Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2018. október 24., szerda 6:51

Hozzászólás a témához  [ 3 hozzászólás ] 
 2016 
Szerző Üzenet

Hozzászólás 2016
Nem vagyok szerintem a legjobb ember söt, nem is a legnagyobb veterán ezen a szerveren hogy ezt kérdezzem, de mi lesz?
Mármint elég sok idö, munka és közösségi erö ment ebbe a szerverbe, és mégis megeszik az újabb játékosokat a minigame szerverek...
Nem azt mondom hogy legyen hirdetve a szerver, szerintem erröl gondoskodik a populáció. Ami a gond az hogy rengeteg "régebbi" játékos (beleérvte engem is) már nem játszik minecraftot, tovább lépett vagy valami egyébb.
Úgyhogy, aggódva kérdem, mi lesz? :(

2016. április 17., vasárnap 20:34

Hozzászólás Re: 2016
Azért nincs teljesen elfelejtve a szerver. Nem terveztem nagy dobra verni, de tulajdonképp nem fenyeget ez a veszély a fórum jelenlegi látogatottsága mellett.. Részletekbe sem bocsátkoznék, nehogy túl magas legyen az elvárás.

Kép

Gyakorlatilag még semmi sem biztos, de készülget egy új plugin teljesen új alapokon. Ez persze sajnos azt jelenti hogy gyakorlatilag mindent újra kell csinálni, ami mondanom sem kell eltart egy ideig...

Nekem van egy homályosan kialakult ötletem hogy legalább mennyinek kell elkészülnie hogy a jelenlegi világot frissíteni tudjuk, de természetesen ehhez a többi admin segítsége, de legalább beleegyezése lenne szükséges.

Viszont, ez mind szép és jó, de sajnos amit mondtál helytáll, és én sem vagyok biztos benne hogy van-e értelme ennyi energiát befektetni, főleg hogy az aktív játékosok eléggé maroknyian vannak, így én úgy érzem erre egyszerűen nincs elég igény.
Dehát, győzzön meg az ellenkezőjéről a közösség :)

2016. április 18., hétfő 0:48

Hozzászólás Re: 2016
Gyakorlatilag egy új Huncraft-plugin bukkit alapok nélkül? :D

2016. április 21., csütörtök 22:13
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 3 hozzászólás ]