Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2018. október 19., péntek 22:48

Hozzászólás a témához  [ 53 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
 Nem indul a Minecraft 
Szerző Üzenet

Hozzászólás Nem indul a Minecraft
Sziasztok! Mint ahogy a cím is elárulja nem indul a játék. Elindítom bejelentkezek és azt írja, hogy bad video card device (tudom mit jelent ezt nem kell elmagyarázni XD) utána meg magától bezáródik. :/
Windows XP-m van 32 bites. Ha átváltok linuxra az mennyire segítene rajta? Működne utána? Láttam egy videót, hogy, hogy lehetne ezt kiküszöbölni de nem sikerült... Ha találtok videókat linkeljetek nyugodotan biztos segít valamelyik.
Remélem valahogy csak sikerül megcsinálni a segítségeitekkel. :)
Elöre is köszönöm!

Dacardo

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Dacardo 2012. július 11., szerda 21:47-kor.

2012. július 11., szerda 20:01

Hozzászólás Re: Nem indul a Minecraft
Na kezdjuk az elejetol. Korabban tudtal jatszani. Ez most egy masik gep? Vagy az eddigi geped es most hirtelen nem mukodik? Probaltad mar a videokartyad driverenek a frissiteset? Vagy lehet pont egy frissitest kovetoen romlott el?

2012. július 11., szerda 20:22
Profil Honlap

2 gépünk van ebböl a Windows XP-s az enyém. Amióta nem megy a gépemen azóta a közösön játszok azon rendesen megy.
Igazából a videó kártyát még nem frissítettem de amióta 3-szor újraraktam a gépem, de nem megy :/
Hát igen pont egy frissítésnél romlott el. Mikor újraraktam a gépemet és minden meg volt letöltöttem a minecraftot. Korábban ment rajta simán 1.2, 1.2.4-es kliensel akkor voltam még olyan, hogy mindet kipróbáltam. Modolgatást próbáltam. Ám kijött az 1.2.5. Frissítettem azon a gépen amin most szoktam lenni és akkor írtam meg a fórumon a "szerver szétkapcsol" témát.
Egyszer elndítottam a gépem. (a Windows XP-set) Még a jelszót se tudtam beírni elő jött egy sípoló hang. Akkor újrahúztam ráraktam mindent és a végére hagytam az MC-t. Letöltöttem elindítottam és akkor jött ez a hiba üzenet. :/ Igazából ez volt. Videó kártyát meg szerintem azért nem érdemes frissítenem mert ez ey 13-15 éves gép és akkor már inkább jobbnak

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Dacardo 2012. július 11., szerda 21:44-kor.

2012. július 11., szerda 21:07

Elnézést rosszul írtam az 1.2.4-es updatenél írtam meg a "szerver szétkapcsolt"-tat :)

2012. július 11., szerda 21:08

Nekem is volt ilyen és volt ahol azt írták java hiba nekem az új java meg is oldotta.

2012. július 11., szerda 21:10

Probald ki azert, hogy frissited a videokartyat. Lehet, hogy az a baj, hogy tul regi a drivere. Nem baj az, hogy a gepet regebbi. Csak figyelj arra, hogy jo drivert szedj le.

2012. július 11., szerda 21:11
Profil Honlap

Estrica írta:
Probald ki azert, hogy frissited a videokartyat. Lehet, hogy az a baj, hogy tul regi a drivere. Nem baj az, hogy a gepet regebbi. Csak figyelj arra, hogy jo drivert szedj le.

Igazából ezt is megpróbáltam. Töltöttem már le opengl-t de az se segített... :/ Azt hiszem nem fedezte fel az új opengl-t pedig jót töltöttem le és jó helyre raktam. :/ Háát oké hétvégén vagy a következön megpróbálom frissíteni. :) De ha átváltok linuxra az mennyire segít rajta?

2012. július 11., szerda 21:14

Hat majd kiderult. :) Ott is fel kell raknod a videokartyad driveret, stb-stb. Probald ki, aztan megtudod. :)

2012. július 11., szerda 22:33
Profil Honlap

Estrica írta:
Hat majd kiderult. :) Ott is fel kell raknod a videokartyad driveret, stb-stb. Probald ki, aztan megtudod. :)
Oké :)

2012. július 11., szerda 22:41

amúgy majd további segítségeket nyugodtan írhattok megköszönném :D

2012. július 11., szerda 23:16
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 53 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő