Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2018. július 18., szerda 1:02

A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 11 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő
 Ban topikba írás illetékteleneknek 
Szerző Üzenet

Hozzászólás Ban topikba írás illetékteleneknek
Sziasztok ! Ugye én is,sokat szoktam fórumozni így sokszor írok mindenhova.Már rám szóltak játékosok,hogy ne gyűjtsem a hsz-t és fölöslegesen ne írjak sehova,tartottam is magam ehhez.Majd bele nézegettem a most futó ban topikokba,és észre vettem 1-2 bannolt játékosról,hogy régen ugyan ilyen cipőben jártam.Mint sokan tudják én is 1 évig bannolt játékos voltam,ebbe nem szeretnék bele menni,akit érdekel olvassa vissza.Viszont mikor 1-2 játékosnak szerettem volna ''segíteni'' HageHUN szólt,hogy nem kéne játékosoknak kioktatni senkit,mivel nem illetékes ilyen témában és már 3 oldalas a topikja,úgy hogy admin még nem is szólt hozzá.Ez felnyitotta a szememet,és hibámból tanulva nem szeretnék többet a ban témába írni,mivel tényleg semmi közöm nincs hozzá.Hage nem leszólt,szerintem csak meg akarta velem értetni,és más játékosokkal,hogy ne írkáljanak bele.Tartottam is magam ehhez,de mikor látom,hogy már megint 2-3 player beleszól más topikjába,akkor eldobom az agyam,hogy ránk lett szólva de ők kb. pont kakilnak bele ebbe.Szerintem ez igen is nagy probléma,mert ledöbbentem,hogy konyvfalo szól rá más playerre,hogy ne hsz-eljen feleslegesen miközben ő is folyamatosan írkál a ban témában.Nem árulkodni akarok,csupán a többieknek is rá világítani,hogy konkrétan idegesítő,ha nem egy bannolt játékos/mod/admin ír a ban témához.
Csak mellékesen belinkelném amit konyvfalo írt,ez engem ténylegesen kiakasztott:

Idézet:
Igen, ahogy én láttam, ez egy határozottan szép unban kérelem (jó azért talán nem annyira, de megteszi), és hiába fog furcsán hallatszani, hogy egy játékos mondja, hogy játékosok ne irkáljanak már a Ban témába, ami nem is az ő dolguk, de ezt írom. Marcee98-nál már 3 oldalas a topic és valószínűleg még nem látta admin. Ott már szóltak a modok többször is. Most én moderátorkodom (a játékban sajnos még nem tehetem meg), és szólok, hogy lehetőleg ne nagyon legyen ide irkálva ilyen.

Ez most komolyan mi?Ráadásul konyvfalo egy értelmes emberi lény,és valószínűleg HageHUN hozzászólását is látta,akkor minek feleslegesen írkálni?
Kérlek lássátok be,tényleg hülyeség,és idegesítő ha nem illetékesként írnak a témához.
Köszönöm,hogy elolvastátok
Gery
(UI: Nem panaszkodtam,csak rá szerettem volna világítani a lényegre)

2013. április 19., péntek 16:11
Profil Honlap

Hozzászólás Re: Ban topikba írás illetékteleneknek
En mar felvetettem az otletet, hogy vissza kene hozni a ugynevezett "KORLATOLT" csoportot a forumon, es ha benne van nem tud a Ban topikba irni. ( Es ha jol tudom nem is latja. ) Hamar sok felhasznalot kebelezne be.

2013. április 19., péntek 16:24

GeryHUN: Ez egyrészt sértés (én legalábbis annak nézem), mert amint látod, nem azért írtam, hogy még több ilyen irkálás legyen a Ban témában ami nem kellene, hanem azért, hogy ne legyen még több olyan hozzászólás. Most komolyan, játékosok nem figyelmeztethetnek más játékosokat? Ugyanazt mondtam, mint amit a moderátorok is mondanádak, de nem jó, mert nem vagyok moderátor, ugye?!
Érdekesnek tartom azt, hogy pont azt a hozzászólást emelted ki, ami ellenezte azt, amit Te is ellenzel ezzel a topiccal. Érdekes.
Pont azért írtam, mert egyetértek veled, csak én nem tartottam ezt érdemesnek arra, hogy a Szégyenfalon új topic legyen. Ezektől eltetintve egyetértek veled.
Kérlek, módosítsd ezt az idézetet egy olyan hozzászólásra, ami nagyjából azt tartalmazza hogy "drukkolok, hogy összejöjjön az unban" meg hogy "értelmes a szöveg, már csak az adminokon múlik". Mintha focimeccs lenne az egész, hogy drukkolni kelljen.
Megértem én, hogy a sok játékos "hajrá" írása befolyásol(hat)ja az Adminokat, de ilyen szinten nem kellene. Ezért írtam, amit írtam, és nem ez való a szégyenfalra, hanem a többi fajta (bár szerintem még azok sem).

by: KvB

2013. április 19., péntek 17:29

Egyszeruen mindenki fogja vissza magat attol, hogy oda irjon es kesz. Nem akarom kiterjeszteni azt a korlatolt csoportot, mert esetleg olyan ember se fog tudni irni a abba a temaban, akinek ugyancsak kellene (mert pl unbant szeretne kerni).

2013. április 19., péntek 18:04
Profil Honlap

De az ezek utáni ilyen irományok gazdáira ezek szerint egy Korlátolt csoport vár?

2013. április 19., péntek 18:23

Nem. Bizunk benne, hogy maguktol is belatjak, hogy jobb, ha nem irnak oda feleslegesen. Van eleg tema, ahova lehet irni (csevegon belul pedig aztan plane). :)

2013. április 19., péntek 18:27
Profil Honlap

Köszi,hogy reagáltál rá Estrica,sokat jelent ! :)
Ezúton én betartom kéréseteket,engem tuti nem fogtok látni többet a ban topikban. (Se a bannoltak között :D )

2013. április 21., vasárnap 20:52
Profil Honlap

GeryyHUN írta:
A pofám leszakad emberek.Nem akarok én itt kioktatni bárkit,vagy főnökösködni de rohadt jó lenne,ha CSAK a témába illetékesek(Admin,mod,bannolt játékos) írnának,nem pedig a játékosok! Kérlek értsétek már meg ezt,és tartsátok is be.Estrica is szólt,nem hiszem el,hogy nem láttátok.

Csak hogy tisztázzuk, miért linkeltél engem a szégyenfalra, amikor ugyanazt megcsináltad, csak egy kicsit durvábban megfogalmazva?!
Válaszodat várom: KvB

2013. április 26., péntek 14:34

128 ezer példát lehetne hozni te voltál az első aki kéznél volt. Nehogy ilyenen húzd fel magad! Tudod hány olyan dolog van ami idegesített engem? Szinte minden internetes oldalon van legalább kettő. ÉS nem sokra reagálok inkább nem megyek lentebb vagy nem olvasom tovább de nagyon fel kell hogy húzzon hogyha lereagálom.

2013. április 26., péntek 14:48

Gyerekek, önmegtartóztatás!!!

"Nem szól szám, s nem fáj fejem." Ahogy tartja a mondás.
Használjuk eme jótanácsot itt is. Például: rohangálhatnék az utcán pajzán dalokat énekelgetve, félmeztelenül, DE mégsem teszem, pedig megtehetném. Így írhatnék a ban topicba is, de nem teszem, mert tudom, hogy nem tudok semmi érdemlegeset hozzáfűzni.

Teljesen feleslegesek az olyan hozzászólások, mintpéldául:
"Szerintem nem kapod meg az újabb esélyt, de majd az adminok eldöntik.
"Sok van a rovásodon, szerintem nem kapsz esélyt."
"Szerintem ezt, meg ezt bele kellett volna még írnod, persze nem feltétlen, majd az adminok eldöntik.
"Szerintem is ez a LEGJOBB MAGYAR szerver444

és társaik...
Ezekkel nemhogy segítetek a legeslegjobb szándék ellenére is, hanem rontotok az egyén unbannolási esélyein.
(továbbá egyesek figyelmébe ajánlanám a Szerkesztés gombot)

Uff. Beszéltem.

2012. Dec. 27.:
- Milyen ModHQ? Te látsz itt ModHQ-t?

2013. április 26., péntek 15:59
Profil Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.   [ 11 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő