Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2018. december 13., csütörtök 6:45

A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 50 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5  Következő
 Kraiu - reloaded 
Szerző Üzenet

Hozzászólás Kraiu - reloaded
Telefonon beszelek, huzom a homoksorokat a nadfam bovitesehez, latom ,hogy [Server] ir ket sort, de nincs idom elolvasni, ezutan BAN.
Rairok prv kzedre:

[17:28:37] <Kraiu> hogy micsoda?
[17:28:54] <k-zed> hi
[17:28:56] <Kraiu> szia
[17:29:10] <Kraiu> ez kicsit varatlanul ert, nem ertelek
[17:29:10] <k-zed> mar regota tanakodunk rajta, hogy gyanus, hogy a Kraiu accountot tobb ember hasznalja
[17:29:15] <k-zed> most mar viszont biztosak vagyunk benne
[17:29:15] <k-zed> ennyi
[17:29:23] <Kraiu> lol
[17:29:34] <Kraiu> mert mondtam Zoloradonak?
[17:29:39] <Kraiu> szivatom ember
[17:29:51] <Kraiu> sok kerdest tesz fel
[17:29:52] <k-zed> nem hiszem
[17:29:56] <k-zed> mas dolgokat is neztunk
[17:30:00] <Kraiu> pl mit ?
[17:30:02] <k-zed> nem csak ez alapjan
[17:30:08] <Kraiu> ket ip-m van, kolozsvar es zilah
[17:30:15] <Kraiu> otthon es egyetemi varosban
[17:30:36] <k-zed> azt, hogy rengeteget vagy fenn, es kozben valtozik a stilusod tobb jol felismerheto kulonbozo szemelyiseg kozott
[17:30:52] <k-zed> de errol most ne beszeljunk tovabb
[17:31:00] <Kraiu> omg
[17:31:02] <k-zed> idaig is probaidos jatekos voltal

Publikus chaten:

[17:58:06] <Huncraft> [Server] elvileg 3-an jatszottak vele
[17:58:31] <Huncraft> [Server] egy router mogul
[17:58:52] <Huncraft> [Server] egyszer mar dicsekedett vele publicban
[17:59:33] <Huncraft> Server] masik kraiu :)

===$$===
Ez az egesz ugy kezdodott, hogy megjott Zolorado a szerverre, valamikor az ev elejen, sok kerdest tett fel, nem ismerven ot azt mondtam 3-an jatszuk.Valahogy nem szeretem ha a magan eletemet elemezik, gondolom ezzel nincs problema.

===$$===

Kolozsvaron tanulok orvosnak, itt toltom az ev 90%-at, karacsonykor megyek haza (Zilahra) ketto hetet, husvetkor egy nap, nyaron kb. egy honapot.
Ez jelentos ip ellenorzes szempontjabol, mindketto helyen dynamikus ip-m van, utana lehet nezni, szolgaltatok weboldalan irja, hogy dynamikus ip-t adnak.
Kolozsvaron tesommal lakok egyutt (lany, 22 eves) , o nem minecraftozik, egy szobas lakas, konyha, furdo.

===$$===

Az hogy valtozik a stilusom....hat ha Stormyval jatszok, akkor nyugodtan dumalunk viccelunk, ha Rothens viszi el a gyemantjaim, akkor ideges leszek.

===$$===

Az hogy sokat vagyok fent...hat...ok.Sokat emlitettem az IQ-t, nem hiaba, nem dicsekveskeppen irom le, de a helyzet megkoveteli.Ugye orvosnak tanulok, de gyanus, hogy sokat vagyok fent.Hogy lehet ennyi idom? Ugy, hogy nem egy atlagos emberi felfogokepsseggel rendelkezek.Amit egyszer elolvasok, megjegyzem kb 90%-at, gyorsan is olvasok, kb 4000-5000 szo/perc, ami atlagos embernel kb 250-300, keves gyakorlassal barki elerheti a 800-at, akar az 1000-t.7 eve gyakorlatozok mar speedreadinget, traningeken is voltam, 4-5 eve meg, azon vagyok, hogy hogy aludjak minnel kevesebbet: mi szabalyozza az ebrenlet-alvas ciklust, tesztelesek, stb, igy 5-6 ora alvas nekem boven eleg.
Utolso 2 evemben (ez az legutolso) , mar csak azokra a kurzusokra jarok be, amik erdekelnek, ami sebeszethez tartozik, tobbire nem.Kifizetem a hianyzasokat (ha szukseges), majd leadom a vizsgat es max jeggyel tavozok.Ennek tudataban, mostmar talan erhetobb miert akasztanak ki a Dincsi2002-k, akik nem tudnak egy sort leirni, vagy ket szot megerteni.
Ezeknek hiteben van az is, hogy kvizben az elso vagyok, megjegyzem a kerdeseket es ezek valaszait; megjegyezem azt, hogy 2007-ben Ruzsa Magdi , 9-iknek vegzett A helsinki eurovizion, beirom a helyes valaszt, majd megjegyezem "Ha Sargon95 nem afkolna, tudta volna a valaszt", megejegyeztem, hogy ezelott ket hete, miutan eltalata e kerdesre a valaszt, hozzafuzte "vegre egy nekem valo kerdes".
Mivel konnyen atlatom a jatekmenetet,hamar rajottem, hogy hogy lehet a Huncrafton penzt szerezni, abba fektettem, igy lettem a szerveren a leggazdagabb jatekos.
Amivel gondjaim vannak, azok a szamok, matek mindig ellensegem volt, csak tanaraim joakaratabol nem buktam 12 ev alatt.Ezert valasztottam egy olyan karriert, amiben nem sok a szamolas.

===$$===

Azok akikkel jatszok is, pl Stormy23, vagy akikkel mar beszeltem skypon, pm555, charusso, zaredle, tudjak igazolni, hogy csak egy Kraiu van.
Ez azert lenyeges, mivel kzed csak az effektor ebben az esetben, akik a "helyzetet" bemutattak neki, valoszinuleg nem ismernek, vagy minimalis kozom volt hozzajuk.
Tudom, hogy kik ok, mivel a beszelgetesek ezen a teman ejjel zajlottak, kevesen vagyunk olyankor.

===$$===

Probaidos jatekos vagyok...mert vitazok a staffal.Igen, beszolok Erzasannak "hagyj mar beken, tudom hogy learanykardoztam 200 fat, de en oda epitek", beszolok Daniellnek "ketszinu vagy, mert segitek, te meg a hatam mogott azt mondod cheatelek" , beszolok simontominak "az ugyet mar lezartam HageHun-al, nem kell folytatas", beszolok iKrisnek ha bedrockfalba zar es jailel, beszolok Rothensnek "10k petak erteku a grief", vagy mas jatekosnak, akik kvizben csalnak, esetleg nem olvassak el a kezikonyvet es chaten baromkodnak.
Ezenkivul flyhack, egyszer megtortent, melyen sajnalom, az volt az elso es utolso.Ott en azt le is zartam.Szabalysertest ez az egy mellett nem tudok emliteni, sot rosszul esik, hogy ez a jelzo illett, mikor soha nem okoztam masoknak kart.

===$$===

Ha tenyleg account sharelnek, akkor errol soha senkinek nem beszelnek, nemhogy publikus chaten "dicsekedjek", szerintem ez mindenkinek vilagos.

===$$===

Gondolom valaszt adtam a miert-hogy kerdesekre, de ez a ban inkorrekt.
Teamspeaken konnyen lehet ezt tisztazni, skypon, telefonon, a lenyeg - hanggal.
Remelem minnel hamarabb megoldodik ez a felreertes, tisztazodik a dolog.

===$$==

Ha valamit kihagytam volna, esetleg nem ertheto, kerdezz es valaszolok.

Flying around and building http://imgur.com/a/Z6M9O#0 .

2013. március 9., szombat 19:13
Profil YIM Honlap

Hozzászólás Re: Kraiu - reloaded
Sajnálom :ohdear:

2013. március 9., szombat 19:52
Profil Honlap

Zolorado írta:
Sajnálom :ohdear:

Ez volt a legfeleslegesebb hozzászólás.

2013. március 9., szombat 20:07

mentlerg írta:

Ez volt a legfeleslegesebb hozzászólás.

Ez sem jobb :) Sem az enyém

2013. március 9., szombat 20:18

És most akkor Kraiu bannolt?

2013. március 9., szombat 20:18

Igazolni tudom, hogy Kraiuból egy van a szerveren :D
Viccet félretéve, bármikor felmegyek, és beszélgetünk, mindig ugyanolyan stílusban ír vissza, a korábban történt dolgokról (amit pl. csak mi ketten csináltunk) is teljesen tisztában van. Facebookon is ismerősök vagyunk, a korábban leírt elképzeléseit bármikor meg tudja erősíteni (tehát nem lehet 3 különböző ember), építésekkor ugyan abban a szisztémában épít/bont mindig.
Nem értem, hogy minek kell megint a feszkó. Kraiu és a modok/adminok nagyrészével nem túl jó a kapcsolata, ezt mindenki tudja, de nekem ez már olyan "csomót keresek a kákán" esetre emlékeztet.

2013. március 9., szombat 21:32

sztem a modok és az adminok se halnak bele, ha beszól nekik kraiu, egyrészt, más részt én mindig ugyan abban a stílusban láttam beszélni... aztán meg, neppét is unbannolták, pedig egy másik emberrel meg van osztva neki (a másik gyerek már alig játszik,direkt nem megy fdl huncraftra, max akko ha trollkodni akar) szerintem nem kellett volna bannolni, megérdemel egy unbant. (Bár, igaz azt mondani modról, hogy kétszínű..., de hát nem halnak bele.) :/

2013. március 9., szombat 22:43

Engem pont rohadtul idegel ha beszólnak. Most nem kraiura gondolok. Nem azért vállaltam a modságot hogy beszóljanak. Kinga: kraiut eddig 4x bannolták körülbelül.

Utóirat: kraiu, ha ezt olvasod. Ezeket nem azért mondom mert utállak, mert nem utállak.

2013. március 9., szombat 23:59

Húha miről maradt le az Erzasan :( (és nekem nem is mondtál ilyeneket :< )

2013. március 10., vasárnap 0:08

Erza, az Empire State Building epitese alatt tortent, az epulet felvolt huzva felig, vartunk 1.2-re, hogy 256 magas legyen a vilag, addig charussoval az epulettol balra aranykardoztunk le fakat.Odajottel es addig ott alltal melletunk amig ki nem vagtuk az osszeset.

Nem szereted a beszolast, de ha a csirkefarmod piszaklnam, valoszinleg nem hagynad szo nelkul.
Az, hogy negyszer bannoltak nem igaz, csak egyszer volt, azonkivul, hogy voltam banreq-be meg parszor, szorakozas celjabol (vagy leagalabbis annak latszott) az mas, nem csinaltam semmit, megkaptam, nem tehettem ellene semmit.

Utolso feszko utan, annyira nem beszeltem modokkal/staffal, hogy meg pyrot sem kertem.Megoldottam cskp-bol, vagy ha Stormyval tntztunk egyutt, akkor o kert.

Ha ugy latnam, hogy ez a ban helytallo dontes, nem lenne most hova irjal.

Flying around and building http://imgur.com/a/Z6M9O#0 .

2013. március 10., vasárnap 0:28
Profil YIM Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.   [ 50 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5  Következő