Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2018. december 13., csütörtök 7:05

Hozzászólás a témához  [ 5 hozzászólás ] 
 Golden Gate óriáshíd 
Szerző Üzenet

Hozzászólás Golden Gate óriáshíd
Hello. Néhány társammal felvetettünk egy ötletet/projektet. Lehet, hogy csak elsiklottam felettük, de nem találtunk olyan hidat, amely látványosság lenne. Ha mégis, akkor bocs, nem vettük észre. Úgy gondolom, hogy lehetne egy óriási hidat építeni. A konkrét terv egy Golden Gate mintára épülő óriáshíd. Tulajdonképpen igen alacsonyan kezdenénk el, és maga a híd (nagyjából 17 egység széles) és az oszlopai óriásiak legyenek. Szeretnénk, hogy amikor valaki megnézi a térképet, valóban egy " wow" hatás jöjjön létre.:D De ehhez 3-an kevesek vagyunk (benike27, diversy, fecske1000), illetve anyagunk sincs ezeknek az elkészítésére. Kiváncsi lennék, hogy kinek mi lenne a véleménye erről. Ha beindul a projekt, az őszi szünetben kezdődnének el a munkálatok (November első hete). Várom a válaszokat:)

2011. október 24., hétfő 18:30

Hozzászólás Re: Golden Gate óriáshíd
Az ötlet jó, de amúgy van már egy golden gate valahol világvégén.

Kép

2011. október 24., hétfő 19:30

De éles szemű vagy Makee! :)
Az én építményem! 1 hétvége volt, nagyjából 2*10 óra, rengeteg stack piros gyapjú, egy picivel kevesebb fekete gyapjú, néhány stack világosszürke gyapjú, jópár stack kerítés, hasonló számú kő járda, kevés világító kő, néhány égetett kő és egy csipet fehér gyapjú! :D

Csak még nem tartom késznek azért nem neveztem még látványosságnak. A két végére szeretnék esetleg még építeni valamit, de nem jött meg még az ihlet teljesen, valamint most időm sincs rá sajna. De dolgozom az ügyön :)

Amúgy a neve Golden Craft Bridge! :D Esetleges ötleteket szívesen fogadok! :) Köszi! :)

2011. október 24., hétfő 19:50

marcimre írta:
Amúgy a neve Golden Craft Bridge! :D Esetleges ötleteket szívesen fogadok! :) Köszi! :)

Horvath Jenö hid!

2011. október 24., hétfő 20:11

Jogos! Én vagyok a helikopter! :D Mármint az ötlet kérést a híd két végére való építést értettem. :) De megfontolom Jenőt is! :D

2011. október 25., kedd 16:51
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 5 hozzászólás ]