Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2018. november 19., hétfő 18:09

A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 11 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő
 WitherBrine2000 
Szerző Üzenet

Hozzászólás WitherBrine2000
Ez a világ legjobb minecraft szervere és megbántam hogy loptam. DE NAGYOOOOOON!
Azért loptam mert laggolt a gépem és nem nagyon volt kedvem emiatt bányászni stb.
Oda mentem a játékgéphez vagy miaz és átbuggoltattam magamat aztán kicsórtam a gyémántokat majd visszamentem.
Nagyon megbántam mindent. Légyszives unbannoljatok! :cry:
Tudom hogy nem tartottam be a szabályokat. Loptam meg hülye voltam! :(
Légyszives unbannoljatok. Illetve lett egy új gépem amivel már lehet normálisan játszani és a gyémántok 3x-osát is vissza adom a nyerőgép tulajának. Csak mégegyszer had próbáljam meg! Kérleeeeek!

2014. június 7., szombat 11:22

Hozzászólás Re: WitherBrine2000
"Ez a világ legjobb minecraft szervere"
Látom szűk látókörű ember vagy!

2014. június 8., vasárnap 21:55

Szerintem ez a világ legjobb minecraft szervere.
Normális adminok,playerek és magyarok vannak. (Ez pl. egy angolnak nem lehet olyan jó)
Szval ez az én véleményem. Loptam csaltam meg hazudtam. Megérdemeltem a ban-t de szeretnék még egy esélyt.
És nem kérem a törtes szerver listádat zaredle.

2014. június 9., hétfő 12:39

"Ez pl. egy angolnak nem lehet olyan jó "
Egy szerver lehet ugyan olyan jó külföldön is sőt akár fényévekkel jobb. Attól, hogy tipikus magyar ember létére nem beszélsz más nyelveket az nem a külföldi szervereket minősíti hanem téged. Látom látóköröd a minecraft terén a huncraft és a mestermcig terjed.
"Normális adminok,playerek és magyarok vannak."
Nem aktív csapatról én nem tudok véleményt nyilvánítani. Nekem nincs képességem a jövőbe látáshoz, kézrátételes tv energia átvitelhez és a vakító fénnyel való gyógyításhoz.
"És nem kérem a törtes szerver listádat zaredle."
Én egy szóval se említettem, hogy törtes szervereket ismerek csak. De ha már igy megemlítetted igen egy törtes szerver is lehet azon a színvonalon(kijelentő mondat szerkezetben!) mint huncraft, de ott sajnos a Justice for Hungary lemaradt...ami számodra mint látom egy elég nagy gond.

2014. június 9., hétfő 13:41

Áááááá! Te mindenbe beletudsz kötni?
Látom nem érted amiket írok.

2014. június 9., hétfő 19:04

Nos a baj az hogy mindenki nagyon inaktív. Lehet hogy 1-2 hónap lesz mire választ kapsz egy admintól. Aztán meg ha unbannolnak felmehetsz egy kihalt szerverre. "A világ legjobb minecraft szervere" tény hogy jó. Volt. Most már online single playernek is elmegy. Ettől függetlenül csak akkor mondhatnád hogy a világ legjobbja ha ismernéd az összeset. De megsúgom a legjobbak White Listesek.

2014. június 9., hétfő 21:18

"De megsúgom a legjobbak White Listesek."
Ez olyan mint amikor két ember veszekszik az utcán, hogy a (termék megjelenítés következik) Commodore 64 (spoiler -> whitelistes szerver) vagy a (termék megjelenítés következik) Razer Blade a jobb. Egy whitelist nem dob semmit a játék élményen/hangulaton.

2014. június 9., hétfő 22:25

1. Ez nem Witherbrine banjához kötődik, bár tényleeg minden admin inaktív. Talán csak Danieell nem. Szólok neki holnap IRCn ha nem válaszol addig.
2. Gabesz, nem véletlenül fáradozunk néhányan, hogy visszaemeljük a szervert. Ha azt terjeszted, hogy kihalt akkor te is hozzájárultál a kihalásához. Én személy szerint ugyanannyira izgatott voltam amikor elkezdtem építeni a jelenlegi 'underground' projektemet mint amikor először elkezdtem játszani az egyik kedvenc RPG-mmel. Most délután stabil 6-8 játékos feljött, és ennek már örülök.
Az "online singleplayer" és a "nagycsaládos játékmód" (amilyennek most tűnik a HC) között pedig az a különbség, hogy az online singleben nem chatelsz. Itt igen.
Ennek ellenére ezt nem a Ban topicban kellene folytatni. Indítsatok egy új témát a fórumban valahol, vagy csatlakozzatok a "miért halt ki a szerver" topichoz. Danieellt holnap értesítem (ti is megtehetitek), de a ban topicban való beszélgetésből már volt gubanc.
Uff, én szóltam.

2014. június 9., hétfő 23:25

Gubanc rám nem vonatkozik. Az életből nem tudnak bannolni! Szerver kihalt és lehetetlen újra beindítani. Amikor már az admin és moderátor csapat is egy hónapja volt fent utoljára (jó esetben)(az is annyiból állt, hogy Csatlakozott szia Lecsatlakozott) akkor ott már csak vérvonal frissítéssel lehet valamit kezdeni. Egy nagy hiba megdöntötte a rendszert. Ma már a birkák is inkább öngyilkosok a szerveren ahelyett, hogy legelnének.

2014. június 10., kedd 9:05

Kedves WitherBrine2000!

A kérelmedet átgondoltam, és a holnapi nap folyamán (valószínűleg este) unbanollak.
Természetesen a szabályokból újra ki leszel kérdezve, ezért olvasd át azokat.

üdv: Danieell

2014. június 11., szerda 18:51
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.   [ 11 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő