Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2018. december 13., csütörtök 7:04

A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 16 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2
 nojzi_dnb 
Szerző Üzenet

Hozzászólás Re: nojzi_dnb
Bocs ha durván fogalmaztam de konkrétan nem volt leirva hogy ezt nem szabad mert véülis honnan tudhattam volna? Nem szoktam minden bukittra ránézni.

2013. március 31., vasárnap 16:30

nojzi_dnb írta:
Bocs ha durván fogalmaztam de konkrétan nem volt leirva hogy ezt nem szabad mert véülis honnan tudhattam volna? Nem szoktam minden bukittra ránézni.

Nos, nem szeretnék álláspontot foglalni az ügyben, de megpróbálom megfogalmazni a gondolatomat ezzel kapcsolatban.
Nos, a szerveren vannak elég nagynak mondható könnyítések, de egyik sem lép túl egy határt, elvégre ez egy survival szerver. Vannak bugok, hibák a játékban, amik kicsik is lehetnek, de komolyabbak is, és ezek sajnos nem mindig koordinálhatóak.
Az adminok értelemszerűen először a nagyobb hibákat igyekszenek orvosolni, különösen akkor, ha az a hiba előnyhöz juttatja a hibát kihasználó játékost. Nos, ez egy survival szerveren nem elfogadható...

Ha te felfedezel egy olyan bugot, ami előnyhöz juttat, de nem vagy benne biztos hogy ez most hiba, vagy feature, akkor első dolgod legyen szólni az adminnak. (lásd Franklin17 és a gyémánt duplikálás esete)
Ha te felfedezel egy olyan hibát ami feltűnően sok előnyhöz juttat, annyi becsület csak van benned, ha nem is szólsz az adminnak, de legalább ne használd ki, ahogy a szabályzat is kimondja.

Összességében nem tűnsz rossz embernek nojzi, voltak elég nagy baklövéseid, innentől minden az adminokon múlik.

És egy ötlet: ha meggyőző unban kérelmet szeretnél írni, ÉRVELJ.
Mutass fel a visszaengedésed mellett szóló érveket.

Ennyi lenne, köszi h elolvastátok! :)

2013. március 31., vasárnap 18:02

Köszönöm a hozzászólást.
Még egyszer elmondom nem tudtam hogy ez bug, nem tudtam hogy ezt nem szabad, azt hittem mindenki így csinálja. Ezek szerint tévedtem.

Mit jelent számomra a huncraft? Csak egy szerver,? nem. Csak egy unaloműző időtöltés,? nem.
Nekem a huncraft egy olyan közösséget jelent ahol rengeted értelmes és normális ember játszik.
Hiba volt-e használni klienst? Hatalmas.
Sok barátot szereztem az itt eltöltött idő során és szeretnék velük tovább játszani könnyítések/csalások nélkül.
Önkritika. Viszonylag aktív játékosnak mondanám magam mert szerintem elég sok idő töltöttem a szerveren az elmúlt pár hónapban.
Nem mondom hogy mindig korrekt vagyok a segítségre szoruló emberekkel, de mégis csak emberből vagyok:)
Ezért kérem szépen az adminokat hogy beszéljék meg, és hadd játszhassak ismét ezen a szerveren amit oly sokan szeretnek.

Köszönöm!

2013. március 31., vasárnap 18:37

Bár nem igazán jött össze elsőre, de látom hogy beleadtál mindent az unbankérelmedbe :)

Remélem ezt az utolsó esélyedet nem játszod el, üdv ismét köztünk.

2013. március 31., vasárnap 22:08

nagyon köszönöm simontomi:) nemcsalódsz ígérem:)

2013. március 31., vasárnap 22:23

Kép

2013. március 31., vasárnap 22:39
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.   [ 16 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2