Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2018. június 21., csütörtök 14:33

Hozzászólás a témához  [ 12 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2
 A Huncraft jelenlegi helyzete 
Szerző Üzenet

Hozzászólás Re: A Huncraft jelenlegi helyzete
Kraiu írta:
ja igen, de ok nem epitenek semmit, hanem repat ultetnek es pvpznek...a huncraft epitesorientalt...igen.

Nem értem mi a baj a Répával... A Répa jó.

Amúgy nem értem az egész bejegyzést. Mármint értem én a szavakat külön külön, de így egybe...
Ha zavar, hogy mások nem építenek, akkor mit javasolsz megoldásra? Ha nem zavar akkor meg kit érdekel?
A tárgyak kivétele majd talán funkcióval ellátva visszatétele nem tudom miért érdemel bővebb magyarázatot. Aki 20 euróért a beam-et akarja megépíteni, az szerintem kezdje inkább a redstone megismerésével, abból legalább tanulhatna is valamit. Szerződét kötni?? Mivan? Ennek nincs értelme. IRL van, de itt nincs.

Az hogy ki épít szépen és jól nem a te tiszted eldönteni. Ez szubjektív dolog. Max neked nem tetszik, de ez szintén kit érdekel? Mindenki azt épít és úgy íhogy neki jólesik. Én is építettem nem egy dolgot, ami nekem tetszik és már előttem is említett okokból nem hívom fel rá mindenki figyelmét. Egyszerűen nekem tetszik, nekem jó. Gyakran redstone-t machinálok a laboromban, nem hiszem, hogy dynmapon azt látnád, de ha igen, hát nem látványos ellenben én élvezem.

De ha már megemlítetted az építkezést és órákat adsz itt fórumon hogy mi a szép és esztétikus és jó: nekem nem tetszenek a te épületeid. Semmi esetre sem adtam volna neked ennyi látványosságot, jobban mondva nem lett volna merszem kérni ezekre ilyet. Legtöbb épületed töküres és az ígérgetések ellenére sem került beléjük semmi. Ez a "fog oda kerülni valami majd" dolog végülis képbe helyez egy jövőbeli eshetőséget erre, de így ebben az állapotban nekem ezek nagyon nem tetszenek.

Szintén nem értem mi a baj a PvP-vel... Mindenki fejeket gyűjt, ez az élet regulája. Szerintem ez még izgalmasabb is mint a beam...

2013. január 7., hétfő 14:55

Hozzászólás Re: A Huncraft jelenlegi helyzete
Update:

Az új városod tetszik, amit írtam az a régire vonatkozik.

2013. január 7., hétfő 15:37
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 12 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2