Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2018. május 28., hétfő 11:55

Hozzászólás a témához  [ 24 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3  Következő
 Thorns III ultimate 
Szerző Üzenet

Hozzászólás Re: Thorns III ultimate
Alsó kettőben :)

2013. június 8., szombat 10:13

Persze hogy nem, de ti írtátok (egyébként helyesen), hogy 25-nél nem lehet magasabb az EPF, 25-re van maximalizálva.
Még ha nem is lenne így, akkor is alulmarad a páncél védelme.

Továbbra is várom az ajánlatokat!

2013. június 8., szombat 15:17
Profil Honlap

Zolorado.. szerintem az a páncél nem fog elmenni ennyiért :crossarms: Inkább megcsinálják az emberek maguknak. A rengetek próbálkozás is kevesebb gyémántba kerül :catstare:

2013. június 8., szombat 16:32

Az XP-t és az időt nem lehet gyémántért megvenni. Nekem ez féléves munka volt. Lehet ajánlatot tenni. ;)

2013. június 8., szombat 17:36
Profil Honlap

Én nagyon nem értem a táblázatodat, te mindenhol csak a sapka entchantját változtattad? Mert azért jöttek ki ezek a számok.

Idézet:
Az EPF-nél azt is vedd figyelembe, hogy MIRE véd.

Ehhez pedig ennyit:
Because of the caps in the calculation, it's possible to max out protection against specific types of damage with only three pieces of armor. For example, two pieces of armor with Blast Protection IV (EPF 11 each) and a single piece with Protection III (EPF 3) would give a total EPF of 25 versus explosions (before the remainder of the calculation). Any additional EPF would be wasted against explosions (but might be useful against other types of damage, if applicable).

2013. június 8., szombat 17:57

Beszélsz te angolul, vagy google fordító? Mert magyarul szóról szóra ezeket írtam le. A táblázat is pontosan erről szól.

Mindegy melyik páncélrészen van az enchant, ugyanannyi EPF-et ad. Ha BÁRMELYIK páncélrészre nem Prot IV kerül, már a táblázatban látható mértékkel csökken az össz-védelem. Legyen az a sapka, cipő, mellvért, vagy nadrág. Ha kettőt cserélsz ki, akkor a csökkenés összeadódik, és így tovább.

Ha még ezek után sem érted a táblázatot, akkor légy szíves ne köss bele, mert ezek szerint a számítás módját sem érted.

De inkább lefordítom, szóról szóra:
Idézet:
A képletben jelenlévő határértékek miatt lehetőség van már három páncéldarabbal is maximálni a specifikus sebzések (tehát tűz, robbanás, lövedék) elleni védelmet. Például ha két páncéldarabon Blast Protection IV van (darabonként 11 EPF-fel (a blast prot EPF-e csak robbanások ellen nyújt védelmet!)) és egy harmadikon Protection III van (3 EPF (ami robbanás ÉS minden más ellen IS véd) együtt összesen 25 EPF értékben fog robbanás elleni védelmet nyújtani (az előbbi számítás szerint). A további robbanás elleni EPF kárba vész (de akár használható lenne egyéb védelemre).

2013. június 8., szombat 19:03
Profil Honlap

Idézet:
Beszélsz te angolul, vagy google fordító? Mert magyarul szóról szóra ezeket írtam le. A táblázat is pontosan erről szól.

Mindegy melyik páncélrészen van az enchant, ugyanannyi EPF-et ad. Ha BÁRMELYIK páncélrészre nem Prot IV kerül, már a táblázatban látható mértékkel csökken az össz-védelem. Legyen az a sapka, cipő, mellvért, vagy nadrág. Ha kettőt cserélsz ki, akkor a csökkenés összeadódik, és így tovább.

Ha még ezek után sem érted a táblázatot, akkor légy szíves ne köss bele, mert ezek szerint a számítás módját sem érted.

Elbeszélünk egymás mellett, egy páncél lehet maxos egy specifikus irányba, vagy fullos minden irányba, és tegyük fel nekem csak a tűzvédelem számít, nem fog érdekelni mi van a másik oldalon a robbanás védelemmel. Nem akarok üzletrontó lenni, szóval én ezt a magam részéről lezárom.

2013. június 8., szombat 20:09

Némi munkába, egy igéretbe, hogy segítek egy projektnél és 200 gyémántomba került megvenni 4 darab Thorns 3-as könyvet, ami barátok között is csak 2000-3000 peták. Plusz az ötezres ár az én páncélomért (ami röhejesen kevés szerintem), ez összesen 7000-8000 peták. Nem 40.000.

Mellesleg szándékosan nem teszem fel a Thornst a páncélomra, nagyon használja a páncélt, sokkal gyorsabban kopik. Márpedig nekem kell a páncél a lávában úszkáláshoz.

2013. június 9., vasárnap 10:44

Emberek, ennyiert kinalja. Ha nem veszitek meg ennyiert, akkor nem veszitek meg es kesz. Minek ezen vitazni? Maradjunk az eredeti temanal. :)

2013. június 10., hétfő 23:13
Profil Honlap

Eredeti témánál maradva, itt egy táblázat, ez is jól mutatja azt amiről eddig beszéltem: http://goo.gl/bDWPZ

Szerkesztve ;)
-simontomi

2013. június 15., szombat 17:40
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 24 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3  Következő