Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2017. november 22., szerda 13:04

A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 25 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3  Következő
 xxxCobraxxx Lopott tőllem! 
Szerző Üzenet

Hozzászólás xxxCobraxxx Lopott tőllem!
Cobra a szomszédom lett a tegnapi napon, és egyből mikor nem voltam fennt ellopta a búzám (leszette és nem ültette újra) valamint meg ölte a malacaim, és a spawnerem is ellopta!
Ezt a sok adatot simontomitól köszönhetem, ő tudta meg, hogy ki mikor volt!

Ezek után Cobra ha ezt olvasod akkor add vissza amit elloptál!!!

ÜDV.: Torokmate01

2012. június 27., szerda 17:38

Hozzászólás Re: xxxCobraxxx Lopott tőllem!
Cs 1. igaz h leszedtem a búzát de a magokat De_Ch00 elvette tőlem.Én kenyeret akartam csinálni neked h ne ott rohadjon meg.A magokat meg De_Ch00 nem ültette vissza.am meg a házam (vityilóm nem hiszem h rossz helyem van úgyhogy kérek egy admint h nézze el h még nem szolgáltattam vissza a kenyeret de ma akartam most meg be se tudok menni érte.Adminok kérlek ne keljen lebontani a miniházam. nem zavar ot senkit csak 1 moderátort.

2012. június 27., szerda 19:10

4 napja vagyok a szerveren szerintem 1. alkalomként elnézhető h 1 moderátor szerint rossz helyen van a házam.
Am meg azért van ott mert habár 4 napja vagyok fent már 3 barátom van akik a szomszédaim tulajdonképpen

2012. június 27., szerda 19:12

Üdv!

A helyesírásra nem árt figyelni... :cop:
Torokmate problémája pedig valószínűleg elsősorban a spawner.

2012. június 27., szerda 19:14

xXxCobra11xXx, először is: romboltad a házát, ami griefelésnek számít; másodszor: illegálisan építettél 1 blokkra tőle; harmadszor: elloptad a spawnerjét és beüzemelted a "házadban", negyedszer: elloptad a búzáját, és a kenyeres sztorit most találtad ki, mert én eddig nem hallottam róla. És a búza amúgy se tud elrohadni. A házadat meg mint mondtam, ha lejárt a buildoffod, eltakarítod jó messzire. Egy város kellős közepébe vmi kis barlang építése nem éppen szabályos. Az ingame chat-stílusodról most inkább nem is beszélek, mert mérges vagyok rád. :argh: :bang:

Én a helyedben örülnék hogy csak 3 nap buildoffot adtam.

Ja, és ezek után azt mondod, hogy Torokmate01-et ez nem zavarja. :haw:

Az ilyenekért bant is szoktak kapni a playerek.

2012. június 27., szerda 19:30

Bocsi de ugyan mond mennyi blockra építhetek tőle? Nincs leírva a szabályzatban.Am meg mondom igaz a búza mert ott van és visszaadnám de nem bírok bejutni + kinyitni a chestet a házát meg mondom h nem romboltam.IGAZAT MONDOK ESKÜ
De_Ch00 kóválygott még arra.Am meg ha a házam mögüli részekről kapsz olyat h gondos a kert az De_Ch00 volt mert bent készítettem a kenyeret és ott találtam meg ahogy piszkálja.BOCSI ESKÜ NEM AKARTAM SENKINEK SEM GONDOT OKOZNI NORMÁLIS JÁTÉOS SZERETNÉK LENNI A SZERÓN HALLOTTAM H NAGYON JÓ ÉS IGAZ IS NEM SZERETNÉM ITTHAGYNI.

2012. június 27., szerda 19:37

Cobra, ha épeszű ember vagy, nem probálsz meg egy ismeretlen házának környékén épiteni, annak engedélye nélkül. Ha nem vagy az, akkor meg nincs miröl beszélni:)

2012. június 27., szerda 19:39

HÁNY BLOCKRA ÉPÍTKEZHETEK TŐLE??????????????????????

2012. június 27., szerda 19:44

"A legfontosabb szabály: más cuccát ne rombold szét, gyújtsd fel, szemeteld tele, vagy zúzd atomjaira. Ez mind rendkívül vicces, viszont banolunk. Középületet módosítani vagy középülethez hozzáépíteni csak admin engélyével lehet. Ugyanígy játékosok épületét is csak a tulajdonos előzetes beleegyezésével lehet módosítani. A szó nélküli változtatás, kiegészítés griefelésnek számít. Bár nem tilos, mégsem érdemes más ládáját nyitogatni: könnyen lehet ugyanis, hogy gyanúba keveredsz, amikor abból eltűnik valami!"

"Hol építhetsz: mielőtt építeni kezdenél, keress egy üres helyet, ahol nem zavarsz senkit! Használd a térképet! Fontos: nézz be a föld alá is (a térképen bal felül a föld ikonra kattintva), nehogy belelyukadj valaki föld alatti építkezésébe. "

Vagyis mas telken levo buza az a telek tulajanak a cucca. Meg rendben van, ha leszeded es az aljat hagyod, de elvinni az egeszet mar griefelesnek szamit. Az sem jo megoldas, ha megprobalod berakni a cuccot a ladajaba, mert rogton eszreveszi, hogy piszkaltak benne, masreszt mert egyebkent sem javasolt.
Ha pedig kozvetlen raepitesz mas hazara annak beleegyezese nelkul, az ugyancsak zavarasnak szamit. Eleg nagy teruletek vannak felfedezve, rengeteg nagyobb ures terulet van meg csoportok szamara is. Szamits arra, hogy a jatekosok azert nem csak egy hazat akarnak epiteni egy telekre, hanem sok minden mast is. Ez nem konkret blokkban merheto. Megkerdezed a telek tulajat, hogy mennyire menj odebb, hol nem zavarod. Ez a helyes eljaras.

2012. június 27., szerda 19:49
Profil Honlap

xXxCobra11xXx írta:
HÁNY BLOCKRA ÉPÍTKEZHETEK TŐLE??????????????????????

Amíg egy város / bármilyen lakott rész területén jársz, _NE ÉPÍTS ODA_. És ez le is van írva.

2012. június 27., szerda 19:50
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.   [ 25 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3  Következő