Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2018. szeptember 24., hétfő 16:14

A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 15 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2
 iKris - admin, troll, grifer 
Szerző Üzenet

Hozzászólás Re: iKris - admin, troll, grifer
Zárjuk le a topicot mert elvesztette báját.
Wubless nem fog bocsánatot kérni, orvosnak meg nem a fórumon fogunk tanulni.

2013. november 11., hétfő 11:06

saxus írta:
Azt hiszem, kijár egy bocsánatkérés.

HageHUN írta:
Wubless nem fog bocsánatot kérni,

Spártaiak vagyunk, nem kisasszonyok !!! Irhattatok volna egy "Pofa be, visszakapod" sort is, de ha miert egyszerusiteni, ha fel is lehet fujni ???

2013. november 11., hétfő 15:21

Wubless írta:
Spártaiak vagyunk, nem kisasszonyok !!! Irhattatok volna egy "Pofa be, visszakapod" sort is, de ha miert egyszerusiteni, ha fel is lehet fujni ???

Nem fújtam fel semmit Wubless, gondoltam ideje lenne továbblépni az életben és menni tovább. Mint ahogy első posztodban megfogalmaztad. Úgy látom ez pont neked nem megy, amit irónikusnak tartok ugyan, de ettől unalmas marad a téma és nincs semmi következménye (nem kértél most sem bocsánatot és így nincs miért nyitva hagyni ezt az egészet, hacsak nem az, hogy még más modokba is beleköss, de arra megint nincs szükség).

De amúgy szarok én bele, osszál le mindenkit ha az jobb. :bang:

2013. november 11., hétfő 15:49

Hage te gondolkozol mielott irsz ?
Atyam.
3 ev alatt szefbol lopas nem volt, mikor meglattam egybol ikris jutott eszembe, ahogy ezt leirtam, meg nem is rinyaltam, hogy kell vissza.
Masodjara emlited a bocsanatkerest, mintha valami plazacicak lennenk;
ki a halalba kotottem? Modba? Ez a tema visszaterites kategoriaba illene, te ezt nem tudod, nem is tudom mi keresel itt.
Ez a lepj tovabb az eletben meg mi ?:D Szerinted depresszioba estem a grief miatt vagy mi? :D
Mondod, hogy unalmas, de aktivan koveted es irsz a temahoz. Menj inkabb igyal egy so:rt az egeszsegunkre.

2013. november 11., hétfő 16:28

"Hage te gondolkozol mielott irsz ?"
Nem, amikor neked írok akkor minden vér kiszalad a fejemből. Ismét csipkelődsz, holott nem írtam neked semmi sértőt (csak gondolom te látsz bele ilyeneket).
Felőlem legyen. A bocsánatkérést nem neked írtam, hanem saxusnak "válaszoltam" hogy te nem fogsz bocsánatot kérni, mivel ő írta: "Azt hiszem, kijár egy bocsánatkérés." -tehát ne várjon arra, zárjuk le a témát. Lehet nálad a bocsánatkérés "plázacicás", de pl én a munkahelyemen elismerem ha hibázok és ha megbántok valakit attól bocsánatot kérek (bár nem sokszor kényszerülök erre). Te nem így teszel. Nekem mindegy. Nem neked írtam.
A rinyálásról annyit, hogy tényleg nem kértél vissza semmit, de azért nyitottad ezt a topicot hogy megoszd kire is gondolsz a lopások mögött. Én inkább csak leírtam hogy nekem is üres a széfem, ergo nem csak te jártál így.
"Ez a tema visszaterites kategoriaba illene, te ezt nem tudod, nem is tudom mi keresel itt." Ezt nem is tudom értelmezni, nincs se füle se farka. A szégyenfalba írtad, jogom van megnézni és hozzászólni.
"Ez a lepj tovabb az eletben meg mi ?:D Szerinted depresszioba estem a grief miatt vagy mi? :D"
Nem hiszem azt, nem ezt mondtam. Arra utaltam, hogy ha ez most egy tüske benned vagy akárkiben, akkor lépjen ezen túl és irány játszani. Nekem az jött le hogy elköszönsz a szervertől és vissza se nézel, szerintem egy ilyen ügy nem ér annyit.
"Menj inkabb igyal egy so:rt az egeszsegunkre."
Örülök, hogy ennyire aktívan küldözgeted a adminokat/moderátorokat csajozni/sörözni. Köszönjük! Megy ez amúgy a te kérésed nélkül is elég jól (ma is sörözni megyek).
Én ugyan nem haragszom rád, de ennek az egész topicnak lehetett volna egy olyan szép lezárása, ehelyett megint az van, hogy konfrontálódunk.

2013. november 11., hétfő 17:43
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.   [ 15 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2