, megkérte Sargon95-t, hogy nézze meg a logban a táblák lehelyezőjét. Ezek után írt egy játékbeli levelet berci122-nek, értesítve őt, hogy Neo Citadell városa igényt tart a területre.
  • Berci122 és weleios nem vették tudomásul ezt, és folytatták építkezésük előkészületeit. Annak kérésére megosztották Eriarorral a területtel való elképzeléseiket, melyek élesen elütöttek Neo Citadell tervezett stílusától.
  • Eriaror próbált kompromisszumot kötni, azonban eredmény nem született.
  • Ezek után előkerült egyik ~egyhetes eltűnéséből Panza, aki a helyzet megismerése után hivatalosan is jelezte a területre való igényt a fórum Területlevédés topicjában, majd levédette a területet Neo_Citadell csoport számára.
</kisregény>

2013. augusztus 16., péntek 0:43

Sziasztok!
Sajnalom hogy nem vagyok fent egy ideje de ennek az az oka hgoy elkezdtem beleorulni a minecraftba :/ es meg nyaralok is (ismet).
Ennek ellenere 1 hetig nem fogok jatszani minecraftal de valami mast, de termeszetesen segitek ebben a projektben is es adhatok tetemes mennyisegu egetett kovet, es talan fat :)

2013. augusztus 16., péntek 8:59

B3rci112 írta:
Sziasztok. A 0-0-nál van egy terület amit az első nap ki tábláztunk hogy lefoglalva el kezdtünk rá építeni egy templomot.. Majd Hund panza levédette a területűnek erről tudtok valamit? (jó tudom ott van Neo citadell city a közelben és arról volt szó hogy majd megbeszéljük a terület elosztást na ez nem történt meg...) :argh:

Amennyiben bármi ellenvetés van lehet jönni IRC-re és meg lehet beszélni a dolgokat. Én idáig dolgoztam a héten. Mikor direkt vártam rátok, hogy meg lehessen beszélni a dolgokat, kb 2 hétig nem jöttetek fel. (1,5 hétig szinte folyamatosan voltam IRC-n, vagy a játékban online)
Engem ma és holnap nagyjából végig el lehet érni IRC-n különösebb programom nincs filmmaratonon kívül, úgyhogy ráérek tárgyalni.

2012. Dec. 27.:
- Milyen ModHQ? Te látsz itt ModHQ-t?

2013. augusztus 16., péntek 14:41
Profil Honlap

Támogatom nyersanyaggal a projektet.Jó ötlet, de nem a spawn mellett.

2013. október 9., szerda 20:21
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 8 hozzászólás ]