Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2018. november 16., péntek 0:52

Hozzászólás a témához  [ 4 hozzászólás ] 
 Csákány varázs 
Szerző Üzenet

Hozzászólás Csákány varázs
Sziasztok! Amikor követ gyűjtöttem szeretem volna használni a csákányvarázst (zuzda) de nem működött effy. 5-ös csákánnyal, szóltam simontominak de nem tudott segíteni. Másodszor se működött akkor saxus volt fent neki szóltam és azt mondta, hogy csak sima csákánnyal működik, ezzel nekem is működött is, de ennél már az effy. 5 silk touch 1-es csákány is jobb mert akkor nem kell kiégetni és az effy. 5 se lassú. Értem hogy csak sima csákánnyal működik de nem mert Adamking24-nek kölcsönadtam az effy. 5 silk touch 1-es csákányt és neki működött ezzel az említett csákánnyal. Tehát aki tud segíteni annak megköszönném.

2013. december 26., csütörtök 10:16

Hozzászólás Re: Csákány varázs
A zúzdát eredetileg arra találták ki, hogy amit réges-rég (Beta) irreálisan sok idő volt összetörni (obszidián, tégla, lépcsők, meg még lehet volt több) azt gyorsan kiszedje. Ezért aztán máson nem is működik tudtommal. Mára, mivel ezen blokkok törési idejét elfogadhatóra csökkentették, egyedül talán az obszidiánra szokták használni a játékosok a zúzdát.
Valószínűleg te követ akartál ásni vele, a barátod meg - amire a zúzdát kitalálták - obszidiánt.

2013. december 26., csütörtök 11:24

Nem. Adamking24 ugyanúgy követ bányászott,és mondta is hogy ez sokkal gyorsabb mint az ő csákánya mert effy.5 meg zuzda eléggé durván szedi a KÖVET neki tökéletesen működik kövön is.

2013. december 26., csütörtök 13:36

Csináltam pár tesztet, részben igazad van.
  • A zúzda kövön és obszidiánon működik, más anyagról nem tudok
  • A zúzda minden fajta gyémántcsákánnyal működik, legyen az enchantolatlan, bármilyen számú Effi-s, vagy Silkes.
  • Az Effi 5 csákánynál azért hitted, hogy nem működik, mert bár a zúzda szerveroldalon instant bányászatot jelent, a szerver és a kliensed közti mindig jelen lévő minimális lag miatt úgy érzed, mintha normális, Effi 5-ös sebességgel bányásznál. Mire ideérne az info, hogy instant eltört a blokk, az Effi 5 csákány már kiásta, így te úgy látod, hogy nem működik a zúzda. Azonban ha gyors egymásutánban kattintgatsz egy halom kőre, fél-egy mp. múlva mind eltörik, odaér a szerverről az info, hogy bizony ezt te instant eltörted. ;)

2013. december 26., csütörtök 17:04
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 4 hozzászólás ]