Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2018. november 14., szerda 4:24

A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 2 hozzászólás ] 
 pm555 
Szerző Üzenet

Hozzászólás pm555
Sziasztok!

Nagyjából fél éve lehetek kibanolva Venatus vulkánjába való bebugolás vádjával, amit zaredlével egyetemben követtem el.
Lesújtott Kraiu és Wubless banolása, harag gyúlt bennem a staff egy része felé és igazából még ma sem tudom, miért volt annyira káros Kraiu a szerver életére.
Ez okból kifolyólag, hogy ne a szerveren töltsem ki dühömet szándékosan bant szerettem volna kapni, amit a feljebb leírt módon érdemeltem ki.
Nem mellesleg kíváncsi voltam Venatus vulkánjára, akkor jó mókának tűnt olyat csinálni, amit nem szabad.
Szeretnék elnézést kérni Venatustól az okozott kellemetlenségért, ami valószínűleg abban nyilvánult meg, hogy nem várt helyen nem várt személyt látott.
Más kihágásomról nem tudok, de javítsatok ki, ha tévedek. Én kimaradtam nagyrészt minden nagyobb Steril balhéból is.
És nyilván záró mondatként, ha még nem lenne egyértelmű unbant szeretnék, hogy együtt építhessek Charussoval és a még megmaradt Steril tagokkal.

Üdv,
Pásztor Marcell - pm555

2014. szeptember 22., hétfő 21:50

Hozzászólás Re: pm555
:siren: Az unban kérelmedet ezennel ünnepélyesen is... :siren:

...elutasítom! :toot:

Üdv,
Kris - iKris

2014. szeptember 27., szombat 15:43
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.   [ 2 hozzászólás ]