Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2018. szeptember 24., hétfő 15:15

A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 43 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5  Következő
 Az új spawn 
Szerző Üzenet

Hozzászólás Az új spawn
Végre megnyílt az új spawn! :dance:

...ám meglehetősen vegyes érzelmeket váltott ki belőlem. Ha az volt a cél, hogy igazodjon a telken található, random generált NPC faluhoz, akkor méltán jól sikerült. Nem tudom hányan építették és mennyi idő alatt, de az biztos, hogy valamelyikből talán egy kicsit kevés jutott ki az új városnak.
Úgy vélem, hogy az ilyen jelentős és maradandó objektumok kivitelezésére érdemes kellő gondot fordítani, hisz gyakorlatilag a kezdőhely adja meg az egész szerverről az első benyomást. Azon felül, hogy a legutolsó kis városka is képviseli ezt az esztétikát, most már indokolatlanul távolra is kerültek a frissen érkezőktől azok az építmények, amik azonnal megragadják a játékost. Ugye ők nem ismerik az utazás rejtelmeit, a régi helyszínek elérési útját, ráadásul szürke névvel a parancsokat nem is használhatják.

Nem fikázás, csak egy kis kritika. Jó lett, de messze elmaradt attól a kivitelezéstől, amit mi a szerveren képviselni tudunk.

Kép

2011. október 9., vasárnap 15:20

Hozzászólás Re: Az új spawn
Az uj spawn nincs "kesz" - a celja az, hogy csoportoknak kiadjunk telkeket, amin nagyon jo epuleteket epitenek, mindenki csodalatara.

A masik celja pedig az, hogy eltavolodjunk a minden boltot/konyvet egy helyre koncentralas filozofiajatol, mert ez eleg erthetetlennek bizonyult, es meg szornyen lagos is volt...

2011. október 9., vasárnap 15:24

Ezt már mondtam korábban is, hogy a mostani egyelőre eléggé kopár a régihez képest. Azonban a "régi" spawn is igazából már a második spawnunk és érdemes hozzátenni azt is, hogy egyszer az is el lett dózerolva kb. feléig vissza, miután megkapta a mostani formáját.

Viszont a régi a hodály miatt tarthatatlan volt.

Szóval, Róma sem egy nap alatt épült :)

2011. október 9., vasárnap 15:30

Udv

Elegge meghatarozza a kepet hogy kozepen van egy zebras sugar ut, gondolom azt nemigen lehet bontani. Namost az melle kerulhet barmilyen csoda epulet az meg csak gazosabb lessz. Nekem kifejezetten tetszet a regi spawn terecskes, hangulatos felepitese..meg ha nem is volt tokeletes. A jelenlegit rendkivul fantaziatlannak tartom. Persze megbantani nem akarok senkit. Tisztaban vagyok vele hogy ez egy teljesen szubjektiv velemeny. Szerintem palyazni kellett volna meg az alapok lefektetesehez is, legyen olyan amit szavazassal a tomeg a legjobbnak itel.

2011. október 9., vasárnap 15:36

saxus írta:
Ezt már mondtam korábban is, hogy a mostani egyelőre eléggé kopár a régihez képest. Azonban a "régi" spawn is igazából már a második spawnunk és érdemes hozzátenni azt is, hogy egyszer az is el lett dózerolva kb. feléig vissza, miután megkapta a mostani formáját.

Viszont a régi a hodály miatt tarthatatlan volt.

Szóval, Róma sem egy nap alatt épült :)

Eddig világos is. Ez a 3. spawn, ami formáiban gyakorlatilag jóindulattal súrolja a 2.-at. Nincs kész, az is világos, de ez külalakján nem változtat, max a méretén :)
Jó lett ez, (és köszönjük a a belefektetett munkát) én csak azt jegyeztem meg, hogy ismervén az itteni játékosokat, 100x különb is lehetett volna. ...és ha lehetett volna, akkor miért nem lett? Miért kell az egyszerűre, gyorsra törekedni? Azért mert nagy? Ráérünk :) Ne legyünk restek gondolkozni, tervezni, kivitelezni :)

Kép

2011. október 9., vasárnap 15:37

Nekem az új spawnal annyi a "bajom" hogy számomra nem váltanak ki az építmények jó érzést.
Én sem akarok senkit se megbántani, de az építmények egyenlőre olyanok mint egy tizedrangú tört szerveren. Vagyis nincs nagyon közük egymáshoz, más mindegyiknek a stílusa. A kalapbolt emelete meg egy könyvtár, na azt nem értettem :)
Remélem még sokat fog változni az új spawn, de azt látom hogy az 1.8 as új itemeket, blockokat előnyben részesítettétek. Az új spawnon el lehet menni a halálistenhez? Mert azt még nem vettem észre.
nos, nekem ez a véleményem, remélem tényleg nem bántottam meg senkit.

2011. október 9., vasárnap 21:09

Ropeerod írta:
Nekem az új spawnal annyi a "bajom" hogy számomra nem váltanak ki az építmények jó érzést.
Én sem akarok senkit se megbántani, de az építmények egyenlőre olyanok mint egy tizedrangú tört szerveren. Vagyis nincs nagyon közük egymáshoz, más mindegyiknek a stílusa. A kalapbolt emelete meg egy könyvtár, na azt nem értettem :)
Remélem még sokat fog változni az új spawn, de azt látom hogy az 1.8 as új itemeket, blockokat előnyben részesítettétek. Az új spawnon el lehet menni a halálistenhez? Mert azt még nem vettem észre.
nos, nekem ez a véleményem, remélem tényleg nem bántottam meg senkit.

Le lehet ezt írni (max elrúgom vele a pöttyöst), gyakorlatilag bármelyik város hozza ezt a formát, amit az új spawn képvisel, így egyáltalán nem érződik a hely súlya.
...de tovább megyek és legfeljebb tényleg kihúzom a gyufát, de egy ilyen szerverhez, mint a Huncraft, amiben ennyi munka és energia lett már eddig is belefektetve, meglehetősen méltatlan.

Kép

2011. október 9., vasárnap 22:18

Igazából számomra azért nem nagyon tetszetős (még) mert kb. olyan színvonalat vártam az új spawntól, mint az előző volt.

2011. október 10., hétfő 6:47

Hat akkor fogjatok asot, lapatot es szeretnem latni TI milyen spawnt csinaltok,foleg hogy mindenki kukkol, kerdezoskodik

<Garmine> Üdv.
<Garmine> :-D
* Garmine is now known as Yahikoo

2011. október 10., hétfő 6:53

Yahikoo írta:
Hat akkor fogjatok asot, lapatot es szeretnem latni TI milyen spawnt csinaltok,foleg hogy mindenki kukkol, kerdezoskodik

Én kérdeztem segíthetek-e, de ez csak moderátoroknak volt megengedve.
(Amúgy szerintem nem lett rossz)

2011. október 10., hétfő 14:12
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.   [ 43 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5  Következő