Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2018. október 18., csütörtök 4:39

Hozzászólás a témához  [ 190 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 15, 16, 17, 18, 19
 Kérdések! 
Szerző Üzenet

Hozzászólás Re: Kérdések!
Még hozzátenném, hogy bízik-e a vezetőség annyira a Spigot csapat által frissített Bukkit megmaradásában, hogy elkezdett frissíteni rá?
Megéri-e egy üres szervert frissíteni?

Őszintén le a kalappal a staff előtt, ha épp most is kódolják nekünk az 1.8 plugint, annak ellenére, hogy megint csak a szellemek járkálnak néha a szerverre...

Én személy szerint elépítgetnék még, de egyedül már rég nem fun nekem a MC... meglátjuk mi lesz. :)

2014. december 14., vasárnap 12:00

Szeritem a legésszerűbb dolog az lenne, ha visszaraknánk a szervert 1.7-re. Nem tudom, hogy érdemes-e még fejleszteni ilyen lélekszám mellett. Sajnálom attól még az egészet, elvégre a Huncraft volt az a szerver, ahol ténylegesen megtanultam játszani.

2014. december 14., vasárnap 14:48

Hááát, szerintem az 1.7 survival max azt az 1-2 survival fant hozná vissza, aki csak azért nem játszik, mert kreatív van. (egyébként érthető okok miatt)
A kreatív módot meg nem leszólni! :D Annak az igazi játékosszámpróbája az lesz/lenne, ha rendesen frissítene a szerver 1.8-ra, be- és visszahozva a terep gyors és könnyű alakítására szolgáló és az építést megkönnyítő apró pluginos eszközök seregét. Ugyanis ezek nélkül a kreatív mód nem sokat ér. Tehát... most üldögélünk, várunk és reménykedünk (már aki).

2014. december 14., vasárnap 16:14

Inkább maradt volna 1.7. valamin és jó napot.
Persze írva van, hogy nem akarjuk időtlen időkig régebbi verziókon futtatni, de valljuk be ez magyarország legrégebbi és szerintem egyetlen eredeti szervere. Aminek úgy látom itt a mese vége!

2014. december 15., hétfő 1:12

Hidd el, ugyan ez volt tavaly is. Akkor 1.6-on voltunk nyártól januárig, ősszel pedig változatlanul nem volt egy lélek sem. Csak a téli szünetben lett valami kis játékosaktivitás, az év végi eventre. (apropó év végi event... hm... :) ) Aztán tavasz elejétől majdnem nyárig kisebb fellendülésekkel ugyan, de megint üresség. A survivalos Huncraft sajnos már csak azt az egy-két végletekig hűséges fant tudná megtartani, aki kedveli a játékot, a szervert és a közösséget annyira, hogy az akár üres szerveren is elpakolgassa a blokkokat.

Én úgy gondolom, hogy a kreatív világ egy hatalmas lépés a jó irányba. Összegondolkodtam már erről egész sokat, van egy többoldalnyi okfejtéssel teli Google doksim erről (érdeklődés esetén közzétehetem), és arra jutottam, hogy ha valaki a mai MCvel játékost akar, vagy minigameket csinál, vagy kreatív módot. A minigamek a HCnak nem igazán téma, de lám, lett/lesz kreatív.

Meglehet, hogy emiatt most 0.00 a játékosszám. De ha a staff veszi a bátorságot/fáradtságot és van kedve fenntartani ezt a hosszú történetű, ismert, jó öregurát a magyar szervereknek, akkor 1.8 pluginos kreatívra frissítve ezt biztosan megteheti. Az eredetis jó magyar kreatív szerver brutálisan hiánycikk, és szerintem van/lenne rá kereslet. Aki meg survialozna, annak megint ott lesz a 2 világ. ;)

Úgyhogy ismételném: várunk és reménykedünk. :)

2014. december 15., hétfő 19:05

Ma már nincs időm; viszont holnap összeállít(hat)nánk. egy listát, hogy végső soron milyen dolgok kellenének az 1.8-as kreatívba (természetesen a régi, survival világ mellett). Mivel már nagyon én sem survivaloznék, az egyetlen ok arra a mapra számomra az lenne, ha 1. kreatív módot kapna az is, vagy 2. lementhetném a számomra fontosabb részeket, emlékeket.
Most csak mobilról voltam, holnap még itt leszek.

2014. december 16., kedd 0:24

Igen Ezt én is így látom a survivalnak már rég megunták sokan, kicsit már én is. Na mondjuk nem is nagyon szoktam már játszani.
Viszont szerintem már a staff jó nagy részét sem érdekli már ez a játék.

2014. december 16., kedd 1:31

Sziasztok, nem tudni mikor vált vissza survival üzemmóda a server? Válaszotokat előre is köszönöm.

Üdv: Poga

2015. március 7., szombat 16:58

Az 1.8 survival Huncraft tesztfázisban van, azaz amint kivasalják belőle a bugokat, élesíthető is.
Bár nem tudom, ezen belül pontosan hol tartanak, így lehet nagyon melléjósolok, de ha tippelnem kellene azt mondanám, hogy még ebben a hónapban... ;)

2015. március 8., vasárnap 23:44

Kösz a választ, hát akkor várunk... :)

2015. március 9., hétfő 6:50
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 190 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 15, 16, 17, 18, 19