Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2018. június 20., szerda 17:32

A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 21 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3  Következő
 ?? Yahikoo ?? 
Szerző Üzenet

Hozzászólás ?? Yahikoo ??
Helló. Beszéltem simontomival, ő tanácsolta hogy írjak ide, ez így hivatalosabb.

Na szóval, először ez a kérdés az adminisztrátori kar felé irányulna, na meg a moderátorok felé.

Sok új moderátor van, de a legtöbbjük tudja hogy mi is történt anno. Kiborult a bili, meguntam néhány játékost, aztán ugye eléggé "obszcén" stílusba beszéltem mindenkivel. Persze lehet hogy most én írok ide, úgy hogy alattam még 2 téma szól rólam, de az teljesen más.

Aki megismer az tudja hogy milyen vagyok. Nem az volt a célom hogy mindenkinek beszólogassak, hanem hogy "felügyeljem a rendet". Persze, tudom, kicsit túlzás volt néhány megszólalásom, de azért azt ne felejtsük el, hogy én mindig online voltam ha kellett valakinek építési jog, könyv, bolt, ilyesmi. Mindig normálisan válaszoltam AZOKNAK akik rendesen kérdeztek. Persze volt hogy kinevettem néhány játékost. De a valóságba is így van. Ha még fiatalok, hozzá kell szoktatni ahhoz, hogyha nem állnak ki az igazukért, akkor hallgathatják mások baszogatását. Nem egyszer volt olyan, hogy kötekedtem egy játékossal és nagyon rendesen visszavágott, akkor rendesen tisztáztuk stb.

Emlékeznek sokan a pebbllee & marci98 & Bohmii párosra. Az volt a moderátori pályám egyik legdurvább dolga. Folyamatosan baszogattak, kötekedtek, stb. Aztán egyszer egy este elküldtem őket a ... Persze ők nem kaptak büntetést, csak egy kis ejnyebejnyét. Rothens asszem kibanolta őket, de aztán kzed unbanolta őket. Később aztán végleg banolva lettek. Nem ez a lényeg, hanem hogy ott is én szívtam meg, pedig csak az igazamért álltam ki. Lehet hogy sok faszságot hordok össze a chatbe, de csak azért csinálom hogy legyen egy kis hangulat. Ne az legyen hogy egész nap a chatbe az megy hogy: Valakinek van eladó fája? Van, adj érte 5 lapiz követ és megkaphatod. Stb, stb. Egy kis színt akartam vinni a szeróba, ezért dobtam fel témákat, amiből persze mindig csak az oltogatás lett, és a többi

Elkanyarodtam a témától. Azt szeretném kérdezni az Adminoktól & Modoktól & Playerektől, hogy nem-e kaphatnék tőletek egy újabb esélyt. Mint fentebb említettem, akkor elég szar hangulatom volt, meg ilyenek. De mióta nem vagyok mod rendesen kikupálódtam. Nem vagyok köcsög másokkal meg stb. Jó, lehet hogy még az elmúlt pár napba hülyéskedtem meg stb, de csak mert unatkoztam, és mivel sokan tudják hogy nem vagyok valami jó építész Minecraftba, inkább a játékosok támogatásával foglalkoznék ismét. Várom a kommenteket, stb, persze ha nem akkor nem, elfogadom, csak ne felejtsétek el azt amit fentebb említettem moderátori munkásságomról.

Ha ez nem ide való, valaki törölje, a szöveget lementem és elküldöm privátba egy főadminnak / főadminhölgynek

Köszönöm hogy elolvastad

Yahikoo

<Garmine> Üdv.
<Garmine> :-D
* Garmine is now known as Yahikoo

2013. február 10., vasárnap 20:25

Hozzászólás Re: ?? Yahikoo ??
Látszik hogy megváltoztál, a szerveren nem szologatsz be senkinek ( még nekem se, pedig nem kedvelsz) nekem az a véleményem hogy csak a stílusod miatt demodoltak, és szemmel látható hogy megváltoztál. De ez kzeden múlik.

2013. február 11., hétfő 10:07

"Lehet hogy sok faszságot hordok össze a chatbe, de csak azért csinálom hogy legyen egy kis hangulat."
Igazad van :D sokkal jobb mindenkinek ha "faszságokkal" van tele a chat -_-"

"Nem vagyok köcsög másokkal meg stb."
Azért van egy érdekes stílusod...

"Jó, lehet hogy még az elmúlt pár napba hülyéskedtem meg stb, de csak mert unatkoztam"
Itt kiemelném "de csak mert unatkoztam" részt... mi lesz ha megint esetlegesen mod leszel és újra unatkozni fogsz?

2013. február 11., hétfő 10:23

Valakinek kell hangulatot csinálni, nem lehet egész nap punnyadni és bányászni... Azért közösség hogy beszéljünk

Nem is ismersz, soha nem is beszélsz, és néhány mondatomból vonsz következtetést?...

<Garmine> Üdv.

2013. február 11., hétfő 13:59

Én azt mondom hogy megérdemli a Mod rangot, mivel fegyelmezte a népet, igaz, sokat káromkodott, de volt min nevetni :D - ez az én véleményem! :P

2013. február 11., hétfő 15:22

Beszélek én ;)

Ez egy fórum. Azért van, hogy az bizonyos dolgokat megvitassunk, értelem szerűen a pozitív és negatív kritikák is vele járnak, szerintem...
Ezt el kell fogadni. :)

2013. február 11., hétfő 15:58

Ne haragudj Yahikoo, de én ellened szavazok.

2013. február 11., hétfő 16:16

SwedishTime írta:
Ne haragudj Yahikoo, de én ellened szavazok.

Indok? :)

Daniell

Én elfogadom a kritikát, csak ha nem ismersz nem kéne ilyeneket mondani :) Soha nem beszéltem veled, max annyi alapján mondtad a véleményed amit láttál, ami pedig nagyon kevés. Több mint 14-15 hónapig moderátorkodtam, szerintem egy második esélyt megérdemel mindenki. Még a cheaterek is kapnak második esélyt... Nemtudom miért nem lehet azt elhinni hogy teljesen máshogy viselkedek már... Bizonyítottam már eleget hogy nem vagyok f**sz és egy megbízható játékos vagyok.

<Garmine> Üdv.

2013. február 11., hétfő 17:12

én nem kritikát, és nem véleményt mondtam :) hanem észrevételeket tettem :)
Have a nice day! ;)

2013. február 11., hétfő 17:17

Yahikoo írta:

Több mint 14-15 hónapig moderátorkodtam, szerintem egy második esélyt megérdemel mindenki. Még a cheaterek is kapnak második esélyt... Nemtudom miért nem lehet azt elhinni hogy teljesen máshogy viselkedek már... Bizonyítottam már eleget hogy nem vagyok f**sz és egy megbízható játékos vagyok.

Nem kap mindenki második estély! :ohdear:

2013. február 11., hétfő 17:20
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.   [ 21 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3  Következő