Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2018. augusztus 14., kedd 16:27

A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 49 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5
 Az új biome rendszer 
Szerző Üzenet

Hozzászólás Re: Az új biome rendszer
Egyet értek Venatus-al. A Nether egy egészen jó kis világ de meg se közelíti Skylandet. Én csak láva beszerzésre használtam. Akár hogy is döntötök én támogatom eddig is jó volt a szerver és nem hiszem hogy ezek után is változna a játék élmény.

2011. szeptember 20., kedd 15:27

Egyet értek veled kzed, plusz megjegyzem azért hogy énsem véletlenül járok a huncraftra. Ez csak a saját véleményem plusz lehetőséglatolgatás volt. A nethert is csak ennek fényében gondoltam. Például amikor volt nether a szerveren akkor az szörnyű volt, de ha nem lennének az alchemikus varázslatok akkor azt is érdemesebb lenne bejárni belakni beépíteni, plusz az 1.8 ba xp is van bár ez nem tudom egyenlöre hogy mire jó.

Szóval nem kell a számba rágni hogy a huncraft nem lesz grindelős, vagy rpg szerver ezt én is tudom, de azért néha nemárt rávilágítani az érem másik oldalára is. Kevesebb erőforrással előtérbe kerülne a bányászás, és talán az emberek is kicsit jobban egymásra lennének utalva. Nem hiszem hogy hónapokat kellene grindelni nyersanyagok után, a nehezebb épületeket úgyis együtt építjük, erre való a multiplayer.

Régen amikor még kevesen voltunk a szerveren, akkor nagyon hasznosnak találtam a boltot, hogy hozzá juthatok mindenhez amiben hiányt szenvedek, viszont amióta sokan vagyunk a gazdaság kicsit megnövekedett, és bizonyos esetekben ezért hajlamosak vagyunk átesni a ló másik oldalára.

:chord:

2011. szeptember 20., kedd 20:02

Tails írta:
Egyet értek veled kzed, plusz megjegyzem azért hogy énsem véletlenül járok a huncraftra. Ez csak a saját véleményem plusz lehetőséglatolgatás volt. A nethert is csak ennek fényében gondoltam. Például amikor volt nether a szerveren akkor az szörnyű volt, de ha nem lennének az alchemikus varázslatok akkor azt is érdemesebb lenne bejárni belakni beépíteni, plusz az 1.8 ba xp is van bár ez nem tudom egyenlöre hogy mire jó.

Szóval nem kell a számba rágni hogy a huncraft nem lesz grindelős, vagy rpg szerver ezt én is tudom, de azért néha nemárt rávilágítani az érem másik oldalára is. Kevesebb erőforrással előtérbe kerülne a bányászás, és talán az emberek is kicsit jobban egymásra lennének utalva. Nem hiszem hogy hónapokat kellene grindelni nyersanyagok után, a nehezebb épületeket úgyis együtt építjük, erre való a multiplayer.

Régen amikor még kevesen voltunk a szerveren, akkor nagyon hasznosnak találtam a boltot, hogy hozzá juthatok mindenhez amiben hiányt szenvedek, viszont amióta sokan vagyunk a gazdaság kicsit megnövekedett, és bizonyos esetekben ezért hajlamosak vagyunk átesni a ló másik oldalára.

:chord:

Az xp jelenleg még nem jó semmire, 1.9-ben lesznek majd skillek.

2011. szeptember 21., szerda 16:38

1.9 pre képek:

Vajon ennyire gyakoriak kell hogy legyenek a mineshaftek?

Kép
Kép

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hurka 2011. szeptember 26., hétfő 8:40-kor.

2011. szeptember 25., vasárnap 19:51

hallod, nagyobb képet nem tudtál volna felrakni?:D

2011. szeptember 25., vasárnap 21:38

Uhhh. Ez már kép. Hát minden képpen érdekes lesz.

2011. szeptember 26., hétfő 8:04

Vajon fog-e változni még a biome? Mert eddig szép sötét zöld volt a fű meg a levelek színe a telkemen, most meg ilyen fosbarna :(

1.8 előtt:
Kép

Most:
Kép

2011. október 2., vasárnap 22:39

1.9-ben valoszinuleg valtozik a biome rendszer (es a map generator is). Megint.

2011. október 3., hétfő 11:55

Remélem úgy lesz :neckbeard:

2011. október 3., hétfő 16:55
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.   [ 49 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5