Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2018. július 19., csütörtök 0:10

Hozzászólás a témához  [ 143 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Következő
 Spawn IV 
Szerző Üzenet

Hozzászólás Re: Spawn IV
,,2 hónap: 61 nap: 1464 óra: körülbelül ennyi időtök volt építeni a Spawn IV-t"[...]

Egyszer el fog készülni, elnézést a megjegyzésemért, nektek is sok dolgotok lehet....

Charusso - out.

2013. július 8., hétfő 1:38

Elnézést szeretnék kérni, mert én mutattam a srácoknak először a large biome-ot, és ettől nagyon felpörögtek, túlzásba vitték a dolgokat.

pm555 - out

2013. július 8., hétfő 1:47

Elnézést szeretnék kérni a large biom miatt.

Epresba:Out

2013. július 8., hétfő 8:40

Bocsánatot kérek, ha az érdeklődéseim a spawn építés iránt, többnek jött le, mint egyszerű kíváncsiskodás!

zaredle - out

2013. július 8., hétfő 8:53

OFF: Baszki ezt a bannert vegyétek már kisebbre brutálisan zavaró, és baromira szétcseszi a fórumot.
UPDATE: Köszi, bárki is vette le.

2013. július 8., hétfő 10:02

Elnézést szeretnék kérni, amiért egyesek vissza tudtak élni bizonyos fórum funkciókkal, és így átláthatatlanná tették a fórumot félsoros elnézést kérő kérő hozzászólásokkal a semmiért.

Elnézést szeretnék kérni, amiért vissza kellett állítani az aláírásképek méretének szabályozását, az ilyen aláírásképeket a fórum automatikusan törölte is, szeretnék ezért is elnézést kérni.

iKris - out.

Kép

2013. július 8., hétfő 10:41

Bocsánat, hogy létrehoztam a topicot, minden jó elrontója én vagyok.
(Az aláíráskép ugyanakkora volt, mint bárkié, akinek van)

Stormy - out.

2013. július 8., hétfő 14:44

jövö héten hétfőn spawn megnyitó!!!
téma zárható:)

Sargon95 - out

2013. július 8., hétfő 16:05

Hát én meg hozzá tenném hogy nem leszek itt a megnyitón :(
Vasárnap Görögorszagba megyek. Ha valaki csinál screenshot-ot akkor küldje ide, szóval a téma éljen tovább de háború nélkül, szóval ha még írnak ide újak, akkor ne csak a rosszat lássák ebben a topicban :) Remélem nincs harag, és mindenki megbékél :)
Jó játékot!

2013. július 8., hétfő 16:21

Zolorado írta:
Csak azt tettem szóvá, hogy ne legyen előjogotok a "mezei" játékosokkal szemben. Hamarabb építgetni a saját városaitokat a spawn köré, amikor más be sem teheti a lábát, az előjog. Ne legyünk egymással fairek, mert az élet sem az?

Legyél te is mod, és akkor majd te is azt csinálsz, amit akarsz....

Viccet félretéve sokan közületek elfelejtik, hogy modnak lenni nem csak jogokkal jár, hanem KÖTELEZETTSÉGEKKEL is. Sőt, inkább abból van több, mint jogból.

- Mihez van jogom? Hát pl. tudok iránytűvel nagyobb távolságokat ugrani. Jogom van a flamereket, griefereket kickelni, és jogom van hozzá, hogy bant KÉRJEK rájuk. És kb. ennyi.

- A kötelezettségek? Minél többet illik fent lennem, mert egyébként nincs értelme modnak lennem. Nem telik el nap, hogy ne kérne tőlem 2-3 ember bookot, ugyanannyi bolt lerakatot, meg van pár, akik welcome üzenetet akarnak módosítani/kérni. Csinálok biome állítást, állítok POI-t ha szükséges. Ezenfelül ügyelem a rendet, kiqrom, akit ki kell, figyelmeztetek, büntetek, ha kell. Mindezt úgy, hogy jó belátásom és jóindulatomat kell szembeállítanom a "sztenderddel", és mérlegelnem kell, hogy ki, mekkora bűn után mekkora büntetést kapjon. Emellett nyomoznom is kell, ha valaki szétcseszett valamit. Mint látható, a jogok egy része ráadásul kötelezettség, azt meg nem nevezném jognak, amit muszáj csinálnom...

Na, szerinted melyik a több? Modnak lenni nem akkora királyság, mint ahogy azt sokan hiszitek. Mióta az vagyok, már nem egyszer gondolkodtam rajta, hogy inkább hagyom az egészet a pitsába.

Részemről vita lezárva, így is többet írtam már ebbe a topikba, mint amennyit szerettem volna.

2013. július 8., hétfő 16:41
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 143 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Következő