Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2018. november 20., kedd 13:19

A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 21 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3  Következő
 Yahikoo 
Szerző Üzenet

Hozzászólás Yahikoo
Kedves adminok/modok és fórumozók ma arról szeretnék beszélni ,hogy Yahikoo viselkedésevel nem vagyok megelégedve...( nem azért mert buildoffot kaptam) Az egész egy este kezdodott amikor yahi és én a spawnon találkoztunk egymással viccelődtünk ezután Yahi ijal lövöldözott ram ( amit mindketten viccesnek találtunk ) a spawnon.Ezután szintén viccbol Snowside városházának a tetején verekedtünk.(amit szinten viccesnek talaltunk) Valahogy összekaptunk késöbb és amikor valaki (BIZTOS nem direkt) elgépelte a /keres homok parancsot yahi így szólt: "homokost keresel? Ajánlom lewismatey-t 500p-ért!"(elismerem hogy szólásszabadság van de csak addig amig valaki meg nem sért valakit) ezután a helyzetet tovább fokozta ,hogy Rondo7 kijelentette:"Én eladom levit 1 petákért! :D" ezután mindenki nevetni kezdett és ez nagyon nem esett jól.
A mai napon a spawnon Rondo7-et próbáltam megviccelni. ( nem azzal az eredménnyel ami a vége lett) Pontosan az történt ,hogy rondo megállt gondoltam most viccelem meg.( sajnálatos módon blasio is ott tartózkodott... bocsi blasi :_:) Naszóval egy vödör lávát akartam kiönteni ( ugyebár a játékosoknak nincs joguk a spawnon építeni ) de ugye blasio is ott volt és mivel van pyro joga ( amit elfelejtettem ,hogy ha bizonyos távolságon belül áll egy pyro joggal rendelkezö játékos egy másikhoz a jog nélküli is rendelkezik pyro joggal) a láva nem tünt el és kifolyt és elégtem én Rondo7 és blasio. ( Rondo neked is bocsi :_:) Nem azért írtam ezt mert yahi adta a buildoffot... Kérem szóljatok hozzá!
Üdv: lewismatey

ui:Rondo7-nek adtam egy fakardot ( ami nála volt ) és fizettem neki 50 peták fájdalomdíjat
blasio-nak fizettem 10000 petákot ( kérem az adminokat próbálják meg visszaadni blasio cuccait)
Yahi mégegyszer boccs ha megsértettelek meg amugyis amiert a te neved becses neved a téma címe
és bocsánat mindazoknak akiket sért a hozzászólásom.
NEM gondolom ,hogy jobb moderátor lennék Yahikoo-nál és nem akarom ezzel a hozzászólással elérni ,hogy elvegéytek a jogát
csak annyit szeretnék ,hogy Yahikoo változtasson a viselkedésén.

2012. május 12., szombat 15:08

Hozzászólás Re: Yahikoo
Szerintem nem nagy bűnt követett el, mert tulajdonképpen ő derítette ki a lávabugot.
Amúgy lewismatey nagyon megbízható palyer, Snowside alpolgármestere :)

2012. május 12., szombat 15:14

simontomi írta:
Szerintem nem nagy bűnt követett el, mert tulajdonképpen ő derítette ki a lávabugot.

Meg a városomé

2012. május 12., szombat 15:18

Én egyetértek lewismatey-jel.
Yahikoonak szeerintem is változnia kéne kicsit.
Igaz, nem sok gondom volt vele eddig, de hogy IRC-n lehordta (nem ezt mondta, de röviden ennyi: ne moderátorkoggyá!) mippectet, mert megkérdezte egy új játékostól, hogy elolvasta-e a szabályzatot, az azért nem egy kedves dolog.
Ennyi, ez az én véleményem.
(Nem sok, de hát nem vagyok egy régi player :D )

2012. május 12., szombat 15:28

simontomi írta:

A lávabugot hetente legalább 2 alkalommal felderítjük.

"Pontosan az történt ,hogy rondo megállt gondoltam most viccelem meg " - mert a bugoltatás, a spawn teletöttyintése lávával jó móka. Bárki, aki csak unja magát nyugodtan öntögesse. Nem gyújt fel semmit, nem folyik szét, és a várható bünti helyett még jutalmat is kap, hogy felfedezte a bugot. (kéne rá valami számláló trigger, hogy ki hányszor :D )

Kép

2012. május 12., szombat 15:42

A penzt visszautaltam, a cuccokat pedig iKristol megkaptam. :toot:

A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára blasio 2012. május 12., szombat 15:56-kor.

2012. május 12., szombat 15:44

Yahikoo, kicsit valtoztass a stilusodon a jatekosok fele, legyel turelmesebb es valogasd meg a szavakat, ne legyel lekezelo.

Ami a nem moderatorokat illeti. Az nem baj, ha segiteni akartok az uj szurke jatekosoknak, de ebben tartsatok valami hatart. Ha egy mod mar elkezdett foglalkozni az uj jatekossal, akkor mar ne avatkozzatok bele. Ameddig azonban meg nem volt modnak erre erkezese vagy eppen nincs a szerveren, termeszetesen lehet nekik segiteni, mit hogyan kell es hol talalnak. Viszont semmi esetre se probaljatok moderator helyett kikerdezni oket.

Ugyanigy, turelemesseget kerek mindeki reszerol (legyen az sima jatekos, mod vagy admin) az uj, szurke jatekosok iranyaba.

Masik: A "kolcsonosen beleegyezett" PvP ugyan engedelyezett, de kerulendo. A mostani pelda is ebbol indult ki. Tehat erre tovabbra is inkabb ott a duhongo, ahol vedett a kornyezet, nem tudtok veletlenul sem semmit elbontani.
A spawnon a lava ugy javitasa meg folyamatban van.

2012. május 12., szombat 15:46
Profil Honlap

simontomi írta:

Mgj: Anno volt ilyen Kraiu-val, de ott a jelenlétemben nem tudtuk reprodukálni.

2012. május 12., szombat 16:02

^ WHY PVP MUST DIE. :)

2012. május 12., szombat 16:13

Sajnálom hogy megzavartam a kis lelkivilágod azzal a poénnal, a jogodat visszaadtam, az a gond ha valaki büntetni akar egyből panasz megy a fórumra, akkor ott baj van...
Na mindegy.

<Garmine> Üdv.
<Garmine> :-D
* Garmine is now known as Yahikoo

2012. május 12., szombat 17:57
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.   [ 21 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3  Következő