Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2018. december 15., szombat 6:13

Hozzászólás a témához  [ 7 hozzászólás ] 
 Karacsonyi ajandek, ami csak csak 2012.12.13-ig ervenyes 
Szerző Üzenet

Hozzászólás Karacsonyi ajandek, ami csak csak 2012.12.13-ig ervenyes
Lehet tudjatok, lehet nem, az ncore.cc , Mo leganyobb torrent oldala, jelenleg 350.000 felhasznaloval, es tobb mint 300.000 torrentel, kb 450 TB meretu cuccal.

Altalaban egy meghivo 1000 pontba kerul, ami nagyon nagyon nagyon nagyon sok, es havonta csak 1-et lehet kuldeni.
5400 pontom van, nem koltottem soha semmire, tobb mint 7 eve vagyok tag.Szoval az 1000 pont nagyon sok.
Most van egy akcio, hogy 50 pontert lehet kuldeni korlatlan mennyisegben csutortok ejfelig, 13-ig.

A fooldalrol:

"Kedves Felhasználók!

Mikulás alkalmából a meghívó ára 50 pontra csökkent, s korlátlan számban küldhető. Akinek van ismerőse, akit szeretne meghívni az oldalra, ne habozzon, hívja meg most! Prémium felhasználóként az akció idejéig a meghívás csak 20 pont, illetőleg egy kisebb akció is fut, melyet ITT tekinthettek meg.
Az akciók 13-a, csütörtök éjfélig tartanak!"

Szabalyzatbol

"A meghívásról:

• Egy meghívó elküldése 1000 pontba "kerül", Prémium státusszal 50-be. (A pontrendszerről bővebben -> ITT)
• Csak Elite, vagy magasabb rangú felhasználók tudnak meghívót küldeni! (Rangokról bővebben -> ITT)
• Havonta 1 darab meghívó küldhető. (Prémium előfizetők korlátlan számban küldhetnek)
• Egy időben egyszerre csak 1 meghívóval rendelkezhet mindenki!
• A meghívó felelősséggel tartozik a meghívottjaiért (nagyobb szabálytalanságok esetén pl.: aránycsalás)!
• Meghívó árulása, cserélése külső fórumokon, oldalakon azonnali törlést von maga után és szigorúan tilos!
Meghívót igénylés -> ITT
Meghívó kéregetése azonnali törlést von maga után. "

Nem cserelem, nem arulom, hanem ajandekozom.Akinek kell az irjon egy privat uzenetet, itt a forumon, ami tartalmazzon egy e-mail cimet ahova kuldjem a meghivot.

FAQ
Segítség! A kiküldött meghívó nem érkezett meg a megadott e-mail címre!
• Lehet, hogy a mail szolgáltató spam-nek tekintette a rendszer által küldött levelet, ezért mindenekelőtt érdemes megnézni a megadott e-mail fiók spam mappáját.
• A freemail, citromail és társai nem elég stabil szolgáltatók, könnyen lehet, hogy egy-egy meghívó nem érkezik meg egy ilyen címre. Ilyenkor a meghívó visszavonása (amint lehetőség nyílik rá), majd újraküldése egy pl. gmail-es címre a jó megoldás.

Flying around and building http://imgur.com/a/Z6M9O#0 .

2012. december 9., vasárnap 17:27
Profil YIM Honlap

Hozzászólás Re: Karacsonyi ajandek, ami csak csak 2012.12.13-ig ervenyes
Akárhogy is próbálnak kedveskedni, attól még kár, hogy más lett a tulaj, és az új üzemeltetőket inkább nem is illetném semmilyen jelzővel. :black101:

2012. december 9., vasárnap 18:45

Az uj tulajokat nem ismerem, es adminokat sem.
Eloszor 10 eve regisztraltam, amikor meg Endless volt a neve, aztan egyesultek a Skyline-al, lett Endless-Skyline, majd lett az Ncore.3 ev utan toroltek az accountom, mert elutaztam kulfoldre es 2 honap inaktivitas utan torolnek.
Az elejen meg kicsi volt a kozosseg, kb 10.000 , irc-en marhaskodtunk az adminokkal, tulajok kozul csak ivoviz volt aktiv neha.Nem sok kozunk volt hozzajuk.Hogy kik az uj tulajok es milyenek, mara mar nem erdekel, azt sem tudom kik ok.Halas vagyok, hogy uzemeltetik, felmegyek letoltok ezt-azt ha kell, nem vagyok a kozosseg aktiv tagja.Erre meg jo, hiszen lenyegeben nem valtozott semmi, ugyanugy tolthetsz fel-le cuccokat, ugyanugy nez ki.Mara mar annyin vannak jelen, mint az elejen osszesen, 6000-1000-en allandoan.

2012. december 9., vasárnap 19:11
Profil YIM Honlap

SwedishTime írta:
Akárhogy is próbálnak kedveskedni, attól még kár, hogy más lett a tulaj, és az új üzemeltetőket inkább nem is illetném semmilyen jelzővel. :black101:

És mi köze van az üzemeltetőknek ahhoz, hogy mit töltesz le? :D

2012. december 9., vasárnap 23:04

Nekem a hit&run szabályzatukkal van bajom egyedül, meg azzal, hogy rámentek a pénzre. Így jár a torrentoldal, amit egy társkereső oldal tulajdonosa vásárol fel.

2012. december 10., hétfő 0:24

Hit&run-al mi a baj ? Szerintem korrekt.Ha letoltesz egy torrentet akkor 1:1 aranyban vissza kell toltsed, ha nem tolti senki akkor valami 45-50 oraig seedelni.Csak otthagyod a torrent kliensbe, van 1 honapod hogy visszatoltsed.Mara mar mindenkinek van legalabb 500 Gb HDD-je, es hagyhatod a 10-15 gigas torrenteket is seedelni.Regen bajos volt, egy 50-80 Gb-os HDD-al.
A penzt meg elosztjak gondolom, azok is kapnak akik ellenorzik a torrenteket.Tobb szaz torrentet ellenorizni naponta nem konnyu munka, tudod, hogy reszeletes kell legyen minden leiras.Es ez nekunk csak jo, ennyi infot nem kapsz egy torrentrol mas oldalon.Meg hat 350.000 embernek fenntartani egy szervergepet nem lehet olcso mulatsag.

2012. december 10., hétfő 2:39
Profil YIM Honlap

Szerintem semmi baj nincs sz nCore oldallal. Kb. másfél éve sikerült végre meghívót szereznem. Meg vagyok elégedve vele. Az hogy ki üzemelteti nem érdekelt soha, lényeg hogy működjön, hogy visszatöltsék a felhasználók azt amit letöltöttek. Ezen csak segít a Hit&run rendszer, így biztosan tudja az illető, hogy még nem törölheti a letöltött fájlt. De a mostani internetkapcsolatoknál, erre már alig kell figyelni.
Fizetni meg sosem volt kötelező érte, inkább adományok ezek, hogy ne csak saját pénzből kelljen az üzemeltetőknek fenntartani egy ekkor oldalt, igaz jár egy kis plusz ha pénzt küldesz, de elhanyagolható.

2012. december 10., hétfő 11:28
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 7 hozzászólás ]