Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2018. december 16., vasárnap 12:46

A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 4 hozzászólás ] 
 GeryyHUN... 
Szerző Üzenet

Hozzászólás GeryyHUN...
Sziasztok! Már nincs bőr a képemen ismét topicot nyitni,de szerintem 1 év eltelt amióta véglegesen bannolva lettem a szerverről.Teljesen megbántam a tettem,és tudom hogy sok szabályzatot megszegtem.Én tiszteletbe fogom tartani a döntéseteket és tudom,hogy már 2-szer el lett utasítva a kérelmem.Hiába csak 1 év,teljesen megkomolyodtam és ténylegesen játszani szeretnék,nem pedig rongálni vagy ilyesmi.Senkinek nemfogok nyalizni,természetesen értelme semmi se lenne.:)Szerintem a fél huncraft tudja,hogy én voltam az aki a nether spawn-t szétrombolta majd eladta.Én voltam az,akinek az öccse lopott Marver95-től.Én Voltam az aki néha káromkodott a szerveren.Igen ez mind én voltam,büszke nem vagyok rá de felmerem vállalni a tetteimet.Nem felnőtteskedni akarok,mert csak egy kis hülye 15 éves fiú vagyok.Csupán a huncraft harmóniája miatt szeretnék játszani újra,és hogy végre befejezhessem a Nether Városomat (ha azóta nem rombolták szét).
Voltak talán pozitív dolgaim is,hogy aktívan játszottam a szerveren,és segítettem is lebuktatni egy akkori eléggé nagy lopást egy playertől(neveket már nem tudok sajnos mondani) de annyit igen,hogy blasio nevű moderátornak segítettem akkor.
Remélem ténylegesen jó belátásotok szerint cselekedtek!
Üdvözlettel,és előre is köszönettel:
Geri

(UI: Igen,tudom hogy editeltem most ezt,de csak kibővítettem a mondanivalómat)

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára GeryyHUN 2013. február 18., hétfő 19:15-kor.

2013. február 18., hétfő 16:58
Profil Honlap

Hozzászólás Re: GeryyHUN...
Csak egy apró észrevétel: ez egy korrekt kérelem. ;)

2013. február 18., hétfő 17:30

marcimre írta:
Csak egy apró észrevétel: ez egy korrekt kérelem. ;)

Ha vissza se vesznek,már most megérte megprobálni.Köszönöm szépen,ez nekem iszonyatosan sokat jelent,nem is azért,hogy több esélyem legyen újra játszani,hanem valaki pozitívan irányult felém egy ilyen helyzetben.Respect! :)

Geri

2013. február 18., hétfő 17:39
Profil Honlap

Az unban kerelem megadva. Eleg regen voltal meg eleg butasag is volt, amit csinaltal, de be is lattad. Legkozelebb azert legyel korultekintobb.
Az epitesi jogod elvettem, ugyhogy ismet ki leszel kerdezve. Nezd at a szabalyzatot ismet es jo jatekot!

2013. február 19., kedd 0:04
Profil Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.   [ 4 hozzászólás ]