Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2018. október 22., hétfő 12:06

A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 21 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3  Következő
 build off 
Szerző Üzenet

Hozzászólás build off
Szeretném ezügyben rendezni az álláspontom. Este játszok és a chatelés közben felmerül hogy tilos több könyvet enchantolni egyzserre mert az bugnak számít. Nos kipróbáltam single ben és ott nem működött szóval ezhogyis van?
Emiatt modtól bf et kaptam és nemtudom hogy ebből az én helyzetemben lesz e ban vagy sem mert a tárgyaimat szeretném majd odaadni valakinek ha kitiltásra kerülne sor.

2013. március 23., szombat 23:25

Hozzászólás Re: build off
Nem nagyon van olyan, h odaadjuk masnak a cuccokat. Tudtommal nem is volt es szerintem nem is lesz.

2013. március 23., szombat 23:47

Ennyiért tuti nem raknak ki!

2013. március 23., szombat 23:53

köszi mentlerg! csak nemértem akkor mért kaptam bf-et?

2013. március 23., szombat 23:54

mentlerg írta:
Ennyiért tuti nem raknak ki!

/bl esetleg ? :)

2013. március 23., szombat 23:56

akkor ha megkérhetlek kimásolnád ide hogy mi van benne? légyszives.

2013. március 24., vasárnap 0:06

Az egyik topicban az egyik admin írta, hogy ha kifogásunk van a moderátorok ellen, azt jelezzük nekik. Nem szeretnék senki háta mögött beszélni, ezért ide írom:
Igaz, nem ismerem a /bl -t, biztos van benne egy-két szaftos dolog. De azt, hogy egy ilyen kis dolog miatt (esetleges bug(?) kihasználása) miatt meghurcolni a játékosokat nem túl kedves dolog. Lehetne diszkrétebben is intézkedni.

Esetleírás (tisztázásig kérlek senki ne használja, mert ha valóban bug, rossz vége lehet :cop: ):
Idézet:
Enchantnál akár 64 könyvet is lehet egyszerre enchantolni. Megfogjuk az 1 stack könyvet, belekattintunk a négyzetbe (ekkor berak egyet), majd a stack maradékával újra belekattintunk (így berakja a maradék 63 darabot is, bár számmal ezt nem jelzi).
Enchantoláskor az egész stack sima könyv megkapja ugyanezt az enchantot.

Személy szerint erről a dologról ez eset kapcsán értesültem (én adtam el több stack könyvet nojzinak, és egy moderátor megkérdezte, mire kell neki ilyen sok, ő pedig elárulta, lásd fent). Személyes észrevételem, hogy bájitalfőzéskor a vizespalackok kísértetiesen hasonlóan viselkednek. Először csak egy darabot tesz be, majd az egész (32-es) stacket. Ez bájitalfőzéskor legjobb tudomásom szerint nem bug, hanem a Huncraft Plugin (ha mégis bug, akkor én is bant érdemlek, mert vagy tízszer főztem már így bájitalt).
Kérdésem, hogy a könyves dolog is ugyanígy plugin, vagy pedig bug (esetleg a bájitalfőzés nemkívánt mellékhatása)? Megjegyzem, hogy single playerben ez nem működik így, csak a szerveren. És nem csak Nojzi, hanem több játékos is használja (nevekre nem emlékszem).

A fent lévő összes moderátor ráugrott nojzira, hogy "na, ezért most bant fogsz kapni!". Igazából ezzel az a bajom, hogy nem tisztázott, hogy valóban bug-e, vagy pedig direkt ilyen, vagy csak úgy maradt. A bájitalfőzéssel meglévő hasonlóság miatt úgy vélem, a helyes eljárás az lett volna, hogy utánajárnak a dolgonak, megkérdezik erről az illetékeseket (a buildoffal egyetértek, mint "előzetes letartóztatás"), nem pedig az, hogy "ezért most kibannolnak". Úgy tudom, ezt nem ők döntik el.
Ha pedig valakinek rossz a blacklistje, akkor az új esély azt jelenti, hogy csak idő kérdése a ban, de nem elkerülhetű, mert úgyis találunk valamit? :(

Remélem a moderátorok nem veszik ezt rossz néven. Nem bántás akart lenni, hanem építő kritika (és akkor és ott is hangoztattam), tisztességesebbnek láttam, ha nyilvánosan írom le, a szemük előtt, nem a hátuk mögött.

2013. március 24., vasárnap 0:24
Profil Honlap

En gondoltam, h bem bug, nem is emiatt "ugrottam".

2013. március 24., vasárnap 0:28

A báitalok halmozhatósága a szerveren szándékos (részletek ebben a topicban), azonban nagyon is lehetséges, hogy az egyszerre 96 db-os főzőcskézés már nem előre látott mellékhatás, és talán köze lehet a dolognak a kemencék XP bugjához, és ehhez a most felfedezett bughoz is. :raise:
Ebbe jó lenne belenézni az admincsapatnak, mert mindkét bug csak a Huncrafton van jelen.

2013. március 24., vasárnap 0:50

A varazs konyveket lehet klonozni? Es en meg minegyiket kulon kulon csinaltam? Most ez buntetendo vagy nem? Remelem csak nagymenyisegben az :D

2013. március 24., vasárnap 7:52
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.   [ 21 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3  Következő