Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2018. június 19., kedd 18:34

Hozzászólás a témához  [ 720 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 68, 69, 70, 71, 72  Következő
 Ötletek 
Szerző Üzenet

Hozzászólás Re: Ötletek
Jó lenne egy parancs, ami beirásával nem kapnánk üzeneteket a mobok halálakor.Nem viccesek és a legtöbbje sértő jellemű.

2014. január 28., kedd 18:13

Eredetileg viccesnek vannak szánva. :D
Csak akkor bosszantóak szerintem, ha sokat ölsz egyszerre kis idő alatt, pl. XP-t farmolsz. Akkor nagyon floodol. Szerintem jobb lenne, ha mondjuk egy ember kb. 5 percenként csak egy mob-halálüzenetet kaphatna.

2014. január 29., szerda 10:35

Jajj istenkém, megsért egy mob a beszólásával :D Ha az életben szólnak be Wubless, akkor kiírod facebookra, hogy "Kéne egy parancsszó, amit kimondva az emberek nem szólnak be nekem!"? :ughh:

Eriaror: nem értek egyet az 5 perces ötleteddel. Ez így jó, ahogy van :D

2014. január 29., szerda 22:10

Ezt a pár perces limitet normál körülmények közt észre se vennéd, mert most is kb. annyi időnként kapsz mob halálüzenetet. Amúgy meg lehet egy perc is, vagy 45 mp, nekem az is jó, ez a floodolás zavaró egyedül, amikor sokat ölsz egyszerre.
Viszont az is igaz, hogy a dev csapatnak most ezer és egy fontosabb dolga van, mint egy, csak az XP farmosokat érintő kellemetlenséget orvosolni... Mindegy. :D

2014. január 30., csütörtök 0:00

SwedishTime írta:
Ha az életben szólnak be Wubless, akkor kiírod facebookra, hogy "Kéne egy parancsszó, amit kimondva az emberek nem szólnak be nekem!"?

Nem.Nem facebookolok, nem irok ki semmit sehova, hanem régimódiason képen rugom. :flame:

2014. január 30., csütörtök 15:53

Ha egy mob is zavar, akkor ez a mondatod hazugság :D

2014. január 30., csütörtök 20:00

Sziasztok, az a helyzet hogy megszeretném ragadni az alkalmat, hogy ennyi ismét a player és hogy rengeteg új/régi player is körünkben van :)
Arra szeretném megkérni a staff-ot vagy esetleg playereket hogy találjanak ki valami forradalmi ötletet vagy valami olyasmit ami feldobná a szervert, hogy még többen legyünk és hogy ezt a "löketet" kihasználjuk :)
Mindenki írjon le egy ötletet és majd gondolkodunk/irogatunk.
Az én ötletem:
Legyen a tözsdén egy kicsi "admin" sarok, ahol lehetne venni mindössze 3(!) tárgyat, végtelen mennyiségben, csak úgy mint az adminboltban.
Milyen anyagokra gondoltam?
Égetett kö, egyszerü homok és föld.
Ezek azok a tárgak amikböl ugyan a legtöbb van, de ha úgy nézzük HA kibányásszuk akkor rongálódik a terrain, ez számít valakinek? Nekem igen! :D
Vélemények?

2014. március 8., szombat 19:13

+1 :waycool:

2014. március 8., szombat 21:59

Támogatom, ritkán járok fel, de akkor amit Eriaror 1-2 hónapig grindel össze, azt én képes vagyok 2 óra alatt elépíteni :)

2012. Dec. 27.:
- Milyen ModHQ? Te látsz itt ModHQ-t?

2014. március 8., szombat 22:44
Profil Honlap

Égetett kő: mivel ezt brutális mennyiségben lehet bányászni, de iszonyatosan időigényes, bár nem rongálja a terepet, támogatom.
Homok: ez miatt sok, nagyon sok probléma volt már a sivatagok letarolásánál. Ez miatt nagyon támogatom.
Föld: rongálná a terepet, stb stb. Nem lenne ostobaság.
Ellenben egy limitet mindenféleképpen kellene szabni és semmiképp sem szabad fixárasként adni, a farmolást megelőzendő. Ennek érdekében óránkénti licitféleségre gondoltam: minden órában egy adott mennyiségű, mondjuk 10 stack homok felkerül az "adminsarokba", ahogy te fogalmaztál, mondjuk 50 petákért. Erre lehet licitálni. Így van egy időlimit és nincsen "sok pénz = sok blokk" probléma, és az árak miatt a játékosok is "versenyeznének".
Vagy, ha nem, játékosonként kell ennek egy adott határt szabni, gondolok ismét az "óránként 10 stack"-os határra.

A szerver "lendületének" feldobása érdekében mindenféleképp kellene egy építészeti event is, ha már a Citadella Bajnokság is elkezdődik, erre várnék én még ötleteket. Személyesen egy "szigetépítő" versenyt preferálnék, egy nagyjából 50x50 blokkos keretbe foglalható szigetet kellene minél ötletesebben "berendezni", a stílus lehet akár mediterrán, fantasy, vagy egy óceáni éghajlatú sziget nyaralóvá átépítve.
A díjazásba mind pénzzel, mind tárgyakkal beszállok.
Mit szóltok ehhez?

2014. március 8., szombat 22:56
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 720 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 68, 69, 70, 71, 72  Következő