Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2018. augusztus 15., szerda 7:44

Hozzászólás a témához  [ 15 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2
 Gyógyulás, Gyógyító Isten 
Szerző Üzenet

Hozzászólás Re: Gyógyulás, Gyógyító Isten
Ducky_Lee írta:
Szemmel láthatóan az emberek többségének nem tetszik az ötlet (mellesleg nekem sem)
"És megint csak hozzáteném hogy a regenerálódás nem Notch alkotása, hanem Jeb-é. Uff."
És az azért baj mert.... miért is?? Ilyen megfontolásból még mindig valamelyik béta verzióval játszhatnánk.

Azért erős túlzás 3 hozzászólás után azt mondani, hogy a "többségnek" nem tetszik az ötlet. Azért ne gyártsunk egyből statisztikát.

A Notch-os rész meg azért lett leírva, mert fentebb ha nem olvastad volna érv volt a regenerálódás mellett, hogy Notch rakta be a játékba, ami meg egyszerűen nem igaz, ezt cáfoltam meg.

Wubless így is maradna az éhezés, ergó kellene kaja, hogy ne halj meg.

Építésorientált a szerver ezt értem, de ismét megemlítem, hogy régen nem volt regenerálódás és működött a dolog (azért is létezik a Gyógyító Isten). Ha meg építkezel nagy magasban, akkor ott az enchant rá, vagy a Tollpihe Isten.

2013. július 12., péntek 14:26

En maximalisan ellenzem azt hogy kimaradjon a regeneracio! :(
Mar Eriaror-al mar kitalaltunk valamit ami szerintem tobb embernek tetszik mintha folyton a spawn-on a gyogyito isten mellett vagy a potifozo alavany folott kene legyen az ember.
Akinek tetszik a gyogyito isten uj képessége akkor irjon egy ilyet:
+1 :)

2013. július 12., péntek 21:28

+1
Már ha most a regeneráció leállításának elvetéséről beszélünk.

2013. július 12., péntek 22:59

Arra, hogy nehéz lenne lekódolni, erős kérelkedéssel válaszolnék (nem elutasítás!).
Annyit mondtam, hogy ha elmész a gyógyító istennőhoz, akkor nem regenerál egyből, hanem ad neked X percre (~5-10) egy Regen 2 effektet és egy Health Boost effektet (kapsz még 2 plusz szívet. Ezt nem nehéz megcsinálni.
HA háború, akkor javaslom az "effekt-mentes háború" létrehozását. Ez már probléma volt előőleg is, a játékosok sározták az adminokat emlékezetem szerint, hogy miért nem teszik be. Mivel mindkettő effekt (gyógyulás és HB) potionokkal is elérhető, ezért a sima háborúban ezeket nem veszi le, a poti mentes háborúban meg szimplán fél másodpercenként levesz minden effektet a játékosokról/leveszi az összes effektet az arénába teleportáláskor, és elveszi a játékos összes potionját meg aranyalmáját, és háború után visszakapja. Ez nem nehéz, ha már van háború istene. Sőt, össze is lehetne kapcsolni. Pont.
Plusz, mivel a legtöbb játékos fullenchantolt gyémántpáncélban rohangál, az instant gyógyítás helyett a regeneráció sokkal jobb megoldás, tekintve, hogy mint jóformán az összes többi isten effektjei, jóval tovább tart.
Jah, és eltértünk a regeneráció kikapcsolására, amit ellenzek, úgyhogy, hage, nyiss egy másik témát, és írd bele, amit akarsz, ez a gyógyító istennőről szól, szerintem. De mindegy.

2013. július 12., péntek 23:09

A gyógyító istenről beszélgetünk igen, nem fogok új témát nyitni neki, mert minek? Leírtam szerintem miért lenne jó, igazán meggyőző ellenérvet nem kaptam (főleg olyan jött fel, hogy "nem szeretném", de az engem hidegen hagy). A regenerálódás effekt és a plusz kettő élet nekem speciel nem tetszik, de hát lehet más megoldást is keresni, nem kell lesátrazni egyik ötlet mellett sem. Én ne kezdjünk már el +1-ezni, ez fórum nem a Google+! :doh: Ha szavazni akarunk a kérdésről, akkor lesz online szavazás a játékban...
Lényeg: ha találunk megfelelő funkciót, akkor van értelme az Istenségnek, amúgy meg nincs. Jelenleg senki (SENKI) nem látogatja, erre kívántam felhívni a figyelmet. További ötletek jöhetnek.

2013. július 13., szombat 11:34
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 15 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2