Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2018. november 15., csütörtök 22:48

Hozzászólás a témához  [ 27 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3  Következő
 Citadella Bajnokság X. 
Szerző Üzenet

Hozzászólás Citadella Bajnokság X.
Kép

Teljesen új, szebb és jobban kivitelezett helyszínekkel, de a jól megszokott játékmenettel tér vissza ismét a Citadella Bajnokság, immáron tizedik alkalommal!
Nem bízva a véletlenre a jelentkezőszámot, egy hónapra előre bejelenve.

Nos, eljött a jubileumi tizedik verseny is, és ennek örömére a Tanács úgy döntött, hogy ezt a Bajnokságot egy teljesen új, Neo Citadell mellett felépülő arénakomplexumban rendezi meg. A tervek szinte készen állnak, és hamarosan a szerveren is elkezdenek majd megjelenni az építkezések előkészületei. Az építésben akár segíteni is lehet majd, ha valaki akar. (és/vagy fél attól, hogy nem leszünk kész határidőre) :D

És most a szokásos infok!

Időpont: 2014. március 29. (szombat) 18:00

Versenyszámok:
  • PvP
  • Kajakozás
  • Íjászat
  • Parkour
  • MineJump
  • Spleef
  • Lóverseny
  • Vadvízi evezés
  • Tájékozódás
A szabályokat és a verseny további részleteit lásd a hivatalos Szabálykönyvben.

Díjak: (Az XP farmunk bevételeiből lehetőségünk nyílt a pénzdíjak emelésére! Yeah!)
  • I. hely: 500 peták pénznyeremény + 1 smaragd (hagyomány szerint) + (ha van elég versenyző) 1 Beacon blokk!
  • II. hely: 250 peták pénznyeremény + 1 aranyrúd (hagyomány)
  • III. hely: 100 peták pénznyeremény + 1 vasrúd (szintén hagyomány)

Figyelem! Ismét külön figyelmeztetnék, hogy a Városi Tanács 2013. 03. 31-én hozott határozata alapján csak akkor lehet Beacon a fődíj, ha legalább öt, a versenyen is megjelenő és végig játszó jelentkezője van a versenynek!

Jelentkezés itt. Mindenkit szeretettel várunk!

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Eriaror 2014. március 3., hétfő 16:55-kor.

2014. március 2., vasárnap 0:15

Hozzászólás Re: Citadella Bajnokság X.
Jelentkeznék! Ha lesz időm akkor segítek is szívesen :)

2014. március 2., vasárnap 16:04

Csak mondd, mit és hova építsek. Mivel most már nem limitál a 15 fps, mehetek versenyezni is - végre.

2014. március 2., vasárnap 16:31

Minkettöt tudom teljesíteni :D
De ha már itt vagyok akkor szeretném megragadni az alkalmat, hogy hol is van a beacon-om? :D Egyáltalán nem volt ezügyben intézkedés, és ha nem is lesz beacon-om akkor is szeretném tudni hogy: igen vagy nem. Mert már lassan fél éve várok a díjra :(

2014. március 2., vasárnap 20:55

Szerintem mivel 3-an maradtatok nem érdemelsz díjat. Ennyi erővel mikor egyedül maradtam én is nyerhetnék. (Igen elég nehéz volt megnyerni egymagamban.) Nincs itt semmi kérdés. A szabály: ha legalább öt, a versenyen is megjelenő és végig játszó jelentkezője van a versenynek akkor jár a beacon. Ott 3-an maradtatok. Bocs..

2014. március 2., vasárnap 21:43

A kulombseg az, hogy akkor meg nem kellett hogy vegig jatszak... Szoval technikailag jar a dij.

2014. március 2., vasárnap 23:03

A Szabályzatban 2013. 03. 31.-e óta egészen máig ez állt:
Idézet:
Beacon csak akkor lehet fődíj, ha legalább 5 megjelent résztvevője (tehát nemcsak jelentkezik, hanem el is jön és végig ott is van) van a versenynek!
Most kicsit átfogalmaztam, hogy mindenképp érthető legyen.

Sajnos Viktornak igaza van, ha nem így lenne, már neki is lenne egy (vagy kettő?) Beaconje. Mintha már leírtam volna, hogy meg lett beszélve, hogy nem fair egy 1v1 "verseny" győztesének Beacont adni a nagy, sokplayeres adminszervezte eventekhez képest, hiába játszott az a két játékos akármilyen jól. Kb. 5 player az alsó határ, kicsit még ott is necces a dolog. És az azért fura lenne, ha a saját szabályunkat szegnénk meg. A válaszom tehát nem. :(

Most itt van megint a lehetőség, valószínűleg (nem 100%) el tudom rendezni a Beacon főnyereményt. Szerintem 5 embert összeszedni nem nagy mutatvány egy hónap alatt. Ti is hirdessétek a versenyt (én megpróbálom elérni, hogy Facebookra kikerüljön), és induljunk vagy 10 játékossal. Annak még ha a fele kilép is, úgy is megvan a szükséges 5. Ha meg ti nem látjátok már a fantáziát ebben a versenyben, akkor írjátok, hogy hogyan lehetne jobb, vagy mit csináljunk helyette. Azért remélem a CB 10 nem egy háromfős party lesz, ennyi jelentkezési idővel.

2014. március 2., vasárnap 23:45

Megkaptam a visszajelzést az admincsapattól, hivatalosan is engedélyezve van a CB 10-re a Beacon fődíj! :toot:

És természetesen változatlanul szükséges az 5, verseny végéig játszó játékos ahhoz, hogy Beacont adhassunk. (Ezt mostmár az idők végig ismételgetem majd, ha Beacon fődíjról van szó... :D)

2014. március 3., hétfő 17:00

Na, csak ennyit akartam tudni :D
És amúgymeg lenn egy tippem hogy hogyan is lenne jobb egy kicsit legalábbis a bajnokság:
1: 2x lenne a PvP mert az szerintem mindközül a legnehezebb és a legjobb fun.
2: Lehetne háború is.
3: Ha a staff megengedi, lehetne kvíz verseny is, mert az fun, kevésszer van és mindenki szereti, és ha már az ember nem nyer semmit legalább legyen kp kárpótlás :) .
Ez lenne az amit én javasolnék, de természetesen nem erre az alkalomra, majd a kövire mert tudom milyenérzés az hogy ha valami változik :3
Köszönöm hogy elolvastad, jó játékot!

2014. március 3., hétfő 20:02

danielliptak írta:
Na, csak ennyit akartam tudni :D
És amúgymeg lenn egy tippem hogy hogyan is lenne jobb egy kicsit legalábbis a bajnokság:
1: 2x lenne a PvP mert az szerintem mindközül a legnehezebb és a legjobb fun.
2: Lehetne háború is.
3: Ha a staff megengedi, lehetne kvíz verseny is, mert az fun, kevésszer van és mindenki szereti, és ha már az ember nem nyer semmit legalább legyen kp kárpótlás :) .
Ez lenne az amit én javasolnék, de természetesen nem erre az alkalomra, majd a kövire mert tudom milyenérzés az hogy ha valami változik :3
Köszönöm hogy elolvastad, jó játékot!

19:14:26] <huncraft> A kvízverseny eredménye: 1. konyvfalovb (4 pont)
Egy versenyszámot biztosan nyerek.

2014. március 3., hétfő 23:08
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 27 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3  Következő