Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2018. június 25., hétfő 12:17

Hozzászólás a témához  [ 16 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2
 Pripjaty - Szergej kincse - [UPDATE] Megnyílt! 
Szerző Üzenet

Hozzászólás Re: Pripjaty - Szergej kincse - [UPDATE] Megnyílt!
Igy van, alairom, pecsetelem.
Egyutt kerestuk a bookokat, egyszerre/egymas utan olvastuk el oket, Zolorandonak kiirta, hogy megkapta a kincset, nekem nem.

Zolorandonak kiirta,hogy megkapta a kincset, utana jott, hogy a ladaba nezzen, de nem volt semmi kincs.

Flying around and building http://imgur.com/a/Z6M9O#0 .

2013. március 2., szombat 4:55
Profil YIM Honlap

most minden pénz a beszakadt gépháztető mihamarabbi felújítására megy, sajnos nem maradtak források a nyeremény biztosítására

2013. március 2., szombat 11:00

inkabb Panza Citadell varosara kellett volna a penz menjen, az SMS Csepel szarra bombazza par nap alatt. muahhahhahahahhaha

Flying around and building http://imgur.com/a/Z6M9O#0 .

2013. március 2., szombat 12:56
Profil YIM Honlap

Sziasztok :)
Köszi a visszajelzést, és elnézést a problémákért. Este felé (kicsit később) megpróbálok ingame lenni, és kideríteni, hogy mi lehet a probléma hátterében. A quest úgy lett megcsinálva, hogy az utolsó könyvre csak az tud "ráütni", illetve az kapja csak meg a kincset, aki nem hagyott ki egy könyvet sem menet közben. A napokban volt egyéb probléma is a Questtel (azt Jocking javította).

U.i.: Ha végigcsináltátok, (ill Zolorado), és az utolsó könyv után sem adta oda a kincset, akkor perpill valószínűleg felesleges újra végigtolni a Questet, amíg utána nem nézünk..

Üdv.: huntitus

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára huntitus 2013. március 2., szombat 19:09-kor.

2013. március 2., szombat 19:00

Bennem a problémával kapcsolatban 2 kérdés merül fel:
1. - Mindketten megnyomtátok a gombot, és utána ugrottatok le a bejárathoz egyszerre, vagy egyikőtök megnyomta a gombot, leugrott, bejutott, becsukódott mögötte a bejárat, és a következő csak azután nyomta?
2. - A gomb megnyomása előtt elovastátok a bookot a gombnál?

Szerintem a gond ott lehet, hogy az 1. pontot valszeg egyszerre csináltátok, nem vártátok meg, amíg a másik bejut. De azért cáfoljatok meg, ha nem így van. Bár, ha mindkettőtök el tudta olvasni az utolsó könyvet, és a chat is kiírta a teljesítésről a szöveget mindkettőtöknek, akkor elvileg működik és más gond van.
Azt megvártátok, amíg egyikőtök kipakolja a ládából a kincset, mielőtt a következő ráütött volna az utolsó bookra?

2013. március 2., szombat 19:08

jocking írta:
Bennem a problémával kapcsolatban 2 kérdés merül fel:
1. - Mindketten megnyomtátok a gombot, és utána ugrottatok le a bejárathoz egyszerre, vagy egyikőtök megnyomta a gombot, leugrott, bejutott, becsukódott mögötte a bejárat, és a következő csak azután nyomta?
2. - A gomb megnyomása előtt elovastátok a bookot a gombnál?

Szerintem a gond ott lehet, hogy az 1. pontot valszeg egyszerre csináltátok, nem vártátok meg, amíg a másik bejut. De azért cáfoljatok meg, ha nem így van. Bár, ha mindkettőtök el tudta olvasni az utolsó könyvet, és a chat is kiírta a teljesítésről a szöveget mindkettőtöknek, akkor elvileg működik és más gond van.
Azt megvártátok, amíg egyikőtök kipakolja a ládából a kincset, mielőtt a következő ráütött volna az utolsó bookra?

Nem tudom mi derült ki belőle a szerveren, de azért leírom én is.
Mindketten rűütöttönk a bookra, utána a gombra (egymás után), aztán. Az utolsó könyvet csak én tudtam elolvasni, de nem volt a ládában a kincs. Lehet, hogy Kraiu előbb nyitotta ki a ládát, mint én, de nem volt benne semmi. Kraiu nem tudott ráütni a könyvre.
Másodjára sikerült neki - a chat szerint - a quest, de nam kapott kincset szintén. Én is nekiestem másodjára (ezúttal egyedül), és az utolsó bookra nem tudtam ráütni. Nem hagytunk ki egyetlen redstone-os bookot sem.

2013. március 2., szombat 21:30
Profil Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 16 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2