Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2018. október 24., szerda 3:12

Hozzászólás a témához  [ 27 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3  Következő
 Bármiféle teleportból bekövetkező halál 
Szerző Üzenet

Hozzászólás Re: Bármiféle teleportból bekövetkező halál
Estrica írta:
Az a "fix" annyit csinal, hogy egy koordinataval fentebb teszi le a playert (ha az a blokkures). Nem tudom, hogy az amugy mennyire jo megoldas, okozhat ez is problemat.

Szerintem az működhetne. Mert 2 esetet tudok elképzelni:
a) a terem 3 blokk magas, vagy magasabb, ilyenkor "legrosszabb" esetben 1 blokkot zuhansz lefelé, semmi gond
b) a terem csak 2 blokk magas, ilyenkor a fejed beleér a falba, és elkezd összenyomni, de amint betölt, leesel a földre, és megszűnik

Ugyan a b verzió rejt magában kockázatot, azonban ha nem történik az y+1 korrekció, akkor ugyanez lefelé megtörténik, tehá az a esetben segít, a b esetben pedig vagy segít, vagy marad ugyanúgy.

Ezért én támogatnám az - először teszt jelleggel - történő hotfixet. Igaz, nem oldja a meg problémát magát, de talán a tüneteket enyhítheti :)

2013. február 24., vasárnap 17:14
Profil Honlap

Olyan probléma is van ezzel a tp dologgal hogy ha a felállás az hogy:

semmi
félblokk valami
félblokk semmi
valami

akkor beragadok a félblokk valami alá és se föl, se le = halál

2013. február 24., vasárnap 17:34

Sziasztok!
Ma este (2013.03.01) körülbelül 19:15 környékén bug miatt kiléptem aztán be hogy ne legyen bugos a szerver, késobb mobok miatt spawnra tpztem és belerakott a bedrockba. Aztán meghaltam. Elvesztettem egy full gyémánt páncélt enchant nélkül, emellett kb 25 sult malachusit, kb 30 nyilat és egy kardot amin voltak enchantok azokat nem tudom de volt rajta egy izelt lábuak veszedelme IV. A többi enchantot nem kérem rá csak ha úgy alakul az enchant. (amugy egy ij is elveszett power 1 el, de azt nem kérem tériteni) Nagyábol ennyi volt a történet. Szeretnék kérni egy téritest. (föleg a kardot ha a többit nem is)
Üdv.: Henrik

2013. március 1., péntek 20:32

Henrikworld írta:
Sziasztok!
Ma este (2013.03.01) körülbelül 19:15 környékén bug miatt kiléptem aztán be hogy ne legyen bugos a szerver, késobb mobok miatt spawnra tpztem és belerakott a bedrockba. Aztán meghaltam. Elvesztettem egy full gyémánt páncélt enchant nélkül, emellett kb 25 sult malachusit, kb 30 nyilat és egy kardot amin voltak enchantok azokat nem tudom de volt rajta egy izelt lábuak veszedelme IV. A többi enchantot nem kérem rá csak ha úgy alakul az enchant. (amugy egy ij is elveszett power 1 el, de azt nem kérem tériteni) Nagyábol ennyi volt a történet. Szeretnék kérni egy téritest. (föleg a kardot ha a többit nem is)
Üdv.: Henrik

Nem orvendek, hogy meg mindig ennyi teleport problema van. Ez talan a regi jellegu problema, bar spawnnal nem szokott azert lepakolni a bedrockig, csak a szefnel. Ha tovabbra is van valami komoly problema a teleportokkal, szoljatok (azert nem lenne rossz, ha vegre Minecraft oldalon javitva lenne...)!

2013. március 1., péntek 20:47
Profil Honlap

Estrica írta:
Nem orvendek, hogy meg mindig ennyi teleport problema van.

Nekem nagyon ritkán van :neckbeard: 30-ból kb. 1-szer :neckbeard: :dance:

2013. március 1., péntek 20:52

Estrica írta:
Nem orvendek, hogy meg mindig ennyi teleport problema van. Ez talan a regi jellegu problema, bar spawnnal nem szokott azert lepakolni a bedrockig, csak a szefnel. Ha tovabbra is van valami komoly problema a teleportokkal, szoljatok (azert nem lenne rossz, ha vegre Minecraft oldalon javitva lenne...)!

Ha a cél book alatt nincs blokk, akkor sajnos még mindig alá TP-z. (Legalábbis a Szergej kincse questre mod segítsége nélkül még nem tudtam eljutni.) Lehet hogy összefüggésben van a viszonylag lassú nettel is.

2013. március 1., péntek 22:39
Profil Honlap

Sziasztok
Ma este mikor felmentem a szervere és nagyon laggoltam elmentem homera aztán kiléptem.
Kb 10 perc múlva megint beléptem és meghaltam.
Elveszett a gyémánt szettem, egy effi 3-as csákány, egy sharpnes 2 és knockback 2-es gyémántkard, és egy gyémántásó, volt még nálam egypár stack homokó, tégla és zuzzottkó, egy power IV-es íj, 2 stack nyíl, kb 40 fáklya és sült hús meg egy-két stack föld.
Nem először járok így csak eddig vissza tudtam szerezni a cuccaim. remélem minél előbb megoldódik ez a gond.
Ha tudjátok akkor adjátok vissza a cuccaim
Köszönöm

2013. március 7., csütörtök 0:17

Én kétszer a Fire Protis páncélomnak köszönhetően nem haltam csak meg, amúgy már betemetett volna a láva, és kinyírt volna a zuhanás. És ez ma minden egyes booknál és teleportnál.

2013. március 16., szombat 22:01

Én már egy konkrét gyémántszetett elvesztettem meg az értékek közül szivacsot, egy modi kihalászott nekem egy baltát meg pár szivacsot de még mindig nagy a kár! Másodszorra beestem a házam alatti lyukba, ami egy másik ember háza volt :xd: és halálistennel fel tudtam szedni a cuccaim. Szerintem amíg nem javítják a bugot mindig /alt a tp elött!

2013. április 14., vasárnap 9:07

Ugyanez skyblockon is probléma volt, de akkor most mikorra is várható valami fix? Vagy már meg van javítva?

2013. április 14., vasárnap 10:40
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 27 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3  Következő