Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2018. június 24., vasárnap 14:42

A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 4 hozzászólás ] 
 Balazsgeri11 
Szerző Üzenet

Tartózkodási hely: http://www.youtube.com/channel/UCT74UpNSRcs3nrq4nqhrX2A
Hozzászólás Balazsgeri11
Sziasztok HUNCRAFT TEAM!

Azért írok, mert még 1-2 éve bannoltatok, káromkodásért.Hát ez azért történt mert 1 gyerek aki fel van "IRATKOZVA A YOUTUBE CSATORNÁMRA" az felhívott ide mint említettem 1-2 éve. Ügye mondta tök jó ez a szerver meg minden, és, hogy ő majd mondja a válaszokat és úgy nekem könnyebb lesz! De a válaszok helyett ilyeneket mondott pl: nokedli,nemtudo,sajt,honnan tudjam, :bang: stb:..! És én ezért nagyon ideges lettem, és elkezdtem trágár szavakat mondani :( ! És hát, így ügye bár bannoltatok. De beláttam, hogy ez a szerver ill. ez a közösség nagyon jó :neckbeard: , és hogy énis szeretnék csatlakozni :mmmhmm: , mert megbántam amit tettem :'( ! Ezért MEGFOGOK JAVULNI, és az a kérésem, hogy légyszíves unbannoljatok :dance: , és újra kérdezzetek tőlem, én meg leírom rendesen:) Köszönöm Szépen a Megértéseteket :) !

Köszönettel: Balazsgeri11 :cop:

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Balazsgeri11 2014. február 23., vasárnap 21:40-kor.

2014. február 20., csütörtök 15:29

Hozzászólás Re: Unbannoljatok légyszives!!!!:)
Szia.

A téma címének a felhasználónevednek kell lenni-e, ha módosítod utána érdemben is foglalkozom az ügyeddel.

üdv: Danieell

2014. február 20., csütörtök 17:37

Tartózkodási hely: http://www.youtube.com/channel/UCT74UpNSRcs3nrq4nqhrX2A
Hozzászólás Re: Balazsgeri11
Szia Danieell!

Megcsináltam, ahogy kérted!:)

2014. február 23., vasárnap 21:41

Hozzászólás Re: Balazsgeri11
Szia.

Rendben.
Unbanoltalak a szerveren, de mielőtt felrohannál a szerverre kérlek RENDESEN! olvasd el a huncraft.net-en a felhasználói kézikönyv, alapszabályok és gyík oldalakat, mert ezekből leszel alaposan kikérdezve! Ha átolvastad jelentkezhetsz egy moderátornál vagy adminnál, hogy lefelelj!

üdv: Danieell

2014. február 25., kedd 0:56
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.   [ 4 hozzászólás ]