Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2018. december 13., csütörtök 5:39

Hozzászólás a témához  [ 4 hozzászólás ] 
 A day in Huncraft.net 
Szerző Üzenet

Hozzászólás A day in Huncraft.net
Na, üdvözlök mindenkit, és előrukkoltam egy újjabb ötletemmel a (Dramatikus csend) "A day in Huncraft.net" videóval. (Újjongás)

"Bizonyára" hallottatok a kis videósorozataimról, amiket http://www.youtube.com/user/themarceee -en találtok. Kis kutakodás után találhattok ott ilyen nevezetű videókat hogy "A day in ...". Ezt szeretném bővíteni, a Huncraft szerver részvételével.

A videó alapjait már kitaláltam (végülis mire van a matekóra?), és ha nembaj, leírom őket, ha esetleg érdekel valakit.

-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-
Tulajdonságok:
-Cím: A day in Huncraft.net (Vagy csak Huncraft, majd még kitalálom.)
-Hossz: Körülbelül 3 percre számítok, + - :D

Jelenetek:

1. Intro ( aka szövegek, satöbbi.)

2. "Spawn" Egy jelenet, miszerint megjelenek spawnon First person és F1 nézetben, követek pár eldobált sütit a modHQ meletti sikátorig, és ott 2-3 rossz kinézetű alak vár engem nyilakkal és kardokkal. Én nemet intek, és a.) vagy kivülröl nézö kamerával elfutok, vagy b.) eldobok egy gyémántot.

3. "Saxus" A háttérben a Banhammer állna, és mi a sarkában Saxussal veszekednénk, ilyen Sims style "hangbuborékokkal" veszekednénk hogy mi létezik és mi nem, a végén megütne és leesek.

4. "Snowside" Snowside egyik házának a tetején állunk, és mit sem sejtö embereket dobálunk hógolyókkal.

5. "Kaja" Az én "étkezési módszerem bemutatása"

6. "Atom" A régi régi spawn közelében lévő hűtötornyok látszódnak, és hirtelen egy benti kép hogy valaki (Jeletkezőket várok, lehetöleg ismertebbeket) ügyetlenkedik egy valamilyen panel mögött.

7. "Fun" Harc és íjászat, versenyek ilyen apró bevágásokkal.

8. "Séta és Outro" A "World is Just awesome By Discovery ChanneL" zene részlete alatt sétálgatok tényleg nagyon látványos és szép helyeknél, (pl.: "I love big bridges"-nél Marcimre hídja alatt/melett) és így a végénél egy Fade effect és egy szép nagy csoportképet szeretnék, mialatt cast, thanks to, music list, stb lenne, és a legeslegvégén amikor a kép és a hang is már sötétül/halkul le, mindenki elsétálna.

-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-

Persze ez így az egész nem tűnik olyan jónak, de a fejemben (már megbocsáss' :D) nagyon jól kigondoltam, és persze az egész szépen lesz tálalva, nem Low grafika, Sony Vegas-t használok, és nem 009 sound system lesz a main zene :D

Szívesen várok embereket jelentkezőknek, keressetek engem(Hammonster) a Huncrafton, és remélem tetszik az ötletem :)

Ui: Bocsánat hogy kicsit hosszú lére van eresztve, de hát ez van :P

2011. november 15., kedd 17:11

Hozzászólás Re: A day in Huncraft.net
Nagyon jó ötlet. Ha kellek valaho szólj nyugottan. Megyek bármikor bárhova.

2011. november 16., szerda 9:33

Szerintem is jó ötlet. :D

2011. november 16., szerda 15:31

Tetszik:)
Ha jó lesz a gépem addigra,szívesen segítek :D
Be is vállalnám balinttal a rossz kinézetű skines embereket az első snittnél :P
Bár van egy kivetni valóm. Ha te akarsz szerepelni a videóban, akkor körülményes lesz összevágni, hiszen ha te leszel a rendező, akkor nem tudsz egyszerre anyagot felvenni, plusz szerepelni. Szóvahal, vagy valaki más veszi és vágja, vagy valaki a skinedet fogja használni.
GL

2011. november 24., csütörtök 0:01
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 4 hozzászólás ]