Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2018. október 16., kedd 19:19

Hozzászólás a témához  [ 11 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő
 A Mostani Chat a Huncrafton. 
Szerző Üzenet

Hozzászólás A Mostani Chat a Huncrafton.
Sziasztok!Először is,nemtudom melyik alfórumba írjam,ezért inkább ide írom. :raise: Nemtudom,hogy merem most leírni ezeket a sorokat,de leírom.
Az elmúlt napokban sokat voltam a szerveren,természetesen építgettem/kvízeltem/vagy beszélgettem a többiekkel.
De a napokban felkeltette a figyelmemet,hogy sokan máshogy használják a chatet.Engem nagyon irritál,hogy egyes játékosok
tele spammelik a chatet hülyeségekkel,majd ha az ember rá szól akkor megvannak sértödve.Sajnálom,hogy ezeket írom én senkit nem szeretnék hátba támadni,csupán a tényeket írom le.
Ha példázni kellene egy játékost az Senk715.Az útobbi napokban sok emberrel ellent mondásba keveredett,illetve szó csatákat vívott (köztük velem is).
Nem akarok én áruló lenni,vagy beköpni bárkit is,attól még,hogy ezeket megcsinálja pár ember attól még nem érdemel ''nagy'' büntetést.Csak figyelmeztetni kéne az ilyen fajta játékosokat,mert miközben chatelek a csoportommal/építek akkor folyton ilyen dolgokat látok,hogy:(ez megtörtént eset) xyx ember elmondja: ez könnyű kérdés volt,csak lusta volt rá válaszolni. erre Senk715 benyögi: *Senk715 leszarja. Ezen jót nevetünk meg minden,de gyakori eset,hogy káromkodik és nem enyhén primitív.Arról nem is beszélve,hogy gyakran kapnak soapot a moderátoroktól de mégsem hagyják abba.Engem napok óta zavar ez,meg az is,hogy lekell írjam,mert szerintem ez a szerver már egy megszokott közösséggé változott,nem pedig egy spamkedös,káromkodós,idegesítő közösséggé.Tényleg néha vicces,jót is nevetünk rajta de ha már ezt eljátszák napi 5x-ször az már valóban idegesítő/zavaró tud lenni.
Köszönöm,hogy elolvastátok és remélem megértetek engem! :)
(UI: Sok fényképes bizonyítékom is van hasonló esetekre.!)
GeryyHUN

2013. március 31., vasárnap 22:32
Profil Honlap

Hozzászólás Re: A Mostani Chat a Huncrafton.
Igaz én nem vagyok fent a szerveren sokat, de éppen ma beszéltem Senk-el és egész normális volt. SŐŐŐT még egy jót is dumáltunk.

Kép
Ha nagyon nagy gond van vele a soap mellé egy kérés is sokat tud segíteni.

2013. március 31., vasárnap 22:45

Igazából számtalanszor szóltam neki.
Nem mondtam,hogy nem értelmes hanem sokszor primitíven viselkedik. :)
:siren: A mi történetünk ott kezdődött igazából,hogy háborúban 1v1-ben voltunk megbeszéltük nem potizunk,majd reflexből vittem 1db Regeneration potit,majd ezen akadt ki. (megjegyzem ő meg megdobált splash potival) :siren:
De lehet igazad van,tényleg értelmes lehet a srác csak vannak pillanatai amikor ledermedek,hogy most ez így mi?!
Az meg nem is kérdés,hogy szépen is megkértem már (nem 1x) hogy elég,ez nem vicces,inkább zavaró

2013. március 31., vasárnap 22:50
Profil Honlap

Nekem is meggyűlt már a bajom vele.

2013. április 1., hétfő 10:43

"xyx írta, hogy lusta volt válaszolni a kvízre" ez én voltam, és emlékszem is rá. A mai nap is volt egy-két ilyen eset, és egyetértek mindenkivel. Senk is értelmes, csak "kihasználja a chaten lévö fejetlenséget", mint ahogy mások is sokan (különben mind normális csak 12-14 évesek akik szórakozni akarnak).
Kellene egy olyan parancs a moderátoroknak, hogy ne csak soapolák a jáéktosokat, hanem napokra letiltsák a játékost, egészen addig, amíg egy mod/admin nem engedi meg nekik újra (mondjuk /chat_off <játékos>).
Vagy vezessék be a pénzbírságot is, vegyünk példát a való életröl. Ha valaki ordít az utcán hogy "szar a világ" akkor azt megbüntetik. ==> 1 csúnya szó = -10 peták (mint a -1kp a helyesírási hibákért).

2013. április 2., kedd 20:57

-1 kp nem a helyesírási hibákért jár, hanem az olyan idétlenségekért, mint a "gyémi".
Helyesírási hibákért maximum kick jár, ha van éppen Andbot :D (Lehetne még gyakrabban ;) )

2013. április 2., kedd 21:12
Profil Honlap

Amúgy nem értem minek ez a " /chat_off xyz " ,mert a szappan nem csak 5-10 percre tud szólni és asszem még 1 mod ki is tudja öblíteni a szádat (asszem de lehet hogy nem). Tehát ez tök felesleges lenne. A Gond ott van hogy mindenre válaszolnotok "kell" , mert miért ne? Azért mert ez lesz a vége. Továbbá nem biztos hogy megértitek amit a másik mond (függetlenül hogy te vagy dilis vagy ö) és ebből szoktak még szép dolgok születni... Tudjátok Káosz abból meg lett a mi világunk :D

2013. április 3., szerda 10:55

konyvfalo tudom,hogy te voltál screenshot is van róla,csak nem akartam személyeket túlzottan írni. (az tény,hogy Senk nevét leírtam,mert rá volt a legtöbb gond)
Igazából a napokban tényleg vissza vett egy kicsit,néha még ír hülyeségeket,de azokon inkább nevetek,mint sem,hogy újabb vitát generáljak. :D
ez a /chat_off-nak semmi értelme sincs,arra ott a soap,a moderátorok tudnak nem csak 5 perces soapot adni (még nem tapasztaltam hála istennek :haw: ).
Remélem azért megértetek engem is,és azokat is akik aktívan,napi rendszereséggel játszanak a szerveren.Nyílván mindenki építene szeretne,és jó hangulatot a chaten,nem pedig csak spammelést/hülyeségeket.
Senk-el ''nagyjából'' lerendeztük a nézet eltérésünket,szerintem le is lehetne zárni a témát,vagy nyitva hagyni,ha lenne még esetleg hasonló panasz.
Köszi,hogy elolvastad.
GeryyHUN

2013. április 3., szerda 19:14
Profil Honlap

Hidjétek el, van soap elég hosszú időtartamra... Én már kaptam 4 órásat is, és létezik mellé a tempban.

Engem a kis cukifiú saxus :3: múltkor 4 napra kivágott :bunnyqq: (bár 10 perc és visszaengedett :D )
Szóval létezik a rendfenntartás.

2012. Dec. 27.:
- Milyen ModHQ? Te látsz itt ModHQ-t?

2013. április 4., csütörtök 11:29
Profil Honlap

Nem úgy gondoltam azt a chatoffot, hanem úgy mint a buildoff, permanensen, tehát csak egy mod tudná visszaadni a chat jogot.
De mindegy, szokták mondani, hogy a legjobb és a leghülyébb ötletek mind tőlem származnak.
Mellesleg szerintem sokan, akik ilyen "spamelős, trágár, kötekedő" módon chateltek, úgy gondolják, hogy "inkább itt mint a suliban/haverokkal/etc. Tudnék én is ilyet mondani, de szerintem maga a téma már tárgytalanná vált.

2013. április 4., csütörtök 17:04
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 11 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő