Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2018. október 21., vasárnap 16:18

Hozzászólás a témához  [ 16 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2
 Miért halt meg a szerver? 
Szerző Üzenet

Hozzászólás Re: Miért halt meg a szerver?
A mod dologgal egyetértek, én sem látok nemfehér játékost mostanában. A legutóbbi embernek én néztem ki modot IRCről, nekem is 3 napba telt, amíg valaki nem csak afkolt. Hogy a jeget elkezdjem puhítani, elkezdtünk Uraharával és Adamkinggel egy projektet, amibe remélhetőleg beszáll (másik helyszínnel) Eriaror is. Mivel a projekt lényege, hogy egy questet rejtene majd magában, így bárkit várunk az építéshez, ötleteléshez, míg a végső, titkos dolgokat páran rendezzük csak el, hogy minél többeteknek izgalmas kincskeresésben lehessen részetek.
A HC akadémiát azért hoztam fel, mert ott, ha a terület megvan, 2-3 fős csapatokban tudunk építeni és nem egyetlen épületen dolgozunk, ami vagy tetszik, vagy nem. A főépület az egyedüli megépítendő dolog, ebben szívesen segítek. jelenleg úgy is túl vagyok a magam vizsgáin, időm, mint a tenger.
Danielliptak, gabesz, Pajti, hogy név szerint említselek titeket, várunk ötletelésre is. A Csoportzónában kérek egy alfórumot, hogy a questet elkezdhessük tervezni, az Akadémiának pedig van alfóruma.
További szervezés holnap, most álmos vagyok. A Huncraftot viszont egy lépéssel közelebb hoztuk a felélesztéshez, ha már ennyien itt vagyunk.

2014. május 12., hétfő 22:39

A Questnek nem kell alfórum, Citadell City alfórumba mehet. És amúgy 90%-ban kész tervem van... ;)

A Huncraft Akadémia azért nem készült el, mert senkinek se az volt az elsődleges projektje akkor. Ha idén nyáron se lesz Panza, akkor nekem valószínűleg az lesz.

Az új játékosok mostanában tényleg mintha hanyagolva lennének picit.
Az egy dolog, hogy sok elijed rögtön egy üres szerver láttán, viszont még ha jártak is a weboldalon, nekik kell külön vadászni egy stafftagot, hogy kérdezze ki őket. Egy játékosnak múlt héten vagy 3 nap alatt nem sikerült lefelelnie...
Javaslat: Dobjon a szerver egy pinget mindenkinek a #huncraftmod csatornán, aki az utóbbi 3-5 órában valami aktivitást mutatott ott vagy a #huncraft csatornán (nemtom lehet-e ilyet :D), ha belép egy szürke játékos. Én ennek már úgyis csinálom a manuális változatát Danieell-lel... :D
A moderátorválasztást meg hagyjuk az adminokra. :)

2014. május 12., hétfő 22:49

Nem tudom, Eriaror, hogy vagy vele, de én nem láttam admint online manapság, max. akkor, amikor Danieellt pingelted.
Leírhatnád, hogy milyen questet szeretnél akkor, hiszen ezzel is eggyel több terv lenne. Mi egy RPG-hez hasonló, több helyen keresgélős dologra gondoltunk, fantasy-minecraftstyle stílusban (vagyis nem extra-fantasy). Ehhez már rendelkezésre áll 2 lebegő sziget és készül a (nem teljesen tökéletes) felhőparkour a harmadikhoz. Két óra alatt ennyit sikerült összehozni.

2014. május 12., hétfő 23:21

Talán nyáron lesz kedvem felmenni Hc-re (most hogy igy beszeltetek rola megjott, de a szabadidom massal toltom, es nyaron is ugs lenne kedvem ,ha lennenk vagy oten) addig valszeg nem fogtok latni max hetvegen egy picit ha vqnnak fent 2-en 3-an akik kozul egyet "ismerek"

2014. május 13., kedd 16:59

Na, szerintem a quest nem jó ötlet, mert már sokan megpróbáltuk, nem jött be :(
Az építés és az ötlet hogy 20-25 embert összeszedjünk, nagyon jó ötlet, de kellene még ide valami.
az építkezésröl szólva nem hiszem hogy csak Eriaror-nak kellene gondoskodnia a tervezéssel, mert ahány ember, annyi ötlet, de meg kell egyeznünk mert ha azokat a terveket kell követnünk amit csak 1 ember mond az egyértelmüen unalmas a többieknek.
A többi epítésröl szóló ötletemet leírom az erre készített alfórumba...
Ahoz hogy minnél több embert tudjunk összeszedni 1 konkrét dátumon (ami lehetöleg egy késöbbi legyen a vizsgaidöpontok miatt) kell megeggyezni, addig mi megvitatunk néhány tervet és elkezdjük hogy ne a semmivel kezdjék a régiek akik esetlegesen már elfelejtették hogyan kell letenni egy blokk-ot...
Ez a véleményem, lehet fukarkodni, fitymálni, bökdösni akármi, de bekell lássátok hogy ez az az út ami járható és már csak ez maradt...
Jö játékot amint a fórumon végeztem megyek a szerverre, császtok! :)

2014. május 13., kedd 21:02

Questre én főképp azért gondoltam, mert szerintem ezzel egy új dologgal gazdagodna a szerver, ami azért fontos, mert ennek egyfajta emocionális emelőereje van: "nézd csak, egy újabb olyan dolog, amiben én is részt vehetek!"; és nem csak egy egyszerű épületépítés, mi építők láthatjuk a végeredményt, ami nem csak egy statikus épület, hanem egy funkcionálisan működő, jelentéssel bíró hely.
Örülnék, ha Eriaror eldöntené, hogy mennyit érdemes a fő sztoriból és a mechanikából megosztani a társasággal: Jobban hasonlít egy RPG-re, mint a Pripjaty-os questre, az biztos. A két quest ugyanis összeépíthető, és jelenleg az építés nagyobb cél, mint a quest létrehozása; mindazonáltal azért nem akarok sok információt közölni, mert úgy nem lesz élvezhető a quest.
Mikorra terveznétek akkor ezt a "nagy Huncraft-találkozót"? A kérdés azért fontos, mert a questnek addigra készen kellene lennie - elvileg.

2014. május 15., csütörtök 14:46
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 16 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2