Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2018. július 23., hétfő 11:43

A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 81 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő
 Kraiu - egyszer megjavulok én 
Szerző Üzenet

Hozzászólás Re: Kraiu - egyszer megjavulok én
Mindazonáltal Kraiu rossz és jó tettei között a pozitív cselekedetek a dominánsabbak.A playerek megsegítése,a tőzsde fellendítése, még sem egy súlycsoportba tartozik a Staff-ek felhúzásáva.
Azt is írtátok ,hogy Kraiu rontotta el a playerek és a Staff-ek között a jó viszonyt és hogy ezt már nem lehet visszahozni.Innen üzenem ,hogy nem akarásnak nyögés a vége. Ha meg sem próbáljátok akkor tényleg nem fog visszaállni a Magyarok szerverén a Staff-player "barátság" ,de ha megpróbálnátok ,és nem csak fegyelmezni lennének fennt az adminok, akkor személy szerint , nekem nagyon tettszene ,hogy lennének olyan adminok akikkel egy jót lehet poénkodni.

2014. február 26., szerda 8:52

Nem csak fegyelmezni vannak fenn :smug: A legtöbbjük, ha megteheti, ugyanúgy kész veled PVP-zni, és szarrá verni kreatív mód nélkül is :D

2014. február 26., szerda 9:29

Ahogy látom érvényben marad a ban. Kár.

2014. március 1., szombat 13:45

Sérelmeim miatt elég régen jártam erre.
A játékosok 99%-a ma már csak a közösség miatt jár fel Minecraftozni. Kraiu személye akármilyen ellentmondásos is, összetartja a közösséget, mindig is ezt tette. Csak nézzetek erre a topicra, az új spawn óta nem volt jelen ennyi játékos!
Ha újra bannoljátok, csak tovább mélyítitek a szakadékot a "játékos" és a "staff" között, aminek igazság szerint ott sem kellene lennie.

"Ha nem tetszik, el lehet menni." Nem akarunk elmenni, mert szeretjük a szervert. Szépen kérlek, ne üldözzétek el azt a maréknyi embert is! :ohdear:

2014. március 3., hétfő 1:18
Profil Honlap

Mivel meg lettem szólítva ezért írok. Amúgy nem tenném, olyan szépen folydogál ez a kis topic a maga medrében...

Az az oltogatás nem úgy festett ahogy te leírtad. Egyrészt nem kaptál érte mást csak soap-ot, másrészt meg sértegettél engem/minket, amit nehezen, de lenyeltem. Semmi más nem volt akkor, csak hogy normálisan kommunikálj velem/velünk. Ha mod vagyok, ha nem. Értem én ha nem kedvel valaki, de attól még emberi nyelven is lehet egymáshoz szólni. Természetesen nem fogok most chatlogot nézni ehhez (nem is tudnék), nem érdekel már és azóta el is felejtettem majdnem.

Teljesen függetlenül attól hogy kié is a topic: felesleges arról írogatni, hogy ki támogatná az unbant vagy nem, ez nem a játékosok döntése és nem is befolyásolja az adminokat sem. Ezt csak úgy mellékesen.

2014. március 3., hétfő 14:47

Nem az volt a baj, hogy hogyan kezdodott,hanem hogy mi lett belole.Akkor is, beszoltam Dacardonak, te mondtad, hogy inkabb ne.A vege az lett, hogy en es 5 mod "verekedtunk".Elvitte Rothens a gyemantokat, hulyeskedtunk, a vege nagy vita es banreq lett.
Most is, kiirtam mi van a raktarba, Venatus ebbol telefonalos jatekot csinalna, saxus egyenesen bannol.
Ha azt mondom, hogy nem kell ilyen komolyan venni ezeket, akkor az jon le, hogy lenezem az embereket.
Lehet nem segit a dontesben, ha az emberek elmondjak a velemenyuk.De nekem jolesik, hogy ok nem ugy latjak, hogy a piacozasommal felboritottam a gazdasagot es, hogy nem tudom mekkora negativ kozszereplo lennek.
Igazabol, ruhell nehany staff tag, vagy 5-6-onk, mert volt az a szerencsenk, hogy aktivabbak voltunk es osszeakadt a bajszunk.Lehet, ha nem 130 napot, hanem csak 10-et toltottem volna el a huncrafton, sosem jutottunk volna idaig.
Az is fura,hogy banolni akartatok vagy banoltatok, mert, hogy allandoan feszegetem a hatarokat, annak ellenere, hogy sosem karomkodtam, szidtam senkit, nem loptam, romboltam,allandoan online voltam.
Gazdasagbol is ekkora ugyet csinalni..., mindenki orult, hogy volt minden,bamit megkaphattak szinte azonnal, azt csokolom.Volt mire kolteni, volt mit venni.Most ez igyvan?...
Tonkretettem a kozosseget....HageHUN, te voltal az egyike annak aki ruhellt, de szinte biztos vagyok benne, hogy nem azert vagy inaktiv, mert ottvoltam en.Nincs idod, meguntad, munka, csalad, csajok, stb.

2014. március 3., hétfő 15:55

Nem rüheltelek, most sem rühellek. Én elmentem már ezek mellett régen. Anno megbeszéltük, hogy nem szólok hozzád és te se hozzám. Most is csak azért írok, mert megneveztél és úgy érzem a tények nem egészen úgy festenek ahogy te nagyvonalakban felvázoltad. A gyémántos dologban én nem voltam benne (ezt most olvastam vissza fórumon és hát nem tudom miért kevertél ebbe bele, nem voltam jelen), a történet azon részéről nem tudok és mi tagadás jó lenne tisztában lenni a dolgokkal, de visszanézve ez nem változtatja meg a megítélésedet pár ember szemében. Sőt az utóbbi időben én azt hittem jól megvagyunk egymás mellett. Ha kellett valami szóltunk a másiknak, hiszen mint mod megteszem a kötelességeimet annak is akit amúgy nem szeretek. Szerintem működött.
A Kraiu accot szerintem a szerveren kimaxoltad, a Wubless karakterhez meg én anno azt mondtam sok sikert hozzá. A Kraiu karakterhez meg te is tudod, hogy esélye sem volt egy unbannak.
A nem káromkodás részhez annyit, hogy velem megengedtél jó pár alkalommal olyan hangot, amit még a legjobb barátaimnak sem tűrnék el, de lásd én ennek ellenére sem tettem veled semmit (soap és jail-en kívül). Pedig hidd el szerettem volna. Viszont én még el sem küldtelek/küldhettelek melegebb éghajlatra. De van lenyomata máshol is annak, hogy káromkodtál (bár ez engem nem érdekel, csak ellentmond annak amit te állítasz magadról).

Azzal meg szerintem teljesen tisztában vagy, hogy ki látna szivesen ezen a szerveren és ki nem. Az hogy ide beírják a véleményüket szerintem(!) felesleges, nem értem miért is adna ez megnyugvást bárkinek is. Azt szintén nem értem miért várja el pár ember, hogy ezen irányú megnyilvánulása majd megváltoztasson alapszabályokat. SOHA nem volt olyan, hogy ilyen kérdésben szavazás döntött volna, minden esetben az adminok döntenek erről. Lásd szabályzat.

Végezetül azért leírom, hogy amiért ritkán járok fel az részben neked is köszönhető. De persze az általad felsorolt dolgok közül is akad ami ebbe közrejátszott.

2014. március 4., kedd 18:15

Jol van.
Ez a 4ik vagy 5ik "Kraiu" tema a Ban kategoriaban, ami atlepte az 1000 megtekintest a nemtom hany tiz hozzaszolast, egyenesen haladva a semmi fele.
Nem akarok tobbet irni, mert lehet valaki valamiert, termeszetesen, megsertodik.

Arra kerlek, ha mar kihajitottatok, akkor legalabb lepjetek ti fel, mert ez olcso huzas, hogy banoltok mindenkit, utana ti is leleptek.Nemcsak adminra van szuksege a szervernek, hanem jatekosra is(?).

A sterillel, meg a magamfele csipkelodos, nem sertodekeny, oltogatos semmihaziakkal, meg talalunk mas torzshelyet, hogy dumalgassunk.

Orom volt itt jatszani! Csok a csaladnak.

2014. március 4., kedd 19:05

Bannoljunk mindenkit!
Bannoljuk:
- Marci24 a napokban túl aktív! Bant neki!
- Farkas_erik nem köszönt és ráadás online is 2 órája! Bant neki!
- Kreest folyamatosan játszik napok óta! Bant neki!
- konyvfalovb épít! Bant neki!
- BrokenHeart88 20 napja nem lépett be! Bant neki!
- asomani 675 napja inaktiv! Bant neki!
- lapaj 675 nappal ezelőtt hajnali 3-ig játszott! Bant neki!
- barka1998 208 háborúba vett részt! Bant neki!
- johntoast85 420 helyes választ adott kvízen, ez a pofátlanság a javából! Bant neki!
- ABEL4000 CAPS LOCK! Bant neki!
- N0TD3ADY3T nevét kiejteni lehetetlen! Bant neki!
Bannoljunk mindenkit!

2014. március 4., kedd 20:24

zaredle írta:
Bannoljunk mindenkit!

YEAH! :cop:

2014. március 5., szerda 1:25
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.   [ 81 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő