Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2018. október 22., hétfő 7:23

A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 363 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 33, 34, 35, 36, 37
 Bekerülés és ban 
Szerző Üzenet

Hozzászólás Re: Bekerülés és ban
Lord_Assasin írta:
Sziasztok. Már egyszer írtam nektek és azt mondtátok hogy szét törtem vmenyi gyémántblokkot valami templomról csak annyit szeretnék hogy én Decemberben nem gépeztem egyántalán és lehet hogy fel törték a karimat mert másik két szerverröl is bannoltak. A Többi szervertulajdonos megértette hogy nem én vagyok a problémék okozója hanem egyik másik ember van sejtésem ki.

Milyen kártyádat törtek fel? :aaa:

2012. február 6., hétfő 21:17

Lord_Assasin írta:
Sziasztok. Már egyszer írtam nektek és azt mondtátok hogy szét törtem vmenyi gyémántblokkot valami templomról csak annyit szeretnék hogy én Decemberben nem gépeztem egyántalán és lehet hogy fel törték a karimat mert másik két szerverröl is bannoltak. A Többi szervertulajdonos megértette hogy nem én vagyok a problémék okozója hanem egyik másik ember van sejtésem ki.

Na most nekem több sebből kezd vérezni az a sztori, amit CreeperHeroval előadtok. Ő azt állítja, hogy decemberben (és azt állítja, hogy határozottan emlékszik, hogy 26.-án délután) a te karaktereddel közössen játszottatok náluk (mert nálatok nem lehetett, vagy valami ilyesmi). Ezután azt állítja, hogy 2 percre rá kidobott, hogy bannolva lettél.

Probléma ezzel csupán annyi, hogy a banrequest már január negyedikei. Miután ezt közöltem vele, hitelen dec 6.-áról (ami gondolom elírás) kezdett el magyarázni CreeperHero. Na de dec 26.-án nem dobhatta ki a szerver, ha egyszer még banrequestje se volt.

Mindenesetre különösen tetszik ez a freudi elszólás:

Idézet:
CreeperHero> na és ha simán bocsánatot kérne? :D
saxus> tehat akkor beismered, hogy kiutotte a gyemantblokkokat?
CreeperHero> nem de azért bocsánatot kérni csak tud
saxus> na de ha nem o volt, ugyan miert kellene bocsanatot kernie? :)
CreeperHero> hogy vissza engedjek
saxus> a ketto kozott nincs relacio

2012. február 6., hétfő 21:28

Én továbbra is fenntartom a véleményemet az ügyről. Miszerint a bünti személyhez, és acchoz is kötődik.

2012. február 7., kedd 17:43
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.   [ 363 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 33, 34, 35, 36, 37