Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2018. november 17., szombat 19:02

A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 11 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2
 Ban topikba írás illetékteleneknek 
Szerző Üzenet

Hozzászólás Re: Ban topikba írás illetékteleneknek
konyvfalovb írta:
Csak hogy tisztázzuk, miért linkeltél engem a szégyenfalra, amikor ugyanazt megcsináltad, csak egy kicsit durvábban megfogalmazva?!
Válaszodat várom: KvB

Szerintem ez teljesen jogos volt,adminnal is tisztázva lett a dolog,emiatt kaptam fel a vizet (lehet nem kellett volna annyira).Direkt oda írtam,hogy semmi okoskodás,modoskodás,főnökösködés,csak miután megláttam,kényszernek éreztem,hogy odaírjak.Nem akartam durván megfogalmazni,de ha arra nem veszi a fáradtságot,hogy utána nézzen,és csak azért is bele ír arra no komment.Ez egy fórum,ez egy közösség.Nem vitatkozni kéne,hanem egymást segíteni.Úgy érzem nekem most egyenlőre nincs értelme bárhova is írnom,mert most az egyszer igazam volt,csak te nem láttad át konyvfalo.

Gabesz,rád nem is reagálok neked folyton belém kell kötnöd,és ugyanúgy neked is mindenhez oda kell írni.

Panza,neked meg teljesen igazad van,szerintem minden aktív fórumozó így van vele.

Kérném a téma bezárását,semmi kedvem halál gyerekes dolgon vitatkozni.
Üdvözlettel:
GeryyHUN

2013. április 26., péntek 18:06
Profil Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.   [ 11 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2