Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2018. december 13., csütörtök 7:08

Hozzászólás a témához  [ 29 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3  Következő
 Minecraft Extended-1.2.5-r15 - KÉSZ 
Szerző Üzenet

Hozzászólás Minecraft Extended-1.2.5-r15 - KÉSZ
Letöltés: http://mcext.muportal.hu/

Telepítés: Megkeresed a minecraft könyvtárát (legegyszerűbb: Minecraft Launcherben Options és ott katt a Game location on disk-re), és ott a bin könyvtárban minecraft.jar -t lecseréled a fenti linkről letölthető minecraft.jar -ra.

04. 03. - 1.2.5-r15 Újítások:

- NEW: Portolás 1.2.5-re (Igen, kompatibilis az 1.2.4-es szerverrel, így viszont kaptok néhány MC patchet előre és 1.2.5 átálláskor egyből lesz mcext! :) Aki meg ezt az új chatet lekódolta, arra rávezetnék egy lovat...
- NEW: Egy-két pici optimalizálás a rendermotorban
- NEW: /preload parancs, amivel újra lehet tölteni a betöltött képet (részletekért lásd a kézikönyvet!)
- NEW: A magyar fordítás frissítve Pajti új verziójára.
- NEW: Chatnál visszaraktam a > promptot és mcextes szokás szerint ott a v v v jelző.
- NEW: a /r hotkeynél változott picit a működés: Ha a kliens nem ismeri fel, hogy ki írt neked utoljára (jellemzően akkor van ez, hogyha beléptél és még nem írtál senkinek privátot), akkor REPLY> promtptal írja (ilyenkor a szerveren jegyzett utolsó embernek küldi az üzenetet. Ha felismeri, akkor neki küldi, mint címzett privát üzenet. Ilyenkor ha rád ír valaki, akkor is annak fogja elküldeni, akinek a címzés szól. Nincs többé félrement üzenetek ;)

04. 1. - 1.2.3-r14 Újítások:

- NEW: /ver parancs kiírja az aktuális verziószámot publikusan.
- NEW: F4-re körkörösen lehet váltani a semmi-koord-koord+biome megjelenítés között (Erza kérésére)
- NEW: Video Settings menüponthoz bekerült egy új csúszka, amivel lehet állítani a felhők magasságát kb. 70..270 között.
- NEW: Képfájl betölthető, mint tervrajz. Mivel hosszú a doksija, átraktam külön témába: viewtopic.php?f=40&t=482

Ezen kívül fontos bejelenteni való így április elejére, hogy befejezem az mcext fejlesztését és itt hagyom a Huncraftot. marci98 és TheAnonymus egyelőre pályázik az accomra, majd még meglátom, ki fizet többet a moderátor jogé.

03. 19. - 1.2.3-r13 Újítások:

- NEW: gyújtóst sem lehet már többet elkoptatni
- NEW: kardot, íjat is megjelöli, de nem tiltja le az interactot - hátrányos lenne.
- NEW: privát ablaknál, chatnál kiszedtem az aukciókat és a figyelmeztetéseket.
- NEW: login után a főmenü előtt figyelmeztet, ha új McExt érhető el. (Auto updater NEM lesz -- ahhoz launchert kellene módosítani).
- NEW: CTRL+Click ládánál átpakolja az összes azonos típusú elemet.
- NEW: Beemeltem Pajti McExt-hez igazított magyar fordítását (magyar néven szerepel, az eredeti magyart cseréli).
- BUGFIX: Egyes tárgyakat tévesen jelölt meg kopottnak.

03. 17. - 1.2.3-r12 Ismét egy újítás és egy fix:

- ÚJ: Ha az eszközöd nagyon elkopig (90%-nál jobban), akkor egy ordenálé nagy "KOPOTT ESZKÖZ" felirat jelenik meg a képenryő közepén és egyúttal letiltja az interactolást is. Nincs több elvesztett überencsantos csákány!
- BUGFIX: mentlerd eltörte a chatet szerver oldalon, így kénytelen voltam megjavítani. :) Szerintem nem kell bántani, csak nem fog rendszert csinálni belőle. :)

03. 15. - 1.2.3-r11 Néhány újítás:

- Inventory-ban megjelent egy gombsor, amivel egy egész sort lehet átpakolni invbe/ládába, így ha mondjuk át kell rakni egy egész sornyit, azt most egy kattintásból meg lehet oldani.
- Ha pakolsz le stacket és elfogy, akkor automatikusan berak az inventoryból egy új stacket. (Így elég egyféle anyagot alulra rakni és gyorsabb az építkezés is.)
- F4-el megjeleníthető az X,Y,Z koordináta egészre kerekítve felesleges infók nélkül.
- BUGFIX: jég mostantól újra átlátszó.

03. 14. - 1.2.3-r10 Történt két komoly bugfix az r9 óta:

- Hangrendszert véletlen kifelejtettem, pótolva (bocsiiiiiiii :doh: )
- Piromán jog miatt a privátok nem működtek megfelelően, ez javítva. (Köszönjétek Harbonahnak, aki még a banrequestet is vállalta a feladatért! ;))
- Továbbá változtattam az alap textúrapakkon. A bedrock most egy homogén szürke szín lett. Aki nem érti miért, az menjen el a Banhammerhez építkezni ;)
- Ciánkékkel kiemeli azt az a blokkot, amivel interactolsz. Ez nem bug. Ez feature. :D

03. 13. - 1.2.3-r9 Elkészült. Változtatások listája:

- Meglévő cuccok portolása 1.2.3 alá.
- /alkimia parancs eltávolítása (van szerverben, használjátok azt)
- Bebindelhető egy előre/hátra billentyű a channelek váltására (kzed feature requestje).

Obfuszkált .class fájlok még nincsenek, majd lesznek.

03. 12. Úgy döntöttem, szakítok az eddigi hagyományokkal és a jobb követhetőség miatt külön témába rakom aze gyes Minecraft verziókat. A verziószám továbbra is marad Minecraft Extended-<minecraft verzió>-r<mcext kiadás sorszáma>.

McExt előreláthatólag szerda-csütörtök magasságában lesz, ennek két oka van. Egyik, hogy pénteken elkaptam valami nyavaját, ami miatt elég lesz itthonról melózni, nemhogy még pluszba kódoljak bármit is. Másik meg a Mass Effect 3 és úgy néz ki, hogy utóbbit fogom előbb legyűrni. Sajnálom srácok, ez van.

Az -r9-ben előreláthatólag nem nagyon lesz újítás, leszámítva, hogy kiveszem a /alkimia-t, mivel, hogy a Huncraft Pluginben is van már egy ideje.

A hozzászólást 12 alkalommal szerkesztették, utoljára saxus 2012. április 1., vasárnap 8:15-kor.

2012. március 12., hétfő 1:46

Hozzászólás Re: Minecraft Extended-1.2.3-rX
saxus írta:

Hát ez felháborító, botrányos.. egyszerűen leírhatatlanul... kimondhatatlan... már a szerver átállása előtt meg kellett volna, hogy legyen az új verzió.... :bang:

:smug:

2012. március 12., hétfő 10:19

Hozzászólás Re: Minecraft Extended-1.2.3-rX
Dzsuhi írta:
saxus írta:

Hát ez felháborító, botrányos.. egyszerűen leírhatatlanul... kimondhatatlan... már a szerver átállása előtt meg kellett volna, hogy legyen az új verzió.... :bang:

:smug:

Van az a csudanagyloeroszakolo lekerdezes, nyomtasd ki legyszi es Hugoval kozossen reggelizzetek meg, jo? :)

2012. március 12., hétfő 13:01

Hozzászólás Re: Minecraft Extended-1.2.3-r11 - Inventiry Újítások + fixe
Tok jo lett az uj kliens, mindenkinek ajanlom figyelmebe! Gyors volt az 1.2-es frissites is, koszonom!

2012. március 15., csütörtök 8:04

construct0r írta:
Tok jo lett az uj kliens, mindenkinek ajanlom figyelmebe! Gyors volt az 1.2-es frissites is, koszonom!

Örülök, hogy tetszik.

2012. március 15., csütörtök 12:19

Mentlerd meginnoválta a szerver oldalt, szóval a kliens oldalban a chat most totally broken. Estére javítom, ha más nem, holnap.

2012. március 17., szombat 18:04

Hozzászólás Re: Minecraft Extended-1.2.3-r12 - Inv+itemuse újítások + fi
saxus által készített mcext(Minecraft Extended) és Pajti által készített HunCraft magyarítással összedolgozva itt van a minecraft.jar:
http://www.mediafire.com/?od16hfh85qab5ks

Remélem segítettem

Lada333

2012. március 18., vasárnap 13:56

Találtam egy hibát: kiírja a KOPOTT ESZKÖZ feliratot a járdákra (kivéve stone slab) és a potionokra is.
Szerk.: ezt kiírja woolokra, kivéve a fehéret.

2012. március 18., vasárnap 15:06

Kupak írta:
Találtam egy hibát: kiírja a KOPOTT ESZKÖZ feliratot a járdákra (kivéve stone slab) és a potionokra is.

Az nem tudom, hogy miért van...(egyébként a tojásoknál is ez van)

2012. március 18., vasárnap 16:06

Kupak írta:

Sanszos, hogy itt az lesz, hogy mindent eszköznek néz, aminek lehet metaadata, de ez most csak így egy feltételezés. Majd kinyomozom.

2012. március 18., vasárnap 16:39
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 29 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3  Következő