Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2018. június 19., kedd 19:42

A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 21 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3  Következő
 build off 
Szerző Üzenet

Hozzászólás Re: build off
Akkor már engem is kelljene bannolni ha ezért ban jár, én is csináltam így több könyvet. Sajna csak Sharp 3 jött ki belőle... :(
De mind1, akkor az tiltott ugyebár. Már ezt is tudom :)

2013. március 24., vasárnap 12:34

nojzi_dnb banolása jogos volt.
Utolsó esélye volt már, ugyanis flyhackelt, majd figyelmeztetés után egy nappal ismét flyhackelt (már itt ki kellett volna rakni a szűrét). Ezen kívül a tpbuggal is visszaélt régebben, bár ez kevésbé komoly.

Ha te fedezted fel ezt a bugot, nem kaptál volna semmit, csak dicséretet ha bejelented egy modnak vagy adminnak "Szia, találtam egy komoly bugot!" kezdéssel. A bugok visszatartása és kihasználását viszont komolyan büntetjük. Például Franklin17 amikor rájött hogy lehet gyémántot duplikálni, nem használta ki, hanem egyből szólt nekem. + adminsüti.

A Gmannal való flyhackelés tette igazán az "i"-re a pontot, a buggal való visszaélés volt az utolsó tette.

Ha meg nem tud egy komoly, épkézláb unban kérelmet összecsapni, hanem banolása után 3 perccel csinál egy félmondatos kérelmet, nem tudjuk mire értékelni.

Szerk.:
Természetesen a többi player számára sem megengedett a könyves bug kihasználása, nojzit pedig nem "csak" azért raktuk ki mert kihasználta, nem ez a fő indok rá, hanem mert flyhacker, akiket pedig gyökerestől írtunk.

2013. március 27., szerda 19:18

Végre tájékoztatás, köszönöm simontomi! :)

2013. március 27., szerda 22:37
Profil Honlap

A könyvhalmozás és a varázsitalfőzés is bugos, ennek kihasználása tilos. Ezt onnan lehet tudni, hogy az alapjátékban nincs ilyen feature, mi meg csak olyan dolgokban engedünk (lásd stackelhetőség), aminek nincs döntő hatása a játékra. Ezen bugok kihasználása viszont rendesen felborítja a dolgokat (még elképzelni is szép, ha egy player beáll és egy napig így gyártja a cuccokat, na az szép lenne). Én azért javasoltam buildoffot, amit ki is osztottam, mert beismerte nojzi hogy tudja hogy ez bug, ergó szándékosan élt vissza vele. Úgyhogy ennyi. Szabályzatban benne van, akinek van szeme olvassa el.

2013. március 30., szombat 14:37

Akkor ez bájitalfőzésnél is bug? Mert eddig mindenki azt mondta, hogy az nem az.

2013. március 30., szombat 14:45
Profil Honlap

Meg a craftingnál is és a sütőnél is.

2013. március 31., vasárnap 12:12

Nem tudom biztosra, de összeraktam a képet:
Huncrafton meg van csinálva, hogy a bájital stackelhető legyen INV-ben. Ennek a fejlesztése hat ki a Brewing standre, ami bug.
Tehát:
Stackelhető poti --> feature
Stackelve főzés --> bug

2013. április 2., kedd 16:19

És ez is bug, nem tudom, hogy az adminok tudnak-e róla.
Sütő-XP farm
Gyorsabb, mint akármi más.
Kisütsz 1 stack vasat (az arany lenne a legjobb de abból kevés van nekem). Amikor mind vasrúd lett, akkor jobbklikk a stackra és kiveszel 32-t. Majd balklikk és visszateszed. A 32 vasrúdért az XP-t megkapod. EZ arany esetében 3 blaze-vel felér (vagy 6 és fél csontvázzal/zombival). Ha elég gyors a géped, akkor másodpercenként lazán háromszor megcsinálod, egy 96 XP/sec sebességű XP farmot kapva.
Egyszer eljutottam 30-as szintre ezzel, kíváncsi voltam, mennyi időbe telik. Megsaccolom: fél perc.
Ennek szerintem ugyanaz az oka, mint annak, hogy a craftingnál ha mondjuk 3 farönköt akarsz deszkákra darabolni, akkor először kiveszi, majd a második balklikkre visszateszi és lesz 8 deszka a végeredményben. Aztán megint kiveszi és visszateszi és lesz belőle 12. Ez végeredményben semmit sem változtat azon, hogy mennyi nyersanyagod lesz, de az időt (hacsak nem ShiftClickkel veszed ki) akkor csaknem a duplájára növeli.

P.S. Nem használom ezt a megoldást, és egyébként is egy baromi gyors Silverfishes XP farmom van, akit érdekel, és megadja az alapanyagokat, 1000 petákért megépítem nekik, vagy meghívom őket abba a csoportba ami a fent említett gépezethez vezet, bár tudtommal már van a Huncrafton belől 7-8 darab (specinek én építettem egyet).

2013. április 4., csütörtök 17:42

En 500-ert epitem :D De igen ez eleg nagy bug es amugy errol nem is tudtam szoval nem hasznaltam :) Es idezem: Ne hasznalj bug-ot!

2013. április 4., csütörtök 20:11

Specinek 500-ért raktam össze én is, csak gondoltam emelek egy kicsit az áron.
Mindegy, akkor nálad lehet az ilyeneket rendelni. Én meg foglalkozok a magam dolgával.

2013. április 4., csütörtök 20:35
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.   [ 21 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3  Következő