Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2017. június 27., kedd 0:18

Hozzászólás a témához  [ 4 hozzászólás ] 
 Szerver újraélesztése 
Szerző Üzenet

Hozzászólás Szerver újraélesztése
Sziasztok! :dance:

Nem régóta játszom a szerveren, 2015 nyarán találtam rá. Ekkor már ki volt halva. Nem jó nézni, hogy egy ilyen szerver csak úgy "elveszik", és jó lenne újra beindítani. Nos, erre vannak is ötleteim / tervem.

- k-zed, Estrica! Éledjetek fel, kell a tesztszerver, frissítsétek a verziót, plugint! Nem tart sokból!

- Csapat összehívása, valami megbeszélés, esetleg új moderátorok. Sajnos a régi adminok valószínűleg nem érnek rá, ezért kéne a tagfelvétel.

- Frissítés 1.11.2-re, vagy újabb verzióra. Tomi (simontomi) már átírta a plugint Spigotra, újabb verziókra, tesztelni kéne, de sajnos kzed nem ér rá, így nincs tesztszerver. Ha csak ezen múlik, én rendelek tesztszervert bármikor, természetesen az accountot megkapná az admincsapat, hogy még véletlenül se tudja senki megszerezni a kódot.

- A szerver behirdetése Facebookon csoportokban, rendes hirdetésben, egyéb szerverhirdető oldalakon, például itt: http://hu.minecraft-multiplayer-servers-list.com/, vagy itt: https://mc-szerverek.hu

- World 3, Spawn V! Ne ti építsétek, hagyjátok a játékosokra! Közös projektnek tökéletes, az építésre alkalmas játékosokat kiválasztjátok ti. A World 3-ra azért van szükség, mert 1.7.9-es világban 1.11.2-es verzióval túlélőzni semmi értelme, vagy ha nem is lesz Spawn V egyelőre, legalább egy varázskönyv vigyen el az új világba.

- SkyLands lezárása, sajnos sok a chunk error, és kifagyasztja a szervert egy rossz chunkba mászkált játékos...

Ennyi jutott az eszembe, ha van még ötletetek, írjátok le! Amiben lehet, segítenék. Szeretném, hogy ez legyen újra MO. legjobb szervere, és ne csak pár ember tudjon róla! Mutassuk meg, hogy a Huncraft nem halott, csak "alszik"! :neckbeard:

2017. április 15., szombat 20:43

Hozzászólás Re: Szerver újraélesztése
Nos jó ideje nem minecraftoztam ugyan de én is szívesen felnéznék néha-néha . Még szinte egy "nokedli" voltam mikor elkezdtem itt játszani :D De sok vicces dolog jut eszembe pl vicces volt kb 3 órán át a spawn III-tol elutazni vonattal citadell cityig(már nem emlékszem hogy is irják sry) meg a jó öreg aukciós rendszer mennyi "harcot " eredményezett amikor valaki 20 stack homokot rakott ki (egyébként én mindig is hiányoltam a régi aukciós rendszer) . Aztán azt sem felejtem amikor a szerveren megismertem néhány embert akik motiváltak hogy elkezdjek gitározni (egyébként most már egy bandában játszom ). Egy szó mint száz remek közösség volt a szerveren és talán pont ezért volt sikere a szervernek az SMP hangulat ahogy egymás között kereskedtünk és ahogy megharcoltunk a mobokkal és a terep viszonyokkal hogy alkothassunk valamit (anno egy egész hegyes/dombos vidéket tettünk lapossá iszonyat munka volt :D) de ahogy a közösség elkezdett szét esni úgy lett egyre kevesebb ember a szerveren.

2017. április 17., hétfő 2:16

Ezért kéne újra közösséget létrehozni, mert nem jó egyedül lenni egy szerveren, bármennyire is jól van megcsinálva. :D

2017. április 17., hétfő 20:30

Igen de ez függ a szerver vezetőségétől illetve hogy van-e igény még erre minecraft szerverre.
De ha ugy alakul van 1-2 ötletem amit megakarok csinálni a szerveren , szoval ha van valami féle élet a szerveren szerintem én is ugy aktiv leszek

2017. április 18., kedd 13:30
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 4 hozzászólás ]