Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2018. július 23., hétfő 11:15

Hozzászólás a témához  [ 5 hozzászólás ] 
 Boszorkány 
Szerző Üzenet

Hozzászólás Boszorkány
Van sajnos egy ilyen:
What version was this world in when it was made? If you made the world prior to 1.6.4 and didn't play or at least go into the world and load the chunk with the witch hut during 1.6.4 before updating to any version of 1.7 it would break the witch hut. How game structures got saved in the game was changed from 1.6.2 to 1.7, so if you didn't go load the chunks in 1.6.4 the "transition" patch, the structures wouldn't work properly. However the only structures this actually effects would be witch huts and nether fortresses since these are the only two structures which spawn mobs based off of whether or not they're in the structure (silverfish spawning in strong holds isn't the same since they are spawned from a mob spawner or from when the game initially generates the structure.

Ezzel kapcsolatba kérdezném, hogy van-e mód visszarakni a boszorkány spawn helyét, vagy ment a levesbe a 32131 órám a kedves failface mojang miatt? Abból a szempontból mondjuk szerencsés, hogy lgy a kérdes nelkul mellem épitoknek, megmarad a talaj az epulete alatt amit egyebkent ki kelet volna asnom, a jobb spawn rate miatt....

Válaszotok előrre is köszönöm.
És most megyek baltát venni

2014. január 30., csütörtök 23:20

Hozzászólás Re: Boszorkány
A Mojang részéről változatlanul "remek" megoldásokat láthatunk, viszont most legalább vagy 2 napig szirénáztak, hogy töltsd le a 1.6.4-et, szaladgáld körbe a világod, mert különben mennek a farmjaid a levesbe.
Bukkit ugyanígy tett, csináltak ők is 1.6.4 update-t meg átállás-átmentés segítő plugint is a szerveradminoknak, meg twitteren, bukkit.org-on ugyanúgy figyelmeztették a népet.
Én anno akartam a fórumra írni ezügyben, hogy a híreket tolmácsoljam, de úgy gondoltam hogy minek ide okoskodnom azokkal az infokkal, amiket 99% hogy olvasott minden Minecraft szervert fenntartó ember.
Hát, akkor lehet rosszul gondoltam. Nekem annyiból szerencsés a helyzetem, hogy nincs semmi, ilyen lementett struktúrára épülő farmom. Nem tudom, hogy van-e 1.6-os backup, és hogy abból valahogy vissza lehetne-e állítani az építmények mentéseit a mostani mentésünkbe. De ezt majd az adminok nézik. A boszifarmosoknak meg részvétem. :(

2014. január 31., péntek 22:13

Legalább válaszolhatott volna vmi admin, ha már segiteni nem akartok vele :(

2014. március 28., péntek 21:35

Én akarok segíteni csak sajnos nem tudok :(
...de már válaszolt "vmi " admin is :)

Kép

2014. március 28., péntek 21:59

már sajnos feladtam a projektet, nem érintett túl jól, hogy építettem vagy 2 hónapot, meg felfáklyáztam minden istentelen lyukat, aztán mire beindult: leves :(
Azért kösz h legalább elolvastad, régiot tudtok visszaállítani? Így semmi értelme annak a nagy félig kész monstrumnak. ( ha igen, szólj kérlek, szétszedem, legalábbis a hoppereket )
Esetleg cserélném a beépített kockákat hóra, hogy legalább a minden játék mechanikát nélkülöző hókastélyom elkészülhessen :D

2014. június 16., hétfő 14:02
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 5 hozzászólás ]