Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2017. november 21., kedd 19:34

A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 25 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3  Következő
 xxxCobraxxx Lopott tőllem! 
Szerző Üzenet

Hozzászólás Re: xxxCobraxxx Lopott tőllem!
Estrica írta:
"A legfontosabb szabály: más cuccát ne rombold szét, gyújtsd fel, szemeteld tele, vagy zúzd atomjaira. Ez mind rendkívül vicces, viszont banolunk. Középületet módosítani vagy középülethez hozzáépíteni csak admin engélyével lehet. Ugyanígy játékosok épületét is csak a tulajdonos előzetes beleegyezésével lehet módosítani. A szó nélküli változtatás, kiegészítés griefelésnek számít. Bár nem tilos, mégsem érdemes más ládáját nyitogatni: könnyen lehet ugyanis, hogy gyanúba keveredsz, amikor abból eltűnik valami!"

"Hol építhetsz: mielőtt építeni kezdenél, keress egy üres helyet, ahol nem zavarsz senkit! Használd a térképet! Fontos: nézz be a föld alá is (a térképen bal felül a föld ikonra kattintva), nehogy belelyukadj valaki föld alatti építkezésébe. "

Vagyis mas telken levo buza az a telej tulajanak a cucca. Meg rendben van, ha leszeded es az aljat hagyod, de elvinni az egeszet mar griefelesnek szamit. Az sem jo megoldas, ha megprobalod berakni a cuccot a ladajaba, mert rogton eszreveszi, hogy piszkaltak benne, masreszt mert egyebkent sem javasolt.
Ha pedig kozvetlen raepitesz mas hazara annak beleegyezese nelkul, az ugyancsak zavarasnak szamit. Eleg nagy teruletek vannak felfedezve, rengeteg nagyobb ures terulet van meg csoportok szamara is. Szamits arra, hogy a jatekosok azert nem csak egy hazat akarnak epiteni egy telekre, hanem sok minden mast is. Ez nem konkret blokkban merheto. Megkerdezed a telek tulajat, hogy mennyire menj odebb, hol nem zavarod. Ez a helyes eljaras.

Pontosan ^^

Ezek után akár újra is feleltethetnénk. Amúgy ezen kívül se láttam hogy ismernéd a szabályokat.

Amit nem szeretek, ha valaki nem képes elfogadni az igazat, és folyton csak ki akar alóla bújni, mindeféle okokat előrángatva.

CASE CLOSED

2012. június 27., szerda 19:53

Estrica írta:
Vagyis mas telken levo buza az a telej tulajanak a cucca.

Telej :P

2012. június 27., szerda 19:54

De pontosan hány blockra am meg ha 1 block is marad ki felőlem fedje le a vityilóm dirttel és akk láthatlan számára de ne piszkáltasson a moderátorral vagy inkább szóljon nekem a tulajnak úgy is megértem de nem h szólna meg ha nálam is a kenyér miért nem jön oda és kéri szépen vissza visszaadom csak miért nem kéri? de tudod mit majd akk lebontom és kérem vissza a ládáim cuccait de utána TE mond meg hova építkezzek annak a közelébe ahol voltam.KÖSZÖNÖM SZÉPEN A KILAKOLTATÁST MEG A NAP TÖNKRETÉTELÉT

2012. június 27., szerda 19:56

Jellemző, mindig a sértett meg az igazságszolgáltatás a hibás meg a szemét, aki nem hagyja élni az embereket :airquote: .

2012. június 27., szerda 20:49

Bocsi lehet szadista ként hangzik de már engem De_Ch00-val néha rohadtul idegesítetek. Pl.: Nem értetek valamit ami egyértelmű. (jó lehet te nem de De_Ch00 igen, bocsi ne vedd zokon de egy kicsit igaz...) Például ma De_Ch00 ma konkrétan kiakasztott azzal hogy nem tudta hogy kell beírni a teleportálásnak a parancsát, vagy a spawnra "dobás" parancsát. Ilyenkor fogom a fejem és bambulok ki a magamból, hogy ezek, hogy tudtak lefeleni? O.o Próbáltam segíteni rajta (meg rajtad is) de ehelyett csak De_Ch00: figyelmen kívül hagyott, ütögetett és ami a legdurvább és amit szerintem mindenkit idegesített (legföbbképpen Pigmonstert) hogy nem bírtál válaszolni egy soha-vissza nem terö kérdés (Pigmo kérdezte hogy akar-e újra jogot és folytatta hogy nem tud fát vágni... -.- ráadásul a homeon csinálta build jog nélkül...)
Cobra hozzád csak annyit füzök hogy szerintem te se olvastad el az oldalt (lásd Estrica válaszát) és mikor mondtam, h segítek a barátodon oda mentem próbáltam segíteni de: te is ütögettél legalább 3-szor beírtad, hogy segítsek rajta és olyat mondtál a homeon lévö NPC faluba hogy törjem ki a kerítést... (-.- nem volt egyértelmü hogy ott buildoff van?)
Én csak ennyit füzök hozzá szerintem tényleg jól jártál, h simontomi csak 3 nap buildoffot adott és szerintem teljesen igaza volt..

Dacardo
Ui.: Nem piszkálásból vagy sértegetésböl írtam kedves ember vagyok látod ki tudtam hozzni a barátodat ahova beragadt meg adtam is egy spawnert meg visszaadtam a cuccaid. Tényleg ne vegyétek zokon csak már ki kellett "öntenem a kicsike lelkem" (:D)

Üdv mégegyszer: Dacardo

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Dacardo 2012. június 28., csütörtök 9:02-kor.

2012. június 27., szerda 21:46

Daca, nem kell őket sajnálni, ha kicsi az agyi kapacitásuk arra hogy néhány parancsot magtanuljanak, és hogy ne lakott területhez közel épitsenek ( nincs megszabva hogy pontosan hány blokknyi üres helynek kell lennie, nem vagyunk annyira ostobák hogy ne tudjunk a lakott területektöl távol jó placcot találni magunknak ).

Szerk.: Másodjára elolvasva a kommented Cobra, egyre zavaróbb az a stílus (vesszők,stb kihagyása) amit használsz.

2012. június 27., szerda 22:01

Dacardo írta:
Bocsi lehet szadista ként hangzik de már engem De_Ch00-val néha rohadtul idegesítetek. Pl.: Nem értetek valamit ami egyértelmű. (jó lehet te nem de De_Ch00 igen, bocsi ne vedd zokon de egy kicsit igaz...) Például ma De_Ch00 ma konkrétan kiakasztott azzal hogy nem tudta hogy kell beírni a teleportálásnak a parancsát, vagy a spawnra "dobás" parancsát. Ilyenkor fogom a fejem és bambulok ki a magamból, hogy ezek. hogy tudtak lefeleni? O.o Próbáltam segíteni rajta (meg neked is) de ehelyett csak De_Ch00: figyelmen kívül hagyott, ütögetett és ami a legdurvább és amit szerintem mindenkit idegesített (legföbbképpen Pigmonstert) hogy nem bírtál válaszolni egy soha-vissza nem terö kérdés (Pigmo kérdezte hogy akar-e újra jogot és folytatta hogy nem tud fát vágni... -.- ráadásul a homeon csinálta build jog nélkül...)
Cobra hozzád csak annyit füzök hogy szerintem te se olvastad el az oldalt (lásd Estrica válaszát) és mikor mondtam, h segítek a barátodon oda mentem próbáltam segíteni de: te is ütögettél legalább 3-szor beírta dhogy segítsek rajta és olyat mondtál a homeon lévö NPC faluba hogy törjem ki a kerítést... (-.- nem volt egyértelmü hogy ott buildoff van?)
Én csak ennyit füzök hozzá szerintem tényleg jól jártál, h smontomi csak 3 nap buildoffot adott és szerintem teljesen igaza volt..

Dacardo
Ui.: Nem piszkálásból vagy sértegetésböl írtam kedves ember vagyok látod ki tudtam hozzni a barátodat ahova beragadt meg adtam is egy spawnert meg visszaadtam a cuccaid. Tényleg ne vegyétek zokon csak már ki kellett "öntenem a kicsike lelkem" (:D)

Üdv mégegyszer: Dacardo

Igen, kell néha ilyet csinálni. :)
Engem az idegesít igazán, hogy publikus chatbe írogatja a hülyeségeit (már elnézést) és még azt sem veszi észre, hogy:
1. Le van írva a weboldalon.
2. Válaszolnak a játékban és nem veszi figyelembe.
Ennyit erről.
Ui.: Én sem sértésnek szántam. :)

2012. június 27., szerda 22:03

krisztus...

Flying around and building http://imgur.com/a/Z6M9O#0 .

2012. június 28., csütörtök 11:50
Profil YIM Honlap

Nem akarnék ünneprontó lenni, de ezeket a dolgokat is kezelni kéne valahogy. Még az sem kizárt, hogy fellendülne egy kicsit a szerver forgalma.

Kép

2012. június 28., csütörtök 17:58

xXxCobra11xXx írta:
HÁNY BLOCKRA ÉPÍTKEZHETEK TŐLE??????????????????????

Birom az ilyeneket mintha nem volna elég terület (még a spawn környékén is) épiteni egy vityillót.

xXxCobra11xXx írta:
De pontosan hány blockra am meg ha 1 block is marad ki felőlem fedje le a vityilóm dirttel és akk láthatlan számára de ne piszkáltasson a moderátorral vagy inkább szóljon nekem a tulajnak úgy is megértem de nem h szólna meg ha nálam is a kenyér miért nem jön oda és kéri szépen vissza visszaadom csak miért nem kéri? de tudod mit majd akk lebontom és kérem vissza a ládáim cuccait de utána TE mond meg hova építkezzek annak a közelébe ahol voltam.KÖSZÖNÖM SZÉPEN A KILAKOLTATÁST MEG A NAP TÖNKRETÉTELÉT

Most mond meg öszitnén, hogy nézne az ki neki.
Amúgy meg a kilakoltatást ne másnak hanem magadnak köszönd.
Nem igaz az sem, hogy másnak kell neked megmondani, hogy hova épitkezz.
Csak keresel egy szép üres helyet és ott letelepedsz. (természtesen az új szomszédaidtól sem javasolt lopnod)

Ilyen emberek miatt kezdem már érteni a tört szerveres telekrendszert.

2012. június 29., péntek 9:28
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.   [ 25 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3  Következő