Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2018. augusztus 18., szombat 1:32

Hozzászólás a témához  [ 19 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2
 Kvízpont tweakek 
Szerző Üzenet

Hozzászólás Re: Kvízpont tweakek
És úgy még használható lesz a csoportteleport?
Ne nézz tudatlannak. Nem véletlenül nem használok csoportteleportokat, pedig olcsóbbak lennének.

2014. június 8., vasárnap 20:31

Sry, túl szó szerint vehettem, amit írtál. :D
Akkor az lenne lényeg, hogy csak a teleport funkciója kell, az az 5×5-ös könyvminta meg csak zavaró tényező... --> Könyvek, csoportteleportok kilőve... --> /haza # :D

2014. június 8., vasárnap 21:30

Van az új világban csoport tp? Képben vagyok....

2014. június 9., hétfő 21:22

Van.

2014. június 10., kedd 8:51

Kvizrendszeren nem volt semmi valtoztatva utobbi 2 evben, habar tobbszor is feljott a tema, hogy jo lenne valami uj.Ha eddig nem volt, ezutan sem lesz.
Mindenki oruljon, hogy updatelik azt ami van, egyik verziorol a kovetkezore, nemhogy meg ujdonsagokat is hozzaadjank.
Felesleges uj pluginotletekkel eloallni, kb nem lesz semmi tobb hozzaadva.Meg a legjobb featureok, mint pl mentlerd lampai es mentlerd viz-lada rendszere sem lettek felujitva.

2014. június 10., kedd 19:07

Mentlerd függőleges redstoneja köszöni szépen jól van, Citadell Cityben így mennek az utcalámpák, és most akadtam rá a demonstrációs parkotokra ebből Nolife Cityben, az is megy.
(nagyon hasznos egy létesítmény, btw.)

Attól még, hogy már egy ideje nincs a staff egy aktivitási csúcson, igenis lehet ide ötleteket írni. Sőt, még tán jót is tesz, látják hogy van itt még valaki, aki értékeli/értékelné és örül/örülne neki, ha a szabadidejük egy részét a szerverre szánják/szánnák.

Amúgy meg nem tudom, hogy miután sikerrel kibanoltattad/tátok magatokat, minek jársz, jár lassan a Steril csoport majdnem fele ide vissza károgni, hogy áhhh tökmindegy ez a szerver halott, nincs remény semmire, DE BEZZEG HA Krájut meg az alteregóját meg a többieket nem bannoltátok volna ki és még ezt meg ezt meg azt nem csináltátok volna meg akkor milyen hűdejó lenne még minden itt.
Igen, kevesen vannak, igen, háromnaponta egyszer lehet online moderátort látni, igen, a staff (is) követett el a múltban hibákat, de amíg kzed nem írja be a hírekbe, hogy srácok nekünk annyi addig ne vészmadárkodjunk már itt össze-vissza... köszönöm.

2014. június 10., kedd 21:55

Gondoltam mar nem faj ha kimondjuk a dolgokat, nemcsak csetelni jottok, hanem valmit el is erni.

Mondom en, hogy a staff mar nem ertekeli, hogy itt rinyaltok ujitasokert, szabadidejuk is van, de nem szanjak mar a minecraftra.Ezt azert, mert mar ok is meguntak a jatekot, ennyi.

Oszinten leszarom, ha full vagy ures a szerver, felnezek, mert van akivel itt tartom a kapcsolatot, nem facebookon :D.
Az meg mindig igaz, hogy egyes staff tagok miatt uresedett ki a szerver idonap elott.Nezz fel egyes nagy magyar tortes szerverekre, ismeros huncratos pofak ott vannak, nehany hc stafftaggal meg kuldfoldi szerveren talalkozunk neha-neha, charussot es zaredlet mai napig is megtalalod minden nap minecraftozni.

2014. június 10., kedd 23:06

Annyiban igazuk van, hogy nem az a hangulat a szerveren, mint régen, de ennek a fő oka talán az, hog mi magunk sem vagyunk ugyanazok. Én 12 éves voltam, amikor elkezdtem Minecraftozni. Most leszek 16. És ezalatt sokat változik az ember.
Tény ami tény, kevesebben vagyunk. Kereshetünk okokat, vannak ezerrel; kereshetünk megoldásokat, azokat is fogunk találni szép számmal. Szinte mindenki elfelejti azonban, hogy a megoldásoknak megvalósíthatóaknak kell lenniük azokkal az eszközökkel, amikkel rendelkezünk.
Nekem például attól eltekintve, hogy játékosokat hozzak a szerverre, semmi más lehetőségem nincs ilyen tekintetben "javítani" a szervert. A moderátoroknak éppen ezért volt erő a kezében, ők "szabályozták", már amennyire kellett, hogy ki jöjjön fel a szerverre és ki ne - most viszont, mivel nincs játékos, nincs mod se, ami lehangoló. Ismét staff hiányában vagyunk, mint már sokszor - mióta nem láttam épkézláb modot, vagy Danieellen kívül egy admint aki nem csak alkalomadtán elérhető? Nos, összeakadtam egyszer iKrissel, bejártuk vele a fél régi terepet és mulattunk. Ennek immár 3 hete.

Nem állítom, hogy a sok ban ne csökkentette volna a létszámot, vagy egyéb tényezőket amit fel szoktatok hozni - de láttam már olyan szervereket, ahol egy meghatározott csapat uralkodott, és a többiek vagy alárendelődtek, vagy kegyetlenül dolgoztak, vagy elmentek. Ezek többnyire a prémiumos emberkék - ellenben itt ilyen nincs. A legtöbben azért mentek el, mert jobb gondjaik akadtak - nem hiszem, hogy Eriaror barátjával/barátnőjével töltené ideje nagy részét, én is azt tenném, ha tehetném. Ennek okát jelen helyzetben, amikor egyértelmű felesleges firtatni. Ha meg szeretnétek oldani, várjuk az épkézláb megoldásokat. Ha nem (ami, tekintettel arra, hogy ki vagytok tiltva, valószínűbb), akkor pedig értelmetlen itt kitölteni a szerverrel kapcsolatos bajaitokat: bánatot, szánalmat, dühöt etc. Amit te csinálsz, az viszont dühítő - már csak az "oszinten leszarom" rész miatt is -, elvégre attól, hogy te nem fogsz ide feljönni már, mi még szeretnénk. Ha ennyire nem érdekel, hogy milyen a szerver, akkor tüntesd magad el innét.

Részemről végeztem Wublessel. Annyira leégette magát már, hogy nem tud javítani, csak a mások helyzetén rontani - elvégre a magyar logika, hogy ha már nekem fáj, nektek is fájjon, nem igaz?

2014. június 10., kedd 23:15

Oke.Kicsit tobb erzes van mar itt, mint agy, terjetek vissza a kvizpontokhoz es a jobb jovohoz.

2014. június 10., kedd 23:29
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 19 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2