Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2018. október 15., hétfő 12:44

A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 363 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 37  Következő
 Bekerülés és ban 
Szerző Üzenet

Hozzászólás Re: Bekerülés és ban
Az volt a hírekben hogy van Bukkit, akkor felvesztek? :)

2011. február 24., csütörtök 15:43

HullaJo írta:
Az volt a hírekben hogy van Bukkit, akkor felvesztek? :)

A fent leirt modon. Elolvasod a GyIK-ot, a Szabalyzatot (vegig), belepsz, az admin feltesz egy kerdest, arra valaszolsz es utana kapsz. :)

2011. február 24., csütörtök 15:45
Profil Honlap

Köszönöm, rohanok :D

2011. február 24., csütörtök 15:48

heló 3 napja vettem a játákot és felmentem adott rothes egy épitési engedéjt és ezután valahogy ki lettem banolva nemtudom hogy ki volt én nem szeretnék gyanusitani senkit csak azt hogy nézzenek utána és ha fel lehetne oldani akkor itt a frlhasználónevem:gergelyboti

2011. február 28., hétfő 15:54

gergelyboti írta:
heló 3 napja vettem a játákot és felmentem adott rothes egy épitési engedéjt és ezután valahogy ki lettem banolva nemtudom hogy ki volt én nem szeretnék gyanusitani senkit csak azt hogy nézzenek utána és ha fel lehetne oldani akkor itt a frlhasználónevem:gergelyboti

A log alapjan ugy tunik nekem, hogy nem eleg figyelmesen olvastad el a szabalyzatot. Levettuk a bant, de megkerlek, hogy mielott visszajossz, ismet olvasd el figyelmesen legyszi.
A Ti munkatokat konnyiti meg, ha ismeritek a szerver altal nyujtott lehetosegeket, amik mind le vannak irva a szabalyzatban (teleport, fegyver es pancelzatjavitas, alkimia...). A mas epitmenyenek modositasa, lerombolasa es PK/PVP tiltasa is a Ti erdeketekben van.

2011. február 28., hétfő 16:44
Profil Honlap

Estrica írta:
Levettuk a bant, de megkerlek, hogy mielott visszajossz, ismet olvasd el figyelmesen legyszi.

Bocs, ez tevedes, gergelyboti tenyleg bannolva van (es lesz).

Elnezest a felreertesert.

2011. február 28., hétfő 23:22

Sziasztok, elnézést, de engem meg egy barátomat most bannoltatok. (thejoliejooker,balint89)
Nem tudjuk pontosan miért, mert a homeponton igaz, hogy romboltunk de visszaépítettük és az admin is elnézte. Még egy helyen vertünk szét pár block fát, és lehet hogy másnak a házánál volt ez, ezért elnézést. Szóval ha lehet akkor kaphatnánk még egy esélyt? Legközelebb jobban odafigyelünk! Előre is köszönjük!

2011. március 7., hétfő 0:19

thejoliejooker írta:
Sziasztok, elnézést, de engem meg egy barátomat most bannoltatok. (thejoliejooker,balint89)
Nem tudjuk pontosan miért, mert a homeponton igaz, hogy romboltunk de visszaépítettük és az admin is elnézte. Még egy helyen vertünk szét pár block fát, és lehet hogy másnak a házánál volt ez, ezért elnézést. Szóval ha lehet akkor kaphatnánk még egy esélyt? Legközelebb jobban odafigyelünk! Előre is köszönjük!

Ezt a szivhez szolo bejegyzest nem tudjuk figyelmen kivul hagyni, mindkettotoket unbannoltunk :)

Sok szerencset a jovoben!

2011. március 7., hétfő 10:57

Sziasztok!
Már játszottam minecraftot egyedül de multiba még soha úgyhogy szeretném tisztázni hogy ha akarok a huncraft-on játszani meg kellvegyem az eredetit a honlapról?

2011. március 7., hétfő 12:12

akosfulop írta:
Sziasztok!
Már játszottam minecraftot egyedül de multiba még soha úgyhogy szeretném tisztázni hogy ha akarok a huncraft-on játszani meg kellvegyem az eredetit a honlapról?

Szia! Igen, a Huncraft szerverre csak az eredeti jatekkal es sajat loginnal lehet belepni, ahhoz pedig meg kell venni.

2011. március 7., hétfő 12:17
Profil Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.   [ 363 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 37  Következő