Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2018. december 10., hétfő 2:04

Hozzászólás a témához  [ 27 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3
 Citadella Bajnokság X. 
Szerző Üzenet

Hozzászólás Re: Citadella Bajnokság X.
Mi lett az eredmény? :)

2014. április 12., szombat 10:34

Lol, erre kíváncsi valaki? (És fórumoznik még valaki rajtam kívül?) :raise: :aaa: :neckbeard: :haw:

Mindenesetre, ezek az eredmények születtek:
  • I. Senk715 (13p)
  • II. Viktor97 (12p)
  • III. konyvfalovb (5p)

Valószínűleg CB 11-et addig nem jelentek be, amíg nincs egy min. 5 player egyszerre online helyzet. (erre talán tavaszi vagy nyári szünetben látok esélyt...) Jelenleg megint a tavaly szeptemberhez hasonlítható totális üresség van és 3 playeres Bajnokságokat felesleges tartani.
Ezen kívül tárgyalunk majd Panzával a CB playerbarátabbá tétele érdekében. Rövidebb és izgalmasabb rendezvény kellene ennél sokkal, de főleg rövidebb. Akkor talán nem lépne ki minden CBn minimum 2-3 játékos.

2014. április 12., szombat 13:15

Első lépésként kérd meg kzedet (vagy valamelyik admint) hogy vegye ki a liliom-visszanövést mocsarakból. Emlékszel még, mi történt, gondolom.
Én is naponta felnézek a fórumra, de kong az ürességtől.
A playerbarátság szerintem a PvP-vel és a többi "időrabló" tevékenységgel kapcsolatos leginkább (lásd a PvPben Rondo7 vagy a nincsütés-bug.). Javaslom több (2 darab) PvP aréna építését hogy gyorsabban menjen a bajnokság. A lóverseny például nekem nemigen volt ínyemre, lehet, hogy vannak olyan versenyszámok is, amiket célszerűbb kihagyni.
KvB véleményei a CB10ről.

2014. április 12., szombat 17:55

Megint csak pontokban: :D
  • Megnéztem a Minecraft Wikit, semmit nem ír visszanövő liliomokról.
  • A PvP gyorsítsára nem jó a két aréna, mert akkor 2 bíró is kell. Legjobb lenne, ha lenne többarénás HC Háború, és akkor saját arénában, egy DM meccs keretei közt le van zavarva az egész. Amíg az nincs, addig lehet a rendes Huncraft Arénában háborúzni.
  • Parkour gyorsítására jó a speedrun megoldás, amit most csináltunk, csak azért egy saját pálya nem ártana hozzá.
  • A Spleef is mehetne elméletben DM módban, viszont az szvsz túl gyors lenne, és új arénát igényelne, mert a jelenlegi kicsi 3-nál több playerre.
  • A lóversenyt szabadon tudjuk variálni a pályahossz növelésével és többféle pályaelem hozzáadásával.

Szóval, így összegezve ötletek, tervek vannak, csak meg kell valósítani. Meg azért játékos is kellene, az nem nagyon van most. Majd meglátom mi lesz a tavaszi meg az érettségi szünetben playerszám ügyében, és ahhoz igazodik majd a CB 11 bejelentési ideje.

UI.: Meg nem erősített névtelen források azt közölték, hogy az érettségiszünetben talán láthatjuk Panzát a szerveren. (Impossibru! : D) Szóval ki tudja mi minden jó lesz még itt... :aaa:

UUI.: Aztán meg jön az 1.8 és ki tudja mi lesz. A Bukkit várható frissítési idejét nézve kihaltság. Pff.

2014. április 12., szombat 21:00

Szerintem a DMnek nem sok értelme lenne. Nem magamat akarom dicsérni, de eddig CB PvPben nem vesztettem. Fogadni mernék, hogy ha DM lenne mindenki nekem esne először. Spleefnél se lenne jó, szinte esélye se lenne annak aki ellen összefognak a többiek. Ez a két versenyszám az amiben az 1v1 meg kell hogy maradjon. Parkourt meg ha csinálsz akkor az ne egy pre béta parkour legyen ahol sprintet nem is kell használni, mint legutóbb, valahogy jobban ki kellene találni. Ha meg kiveszünk versenyszámokat akkor több olyan kellene ahol mindenki egyszerre megy (pl kajakozás, íjászat) és nem lehet összefogni valaki ellen. Bár a 2 aréna építésnél se lenne semmi gond, a Huncraft úgyis kiírja, hogy xy alatt hever yx hullája. Ha meg nem fair volt lehet reklamálni. Csak nincs olyan köztünk aki ok nélkül reklamálna, vagy ne ismerné be ha nem fair volt. Ha van akkor meg vessen magára. Továbbá kellene időlimit, vagy a verseny 2 részből állna, mondjuk 2 hétvége erejéig. Bár így nőne az esélye annak, hogy valaki nem fog ráérni. Eriaror egy szó mint száz, a legközelebbi CBig lesz időd gondolkozni.

2014. április 13., vasárnap 19:06

A parkour arénának javaslom egyfajta Assassin's Creed dungeont, kombinálva a MineZ brutalitásaival és a Minecraft szokásos csapdáival.

2014. április 14., hétfő 22:22

Ezt majd fejtsd ki nekem PÜ-ben pls, azt hiszem nem rendelkezem a szükséges háttértudással... O.o"

2014. április 14., hétfő 23:15
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 27 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3