Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2018. június 25., hétfő 17:39

Hozzászólás a témához  [ 720 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 68, 69, 70, 71, 72
 Ötletek 
Szerző Üzenet

Hozzászólás Re: Ötletek
Támogatom az ötletet, de sajnos tudjuk hogy:
1- Nem lesz elég versenyzö
2- Úgy sem lesz verseny, mert megkell rendezni stb. stb.
3- Mindenki lusta arra hogy építsen a semmibe egy házat csak azért hogy lehethogy nyerjen 500-1000 petákot
Az lenne a legjobb hogyha egy kicsit nagyobban gondolkodnánk, mi lenne ha nem peták-ot hanem valami igazán különlegeset adnánk?
Ezen kellene gondolkozni :D

2014. március 8., szombat 23:41

HunD_Panza írta:
(...) amit Eriaror 1-2 hónapig grindel össze, azt én képes vagyok 2 óra alatt elépíteni :)
So damn true. :mmmhmm:

Nem látom sok esélyét, hogy az eredeti ötlet valaha bekerül, de valóban, kő nélkül nehéz építeni. (Bár annyira nem halál a helyzet, most is van alig egy óra ásással 1000+ köved.)
Mindenesetre, egy alternatíva:
  • A zúzda adjon Haste II effektet is,
  • tarthatna hosszabb ideig (3-5 perc) és
  • lehessen venni csoportkvízpontból.
Kell ezt kifejteni? :D Ok, bár már nagyrészt leírtam máshol. Szóval a zúzda elméletben instamine-t adna a kőre, azonban a lag miatt mire elérne hozzád, hogy instant eltörted a követ a zúzdával, addigra már kiásta az Effi 5 csákányod, tehát nem értél vele semmit. Persze lehet trükközni, hogy szaladok oldalazva az eltörendő kősor mellett és kattintgatok mint a félőrült, de erre szerintem a legtöbben (köztük én :D) lusták. A hossz növelése csak azért kell, hogy mindenképpen megérje venni és ezzel bontani, a csoportkvízpontból vétel meg a további kvízpontköltési lehetőségek felnyitására.
Szerintem win-win szituáció lenne, mindenkinek dől a kő, és még a sok kvízpontunk is fogy. :D

Szigetépítő verseny: Cool ötlet, csak aztán legyen belőle valami. A CB után majd valamikor, már ha addigra még eszünkbe van és vannak rá pályázók...
Motiváció? Beacon FTW! :D

2014. március 9., vasárnap 1:20

Szigetépítő versenyből nem tudom mi lesz, de erről eszembe jutott az, hogy a Spawnt ki lehetne-e csinosítani. "Kibővíthetnénk" a folyót és
a königsberg-i hidakat együtt megépíthetnénk. És az a két sziget, ami maradt, arra lehetne valami díszt építeni. Így meg már a Szigetépítő versenynek is van témája. Jó ötlet? :D Hozzáteszem a két sziget nem tudom, hogy mekkora kéne legyen, csak azt hogy az egyik nagyob, mint a másik.

2014. március 9., vasárnap 11:21

Ha már jutalomról van szó, lehetnének enchantolt dolgok is jutalmak azok részére, akik szeretnék: pl. 4 darab Thorns 3-as könyv. Csak egy ötlet ide is.
Ezenfelül a résztvevők közül a jobbakat látványossággá lehetne tenni, újabb motiváció gyanánt.
Sőt, ha nagyon de nagyon akarjuk, megkérhetjük a kedves adminokat, hogy speciális itemeket kódoljanak, például a Feed the Beast modpackban a Shovel of the Earthmover csákányos változata: ez 3x3x3 területen szedi ki a követ (az eredeti ásó a földet), megkönnyítve pl. a kő szerzését. Ezek az extraultrahiperszuper itemek persze iszonyatosan értékesek stb. szóval a lehurrogásuk ("unfair!") elképzelhető, ezért javasolnám pl. hogy, az általam említett szuper csákány csak vascsákány legyen és ne lehessen enchantolni Fortune-vel, vagy valami hasonló. Kevés szerveren láttam már ilyet, de ahol igen, ott pl. a horgászbotot tették meg grappling hooknak, és hasonlók. ez természetesen sok kódolást igényel, ezért ajánlottam a 3x3x3-as csákányt, azt lekódolni is egyszerű. Ezekhez mit szóltok? Nem kell feltétlenül pontosan ennek a csákánynak bekerülnie, de egy ilyen "egzotikus item" hatalmas motivációt jelenthetne - és az Eriaror és magam által említett nehéz kőszerzést is megkönnyíthetné.

2014. március 9., vasárnap 12:04

Apró javaslat:
A /elore, /vissza parancsokhoz lehessen számot írni, hogy mennyivel vigyen előre vagy hátra a megjegyzett helyek közt, ha már nem csak egyet jegyez meg mindkét irányba. :D

Pl.: Hazamegyek /haza-val, aztán CC HQ-ra a /hq Citadell_City-vel és utána a Spawnra a /home-mal. Ha most beírom, hogy /vissza 2, akkor az otthonomba kerülök.

Akik használják ezeket a parancsokat több mint 2 hely közti gyors váltogatáshoz (pl. én), azok szerintem örülnének neki. :)

2014. március 29., szombat 15:35

Ez fordult meg a fejemben:
Nem lehetne a fórumnak is háttérképe? :D
Ez így már elnézést de amikor elöször voltam itt, azt kerestem hogy jó helyen vagyok-e.
Szerintem jobb lenne, de mindenkinek van joga véleményre...

2014. május 14., szerda 16:49

Elméletben lehetne, jó is lenne, ha a fórum kinézete valamennyire tartaná az összhangot a főoldallal.
Csak szvsz ha már az admincsapat időt szakít a Huncraftra, akkor a plugin azért valamivel fontosabb, mint a fórum CSS stíluslapjával szöszölni, hogy be lehessen tenni egy hátteret. Egyébként meg a Huncraft logó ott van felül, tehát elbizonytalanodni nehezen tudsz... :D

2014. május 14., szerda 17:50

Ezzel egyetértek, a főoldal most piszokjól néz ki. A fórum hozzá képest nem valami jó.
Nade, amit akarok mondani:
A questek nyereménye beacon mellett egy maxos ló + arany és dia lópáncél + nametag is lehetne. Ez egy szép summát ér jelenleg is, egyfajta relikviaként is lehetne tartani. A 36 szívet nehéz lenne levinni amúgy is.
Ezenkívül, mert a maxos eszközök már nem érnek annyit (mindenkinek van szinte, aki nyerhetne) egy-egy adminfej (dísznek ugyebár), esetleg egy játékbeli külön prefix (egy ideig) is lehetne.
Csak ötletek.

2014. május 15., csütörtök 15:28

Szvsz prefix csak elrontaná huncraftot. Minden mostani szerver tele van prefixekkel és nekem speciel elmegy tőlük egyből a kedvem. Lóval meg mi a francot csinálnál? Melyik világba raknád? Huncrafton elég könnyen lehet mozogni (busz, book, endergyöngy, tp, stb...). Lovat lehet szerezni, és akinek van fullos páncélja az azért ha akar meg tud szerezni egy lovat is. De ha annyira akarsz lovat adok én neked xD

Szerk: Ami már van huncrafton az a névszínezés. Mr. Gazdag ugye arany színű, de aki nyer annak is lehetne egy kis ideig valamije. Bár nemtudom mennyire vonatkozna ez CBkre mivel ott a 3 emberből őszintén nem nehéz nyerni (bocs Eriaror), de egy admincsapat által szervezett versenyen (lásd Spawn IV megnyitó) elég sokan indulnak.

2014. május 15., csütörtök 17:52

Viktor: No problem, egyetértek. :mmmhmm:

Első díjnak szerintem a Beacont nehéz lekörözni, ha túlteszi magát az újonnan jött játékos azon, hogy nem lehet csak úgy szerezni, akkor belátja, hogy ez egy remek fődíj item. Extrém ritka, csillog, drága anyagból van, és még fénylik is, mint egy trófea. (Tökéletes betenni a tornyod pincéjébe, hogy a lehető leghosszabb sugarat hozd ki belőle!) :D
A lovaknak nincs sok értelme, mivel TP lehetőség nélkül Huncraftos távok megtételére alkalmatlanok. Ritka dungeonos itemek remek ezüstérmek, a harmadiknak meg kiszúrjuk a szemét egy maxos eszközzel... :D
Az állandó játékos-prefixek szvsz is totális baromságok, semmilyen hozzáadott érték nélkül foglalják a helyet.

2014. május 15., csütörtök 19:10
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 720 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 68, 69, 70, 71, 72