Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2018. december 16., vasárnap 13:12

A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 8 hozzászólás ] 
 Gritary 
Szerző Üzenet

Hozzászólás Gritary
Sziasztok! Több mint egy éve le lettem bannolva a Huncraft szerverről amiért engedély nélkül be mentem Venatus vulkánjához és ott rohangáltam annak ellenére hogy megkért mennyek el és ennek tetejében még /haza parancsot is vettem oda ami aztán végképp betett (ezek elött sajnos még volt egy-két dolog amiért build offot kaptam "jutalmul" amit meg is érdemeltem). Ha lehetne akkor vissza csinálnám de sajnos ez nem így megy. Ezek ellenére is vissza szeretnék menni ha megoldható mert ilyen szervert akárhol jártam nem találtam még egyet. Szerintem ez alatt az egy év alatt rengeteget változtam szerintem a jobbik irányba de remélem ezt majd ti is meg bírjátok erősíteni. :)
(Sajnos új accountot kellett csinálnom a fórumon mert elfelejtettem a régi accountomat olyan régen voltam fent.)

2013. április 18., csütörtök 15:39

Hozzászólás Re: Gritary
Szia!
Én szerintem ez egy korrekt unban kérelem. Remélem megadják az unbann-t.
Sok sikert. Drukkolok!
:D

2013. április 19., péntek 7:05

Köszi szépen. :D

2013. április 19., péntek 12:35

Igen, ahogy én láttam, ez egy határozottan szép unban kérelem (jó azért talán nem annyira, de megteszi), és hiába fog furcsán hallatszani, hogy egy játékos mondja, hogy játékosok ne irkáljanak már a Ban témába, ami nem is az ő dolguk, de ezt írom. Marcee98-nál már 3 oldalas a topic és valószínűleg még nem látta admin. Ott már szóltak a modok többször is. Most én moderátorkodom (a játékban sajnos még nem tehetem meg), és szólok, hogy lehetőleg ne nagyon legyen ide irkálva ilyen.

Bocsi hogy elvettem a modoktól az "észosztás" lehetőségét! :cool:

2013. április 19., péntek 15:52

Nem vettel el semmit. Inkabb adtal egy otletet, h vissza kene hozni a Korlatolt csoportot a forumon, h ne irkaljatok folyton unban kerelmekhez.

Gritary: emlekszem rad :) Regen hulyultunk egyutt is. Arra a napra is emlekszem mikor a halal isten felett nyomtatok a pvp-t es Venatus vulkanjaba voltatok. A bunlajstoromodba 8 bejegyzes van ( Ebbol az egyik piroman jog vasarlas ). Nagy reszben PvP-zes. Mindeneesetre ( es nem azert mert a haverom voltal ) en megadnam neked az utolso eselyt, mert szerintem 1 ev alatt, Neked is sikerult ugy megvaltozni, mint peldaul GeryyHUN-nak.

(((
konyvfalovb írta:
Most én moderátorkodom (a játékban sajnos még nem tehetem meg), és szólok, hogy lehetőleg ne nagyon legyen ide irkálva ilyen.
:crossarms: :raise: )))

A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára Dacardo 2013. április 19., péntek 16:38-kor.

2013. április 19., péntek 16:22

Igen én is emlékszem rád :) és köszi!

2013. április 19., péntek 16:33

Unban kerelmedet elfogadtuk. Kovetkezo belepeskor ismet ki leszel kerdezve, ugyhogy nezd at ismet a szabalyzatot!

2013. április 19., péntek 18:11
Profil Honlap

Köszönöm!!!!! :neckbeard: :neckbeard:

2013. április 19., péntek 19:01
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.   [ 8 hozzászólás ]