Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2018. október 22., hétfő 2:10

A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 363 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 37  Következő
 Bekerülés és ban 
Szerző Üzenet

Hozzászólás Bekerülés és ban
Figyelem!
Ha csatlakozni akartok a Huncrafthoz, a kovetkezot kell tennetek:

1.) Elolvassatok a weboldalon a GyIK-ot es a szabalyzatot
2.) Beleptek a szerverre (huncraft.net)
3.) Az admin (vagy ha eppen dolga van, akkor egy bent levo jatekos) - adminok: kzed (szerver hangja , Estrica, Rothens - kerdez toletek valamit a szabalyzatbol
4.) ha jo a valasz, akkor kaptok epitesi engedelyt
5.) a szabalyzat betartasa tovabbra is kotelezo! ellenkezo esetben kitiltas jar erte!

A forumban lehet indokot mondani a szabaly megsertesere es egy masodik esely keresere, de nem biztos, hogy az adminok engednek.

2011. február 11., péntek 23:18
Profil Honlap

Hozzászólás Re: Bekerülés és ban
sziasztok az a kérdésem hogy hogy juthatok be ennek a játéknak a szerverére :)

2011. február 15., kedd 13:13

dogolj08 írta:
sziasztok az a kérdésem hogy hogy juthatok be ennek a játéknak a szerverére :)

Um, a Minecrafthoz marha sok multis jatekszerver van. Ezek egyike a Huncraft. Egy posttal fentebb lathatod, hogy "huncraft.net" a cime. A jatek elinditasakor a Multiplayer menupontban kell ezt beirni. Ennyi.
Mielott belepnel, olvasd el a fentebbi postot, mert ez a szerver whitelist alapu, tehat csak azok epithetnek rajta, akik elolvastak a szabalyzatot, kertek epitesi jogot egy admintol es ezutan be is tartjak ezen szerver szabalyait.

2011. február 15., kedd 13:18
Profil Honlap

köszönöm a választ és én elolvastam mindent :) és majd az adminnak eltudom mondani a válaszát :P csak az a problémám h amikor bemásolom a játékba az "IP-t" vagyis a huncraft.net-et akkor azt írja ki bad login

2011. február 15., kedd 13:24

Annyit talaltam, hogy ha MCpatchert hasznalsz, akkor fordul elo, hogy a multi nemenged be (mert atugorja a logint inditaskor es az kell hozza), illetve bizonyots Texture Pack-ek is okozhatjak.
Alapvetoen amugy nem eredeti jatekkal sem mukodik a multi (a szabalyzatok amugy is tiltjak).
Meg akkor is elofodulhat, amikor a minecraft.net nem elerheto, de az most eppen rendben van.

2011. február 15., kedd 13:32
Profil Honlap

a játék nem eredeti de mivel nem vagyok felnőtt esetleg sms-el tudnék fizetni :/ nem tudod milyen fizetési módok vannak?

2011. február 15., kedd 13:36

dogolj08 írta:
a játék nem eredeti de mivel nem vagyok felnőtt esetleg sms-el tudnék fizetni :/

Esetleg szuloket meg lehet kerdezni vagy mas csaladtagokat. Vagy ahogy tobben csinaltak a szerveren, egy osztalyban tobben osszealltak es egyikojukon keresztul megvettek mindannyian.

Sajnos azon nem tudunk segiteni, ha nem eredeti. Egyszeruen nem fog a multi mukodni ugy csak a single. Esetleg ki tudod probalni a Mokus Classic szervert, ahhoz nem kell megvenni se a jatekot (a Creativ mod az ingyenes). Erdeklodj az elerhetosegukrol az itteni tarsforumon.

2011. február 15., kedd 13:43
Profil Honlap

1 szerveren játszok és nekem küldte 1ik spanom a játékot msn-en ^^

2011. február 15., kedd 13:55

Sziasztok!
Elolvastam amit kell, de ott elakadtam hogy lépj be a szerverre :D
beírom hogy huncraft.net de white-list alapú így nem tudok felmenni, így adminnal se tudok beszélni, szóval felvesztek rá ;)

Előre is köszi
U.I.: ugyan ezen a néven :)

2011. február 23., szerda 15:47

Pont errol volt szo egy masik temaban, idezem kzed valaszat onnan:

kzed írta:
Haho! Ugy fest, te meg nem vagy whitelisten. Ahogy irtam a weboldalon, amig nincs Bukkit, biztonsagi okokbol nem veszunk fol ujat a whitelistre. Viszont most ugy tunik, hogy sokkal elobb lesz Bukkit, mint ahogy gondoltam (az is lehet, hogy 1-2 napon belul). Nezd a weboldalt, ki fogom irni, hogyha van; amikor ez megtortenik, gyere be ujra, es fogunk adni jogot :)

Koszonjuk a turelmet.

HullaJo írta:
Sziasztok!
Elolvastam amit kell, de ott elakadtam hogy lépj be a szerverre :D
beírom hogy huncraft.net de white-list alapú így nem tudok felmenni, így adminnal se tudok beszélni, szóval felvesztek rá ;)

Előre is köszi
U.I.: ugyan ezen a néven :)

2011. február 23., szerda 18:21
Profil Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.   [ 363 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 37  Következő