Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2018. augusztus 21., kedd 16:24

A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 47 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5  Következő
 Egy kis probléma.. 
Szerző Üzenet

Hozzászólás Egy kis probléma..
Sziasztok.Az lenne a problémám hogy körülbelül 5perces(!) nem túlzok tényleg annyi válaszidőm van minecraftba a magyar szervereken(magyarországon lakom pontosabban szegeden) de amég tört minecraftal játszottam tört szervereken az ienek amik pl USA-ba voltak meg ien helyeken ott talán 1-2 másodperces lagg volt..És elég idegesítő h megvettem eredetibe és élvezhetetlen a multi.Valami ötlet hogy miért lehet?
Nem ilyen kis szar internetkapcsolatom van ha azzal jönnétek 10megabites netem van szóval nemhinném hogy azzal van a gond

2011. február 28., hétfő 21:52

Hozzászólás Re: Egy kis probléma..
adamer írta:
Sziasztok.Az lenne a problémám hogy körülbelül 5perces(!) nem túlzok tényleg annyi válaszidőm van minecraftba a magyar szervereken(magyarországon lakom pontosabban szegeden) de amég tört minecraftal játszottam tört szervereken az ienek amik pl USA-ba voltak meg ien helyeken ott talán 1-2 másodperces lagg volt..És elég idegesítő h megvettem eredetibe és élvezhetetlen a multi.Valami ötlet hogy miért lehet?
Nem ilyen kis szar internetkapcsolatom van ha azzal jönnétek 10megabites netem van szóval nemhinném hogy azzal van a gond

Szia!
JJazon is ezzel a problémával küszködik, remélem a bugfix megoldja.

2011. március 2., szerda 19:06

Sziasztok!
Már találtam egy fél megoldást arra, hogy egyáltalán játszani tudjak, de a multi huncraft.net még mindig ezt írja ha csatlakozni próbálok... " Failed to connect: A tartalom nem jelenthet meg!<br>"

Mi lehet a probléma? A játék eredeti (a multiért vettem meg :) )....

Pls. Help!

2011. március 2., szerda 20:00

Ujra letoltotted a jart es upgradetel (bar lehet mar a frissites utan vetted, nem tudom)[flash=][/flash]? A regi login ablakbol szokta ezt kiirni.

Deetrone írta:
Sziasztok!
Már találtam egy fél megoldást arra, hogy egyáltalán játszani tudjak, de a multi huncraft.net még mindig ezt írja ha csatlakozni próbálok... " Failed to connect: A tartalom nem jelenthet meg!<br>"

Mi lehet a probléma? A játék eredeti (a multiért vettem meg :) )....

Pls. Help!

2011. március 2., szerda 22:28
Profil Honlap

frissítés közben vettem :) és nem akarja (itthon) letölteni a jart, ezért letöltöttem máshol játszottam vele (offline), de ott se jó, bár ott valszeg túl lassú a net, na mind1 és bemásoltam a helyére itthom, DE míg az offline fut addig az online ezt írja, és nem tudom mit csináljak...

2011. március 4., péntek 20:02

Hozzászólás Csatlakozással problémák
Elso es legfontosabb: a szerverre csak a jatek megvasarolt valtozataval, sajat loginnal tudtok csatlakozni. A szerver IP cimehez a huncraft.net-et kell beirni. Ha nem sikerul csatlakoznod, akkor legjobb, ha ujra letoltod a jar fajlt, upgradeled es ismet megprobalod. Elofordulhat, hogy van valami olyan kliens modod vagy texture packked, amivel nem tudsz csatalkozni. Probald meg nelkuluk. Ha ugy se sikerul, akkor kerj itt segitseget, hatha talalsz valakit, aki tudja ra a megoldast vagy hasonlo cipoben jar.

2011. március 11., péntek 22:31
Profil Honlap

Hozzászólás Re: Csatlakozással problémák
Ne irjatok nekem magamban, mert nem fogok tudni segiteni. Megprobalok itt, de nem fogok egyesevel valaszolni. Ha problema van, lehetoleg adjatok plusz infokat, pl milyen oprendszer alatt probaljatok futtatni.
Akkor tehat a kovetkezo kerdes erkezett be hozzam:

lcid írta:

hello
azt szeretném töled kédezni ,hogy mitcsináljak akkor ha azt irja ki a játék hogy ,,user not premium" regisztráltam a minecaft hivatalos oldalán és mindig ez írja ki , és le is töltötem a játékot ,,minecraft beta 1.3".
Tudnál esetleg segiteni?
Elöre is kösszi

Nezd meg a fentieket, ha nem segitenek, akkor legyszi plusz infot. Ha valakinek van meg ra otlete, akkor irja meg ide! Koszi!

2011. március 11., péntek 22:35
Profil Honlap

lcid írta:

hello
azt szeretném töled kédezni ,hogy mitcsináljak akkor ha azt irja ki a játék hogy ,,user not premium" regisztráltam a minecaft hivatalos oldalán és mindig ez írja ki , és le is töltötem a játékot ,,minecraft beta 1.3".
Tudnál esetleg segiteni?
Elöre is kösszi

Sajnos a leírtakból még nem következik egyértelműen, ezért megkérdem: meg is vetted a játékot?

2011. március 12., szombat 16:09

a játékot nem vettem meg

2011. március 12., szombat 18:18

lcid írta:
a játékot nem vettem meg

A huncraft szerveren csak eredeti játékkal tudsz játszani (vagyis ha megveszed).

2011. március 12., szombat 19:06
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.   [ 47 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5  Következő